قیمت کانکس شرکت تولیدی کانکس لند بر حسب مترمربع

جهت استعلام قیمت لطفاً با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲

۰۲۱-۸۸۰۲۵۸۹۳

جدیدترین قیمت کانکس

قيمت كانكس از متر مربعى ۹۰۰ هزار تومان به بالا مى باشد كه بر اساس متراژ و ابعاد نوع عايق و طرح متفاوت مى باشد. بعنوان مثال كانكس پانلى در ابعاد ١٥ متر مربع به بالا حدود متر مربعى يك ميليون تومان مى باشد. يا كانكس با ورق گالوانيزه و عايق پلى استايرن حدود متر مربعى ٥٠٠ هزار تومان مى باشد، البته در ابعاد ١٥ متر به بالا. بعضى كانكس ها با نماى ترموود و كامپوزيت فلزى از متر مربعى ١/٥ ميليون شروع مى شوند. به اين قيمت ها هزينه سرويس بهداشتى حدود ۳٫۵ ميليون و آبدارخانه حدود ۲٫۵ ميليون افزوده مى گردند.

– جهت اطلاع بیشتر با شماره ٠٩١٢١٣٥٤٢٦٠ تماس بگیرید.

فروش ویژه

پانلی (با ساندویچ پانل ماموت پلی اورتان و طول عمر بیش از ۲۰ سال)

دیواره ها و سقف ساندویچ پانل ۴ سانتی متر ماموت دو طرف ورق آلوزینگ خارجی با عایق پلی اورتان با قرنیز و نبشی طرح چوب دور پنجره و کف پوش LG و کف تخته ۱۵ میل با عایق حرارتی پلی فوم و اسکلت از ناودانی و شاسی از تیرآهن و پنجره ها UPVC

۱۸٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

تیپ ۱

(کانکس زیبا) ترکیب کامپوزیت فایبرگلاس (به مبلغ اضافه می گردد) + نمای سایدینگ PVC (نمای بیرونی کانکس) با شاسی تیرآهن، اسکلت کلاف دور کامل ۴۰*۸۰، فاصله پروفیل های بدنه ( ۶۰ سانتی متر ) و کف حداقل ( ۵۰ سانتی متر ) با تخته ۱۵ میل چندلایی خارجی ضدآب، پنجره های دو جداره، دیوار پوش درجه یک طرح چوب ، ورق سقف گالوانیزه سینوسی پیش رنگ

۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال

تیپ ۲

(با گارانتی و کیفیت عالی) کانکس با دیوار پوش دو جداره PVC  کمپارس طرح چوب بصورت سالن تخته چندلایی ۱۵ میل در کف، ورق سینوسی پیش رنگ سقف و شاسی تیرآهن (با سایبان فایبر گلاس پنجره ها)

۸٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال

کانکس با نمای (سمنت برد)

۸۰ درصد و ( ترموود ) ۲۰ در صد ( ترکیبی ) متراژ بالای ۱۵ متر مربع

۱۷٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال

کانکس با نمای ترموود

چوب عمل آوری شده محصول کشور فنلاند – متراژ بالای ۱۵ متر مربع

متر مربعی

۳۲٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

کانکس با نمای کامپوزیت فلزی

(ورق خارجی رنگی) و استفاده از عایق پشم سنگ به ضخامت ۴ سانتی متر و پروفیل سنگین (کاربری جهت دستگاه های ATM و فروشگاه و دفاتر کاری خاص) دیوار پوش داخلی روکش PVC ( در ابعاد کوچکتر از ۱۵ متر مربع موردی محاسبه می گردد)

۲۰٫۵۰۰٫۰۰۰ ریال

ویلا و ساختمان پیش ساخته ( طرح K.R.C )

ساختمان با ساندویچ پانل ماموت و پوشش نمای سایدینگ PVC و سقف ساندویچ پانل با نمای طرح سفال، پنجره UPVC دو جداره و کف به انتخاب شما از پوشش PVC و HDF و یا سرامیک و نمای داخلی PVC طرح چوب دو جداره و یا دیوار پوش ساخته گچی کناف ( شامل نقاشی و یا کاغذ دیواری ) اسکلت بر اساس شرایط اقلیمی و نقشه محاسبه می گردد.

قیمت پایه هر متر مربع ۲۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

اتاق – پارتیشن داخلی با درب آلومینیوم ( درب HDF اضافه می شود ) با عرض ۲٫۴۰

۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

هر کانکس ۲٫۴۰*۶ و کوچکتر دارای ۲ پنجره می باشد که بابت اضافه کردن هر پنجره آلومینیوم و هر پنجره PVC اضافه می گردد.

سرویس بهداشتی شامل

کانکس سرویس بهداشتی

پارتیشن جدا کننده و درب، توالت، روشویی، زیر دوشی، آینه، جا حوله و جا صابون، کف سرویس ها از فایبرگلاس یکپارچه و روی آن سرامیک و کاسه توالت چینی پارس سرام و شیرآلات شیبه یا قهرمان.

۴۳٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

آبدارخانه بصورت اپن شامل

کابینت (درجه یک فلزی با درب MDF) ، (یک متر طول کابینت پایین و بالا)، سینک ظرفشویی و شیرآلات درجه یک استاندارد ایرانی و کانتر اپن با روکش MDF

۳۵٫۵۰۰٫۰۰۰ ريال

چرخدار شدن کانکس

شامل (لاستیک نو و دو اکسل و محور جلو گردان )

۹۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

کانکس سرویس بهداشتی تیپ ۲

به ابعاد ۱٫۲۰*۱ با تجهیزات کامل

۴۷٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

کانکس سرویس بهداشتی

به ابعاد ۱٫۲۰*۱ پانلی با تجهیزات کامل

۸۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ريال

  • ابعاد بالای ۱۴ متر بر حسب متر مربع محاسبه می شود.
  • ساخت کانکس در محل خریدار ( مثل پشت بام یا حیاط ).
  • ۲۰% به مبالغ فوق اضافه می گردد.
  • قیمت های فوق مربوط به متراژ بالای ۱۴ متر می باشد .
  • در صورت خرید ۵ کانکس به بالا تسهیلات خاصی برای شما فراهم کرده ایم.
  • تمامی قیمت کانکس ایران + هزینه انتقال می تواند به کشورهای همسایه حمل و نصب شود.

جدول قیمت کانکس

قیمت کانکس ها بر اساس نوع و متراژ کانکس ها متغیر است ما جهت سهولت و دسترسی قیمت کانکس ها برای مشتری های عزیز، آن را بر مبنای نوع متریال و متراژ دسته بندی کردیم تا بازدید کنندگان عزیز به راحتی بتوانند کانکس  مورد نظر خود را جستجو و از قیمت آن مطلع شوند. نکته حائز اهمت در قیمت کانکس متراژ و نوع متریال آن است مسئله ی که می بایست توضیح داده شود این است که کانکس ها زیر متراژ ۱۲ متر مربع است که اصولاً این کانکس ها بر اساس قیمت تمام شده محاسبه می گردند. زیرا اولاً کانکس های کوچک پرت زیادی دارند و شاید بیشتر مواد کانکس های کوچک پرت می شود و از طرفی پیمانکار کانکس های کوچک دستمزد بیشتری بابت ساخت کانکس کوچک دریافت می کند و برای ساخت کانکس نیز باید دستمزدی که دریافت می کنند دارای توجیه مالی باشد. از طرفی اگر کانکس های زیر متراژه ۱۲ متر مربع را بخواهیم بر حسب متر مربع محاسبه کنیم قیمت خود کانکس از موادش ارزان تر می شود به همین علت کانکس های کوچک با قیمت تمام شده محاسبه و قیمت داده می شوند.
به همین علت ما کوشیدیم قیمت کانکس ها را بر اساس متریال و متراژ بصورت دسته بندی درآورده و قیمت تک تک آنها را محاسبه و طی جدول زیر به سمع و بصرتان برسانیم.

قیمت کانکس پانلی

قیمت کانکس تيپ یک ۱

( كانكس زيبا ) سايدينگ + كامپوزيت یکی از زیباترین محصولات شرکت کانکس لند  می باشد. این سازه برگرفته از نمای خانه های کانادایی است که ما اولین شرکت مجری نمای سایدینگ طرح کانادایی در صنعت کانکس سازی بوده ایم که قیمت متناسب با ابعاد به شرح ذیل می باشد:

قیمت کانکس تیپ ۲

قیمت کانکس تیپ ۲ با نمای ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای و نمای داخلی دیوار پوش PVC طرح چوب اکسترود  شده که این کانکس بیشتر جهت تجهز کارگاه ها و برای اتاق مهندسین و سالن کنفرانس های پروژه ها استفاده می گردد. به لحاظ کیفی تمام پروفیل ها سنگین و مواد بکار رفته در این کانکس درجه یک رایج در بازار می باشد که قیمت آن به متناسب با ابعاد به شرح ذیل است:

قیمت کانکس تیپ ۳

قیمت کانکس تیپ ۳ یا همان کانکس ارزان که اصولاً مخاطبان ما جهت صرفه جویی در پروژه ها جهت تجهیز کارگاه های خود از این کانکس استفاده می کنند که به این کانکس نیز کانکس کارگاهی یا کانکس کارگری نیز گفته می شود نمای بیرونی این کانکس از ورق ۴ دهم میل و نمای داخلی آن از دیوار پوش PVC طرح چوب چاپی با پروفیل های ۹ کیلویی می باشد که اقلام این کانکس با در نظر گرفتن ابعاد و متراژ به شرح ذلیل می باشد: