تولید کانکس نگهبانی
تولید کانکس نگهبانی

تولید کانکس نگهبانی

از تولید کانکس نگهبانی می توان در محیط های گـونــاگــون درون شهــر ، بـیــرون شـهــر ، جـــاده ها ، کـــارگــاه هــا ، شهرک های مسکونی و صنعتی و دیگر مکان ها جـهـت استقرار نـگـهبـانــان استفاده کرد.

همچنین از تولید کانکس نگهبانی می توان در شرکتهای عمرانی و شرکت های نفتی ، پتروشیمی ، پروژه های ساختمانی و انبوه سازان ، تولید کانکس نگهبانی آموزش و پرورش ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی ، فروشگاه های بین جاده ای و اماکن ورزشی و تفریحی و ساحلی. ارتش و سپاه و نیروی انتظامی ، تولید کانکس نگهبانی راهنمایی و رانندگی ، تولید کانکس نگهبانی پلیس راه ، هلال احمر و اورژانس و کیوسک ها به صورت کانکس های نگهبانی ، تولید کانکس نگهبانی حراست و برجک نگهبانی ، کانکس نظامی ، تولید کانکس نگهبانی پرتابل و بیمارستان ها مورد استفاده می باشند.

تولید کانکس نگهبانی با ساندویچ پانل

کیوسک های نگهبانی ساندویچ پانل یکی از محصولات کانکس لند می باشد.

استفاده از ورق های ساندویچ پانل در تولید کانکس نگهبانی نمای این نوع کیوسک می باشد که باعث زیبایی هرچه بیشتر آن و ایجاد رنگ بندی های بسیار متنوع و زیبا می باشد.

کاربری اصلی کیوسک های ساندویچ پانل بیشتر برای جاهایی می باشد که تولید کانکس نگهبانی در معرض دید عموم بوده و مردم به آن توجه می کنند یا خدماتی دریافت می کنند،

تولید کانکس نگهبانی به همین دلیل برای حفظ پرستیژ فضای شهری یا شرکتی که قرار است در آن خدماتی به مردم ارائه کند بهتر است نمای کانکس زیبا و شکیل باشد.