تولید کانکس فروشگاهی
تولید کانکس فروشگاهی

امروزه تولید کانکس های فروشگاهی در حال افزایش بوده و لازم است در طراحی آن به جذب مشتری دقت بیشتری شود . تولید کانکس فروشگاهی را می توان با امکانات بالا و یا بدون امکانات طراحی و تولید کرد. ولی بهتر است این امکانات در جهت جذب مشتری بیشتر باشد .

شاسی مورد استفاده در تولید کانکس فروشگاهی بهتر است از نوع تیرآهن نمره ۱۸ که بصورت دور کلاف است باشد . این شاسی را می توان با کمک تیر آهن نمره ی ۱۶ بصورت داخلی تقویت نمود تا کف سازه که بیشترین استهلاک را دارد با بهترین کیفیت تولید کانکس فروشگاهی ساخته شود .

بهترین بدنه برای ساخت کانکس فروشگاهی بدنه های ساخته شده با ساندویچ پانل است . این بدنه ها برای قفسه بندی دارای استحکام بالایی است ولی بیشتر سفارش دهندگان بدنه های ورق گالوانیزه را بیشتر انتخاب می کنند و دلیل تولید کانکس فروشگاهی ارزانی این نوع بدنه است .

عایق میانی در این سازه ها از نوع پلی استایرن ( فوم ) است و برای تقویت عایق آن استفاده از یک لایه پشم شیشه و یا پشم سنگ الزامی است .

کف کانکس را در تولید کانکس فروشگاهی با تخته های چند لایه ی ضد آب می سازند و روی آن را با کمک پوش نمد دار تزئین می نمایند .

در صورتی که کانکس فروشگاهی جابه جا نشود می توان کف کانکس را با اجرای تمیدات سرامیک نمود ، این امر طول عمر کانکس را بشدت افزایش می دهد ؛ در صورتی که بدنه را از ساندویچ پانل بسازیم نیازی به تزئینات و دیوار پوش نیست ولی اگر این طور نباشد می توان از دیوار پوش های پی وی سی برای این کار استفاده کرد.