طراحی کانکس‌

کانکس اجراء در محل

طراحی کانکس‌

طراحی کانکس‌ در شرکت کانکس لند به دو صورت انجام می‌شود. در روش اول با توجه به استانداردهای موجود در انواع کانکس‌های آماده و تیپ، این سازه‌ها از قبل طراحی و تولید شده‌اند و به صورت کاتولاگ در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. کانکس تیپ برای کسانی مناسب است که می‌خواهند سریعاً محصول به دستشان برسد. در خرید انواع کانکس‌های تیپ، اطمینان از کیفیت اسکلت و مصالح، چگونگی عایق کاری و چک کردن سقف از نکات ضروری است.

طراحی مختص شما

روش دوم طراحی کانکس‌ ، برای کسانی مناسب است که یک کانکس مطابق سلیقه و نیازهای شخصی خود می‌خواهند. در این روش تمرکز اصلی طراحان شرکت کانکس لند بر روی پارامترهای معماری، سلیقه مشتریان، نیازهای آن‌ها و طراحی محصولی منحصربفرد است.

نحوه طراحی در کانکس لند

طراحان معمار شرکت کانکس لند، پس از آگاهی از نیازهای شما و با در نظر گرفتن عوامل تاثیرگذار در طراحی از جمله نوع و مکان کاربری، مدت زمان استفاده، میزان فضای در دسترس، آب و هوای منطقه و نیازهای عایقی، نحوه جابه جایی، نوع و جنس کاربران، زیبایی و در نهایت ظاهر و فرم کانکس شروع به طراحی کانکس‌ مورد نظر می‌کنند. طرح‌های پیشنهادی در ورژن های سه بعدی با مشتری درمیان گذاشته می‌شود تا به تأیید نهایی برسد. بدیهی ست در این بین با جلب نظر و تأیید مشتریان، کانکس به مرحله تولید می‌رسد. توجه داشته باشید که در روش طراحی، هزینه و زمان لازم برای ساخت هرکانکس، با توجه به منحصربفرد بودن هریک، متفاوت از دیگری است. مسلماً تولید کانکس با توجه به نیازها و سلیقه شخصی می‌تواند بهترین حس را هنگام استفاده از کانکس در شما ایجاد نماید. معماران شرکت کانکس لند آماده‌اند تا در صورت درخواست مشتری، حتی نحوه چیدمان و نوع مبلمان تان را هم طراحی کنند. بنابراین هیچ مرحله‌ای بدون نظارت شرکت کانکس لند انجام نمی‌شود. از اعزام ناظر فنی نظارت و برداشت نقشه در مراحل اولیه گرفته تا بازدید سالیانه نمایندگان شرکت از پروژه ساخته شده و مبلمان کانکس.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان شرکت کانکس لند تماس بگیرید.

تلفن‌ تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲