سفارش کانکس

شرکت کانکس لند، تحت پوشش وزارت صنایع و وزارت بازرگانی،  با ۱۷ سال تجربه مستمر در صنعت کانکس کشور، یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان این سازه پیش ساخته در ایران محسوب می‌شود. عضویت در انستیتو ساختمان سازی مدولار آمریکا و کانادا و دارا بودن گواهینامه و عضویت در اتحادیه کانکس از جمله سرتیفیکیت‌های نشان دهنده کیفیت بالا در شرکت کانکس لند است. کانکس از جمله محصولات پیش ساخته‌ای است که دانش تولید و تجربه فنی می‌تواند باعث تفاوت در کیفیت یک محصول مشابه، بین دو شرکت مختلف شود.

کانکس خودپرداز ATM
کانکس خودپرداز ATM

انواع سفارش کانکس لند

سفارش ساخت کانکس در شرکت کانکس لند به دو صورت خرید انواع تیپ های از قبل طراحی شده و یا خرید کانکس های اختصاصی انجام می شود. کانکس های تیپ، دارای مشخصات و امکانات عمومی مشترک هستند که در یک یا چند کاربری مورد استفاده قرار می گیرند. به این ترتیب سفارش از کانکس لند می‌تواند به صورت خرید کانکس‌های آماده و تیپ (به صورت کاتالوگ) یا طراحی یک کانکس منحصر بفرد با مشخصات فنی مورد نظرشما باشد.

نحوه سفارش از کانکس لند

بنابراین در صورت تصمیم برای خرید کانکس، ابتدا هدف و انتظارات خود را از کانکس مورد نظر تعیین کنید. پس از آن، تنها کافی ست با مشاوران شرکت کانکس لند تماس بگیرید. ما بطور رایگان، صفر تا صد طراحی تا خرید یک کانکس و نحوه سفارش را به شما توضیح می‌دهیم. پس از تماس، مشاورین با بررسی درخواست مصرف کننده و نوع کانکس مورد نیاز، ابعاد، امکانات و نوع مصالح به کار رفته در کانکس را مشخص می‌کنند. پس از تأیید طرح توسط مشتری، برآورد هزینه انجام گرفته و قیمت نهایی کانکس به مشتری اعلام می‌شود. مهم‌ترین هدف شرکت کانکس لند رضایت مشتری از کیفیت محصول است و به همین دلیل دست مشتری در سفارش باز است تا هر کانکسی مطابق با ویژگی‌های مورد نظر خودش، سفارش دهد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان شرکت کانکس لند تماس بگیرید.

تلفن‌ تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲