كانكس ترموود

کانکس با نمای چوب (ترموود)

یکی دیگر از کانکس های پر مخاطب ما، کانکس چوبی ترموود است و دیگر محصول شرکت کانکس لند میباشد. ما به جرأت میتوانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم زیرا سال ۸۹ اولین پروژه کانکس ترموود را در منطقه ۲۲ تهران اجرا نمودیم.

در سال ۸۸ با متریال ترموود در نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم. شاید قبل از آن نیز کانکس های چوبی با استفاده از چوبهای متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم ولی به دلیل عدم مقاوت چوبهای روسی در برابر شراط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر میگرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد. ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی میتوانیم کانکس چوبی با نمای ترموود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم. نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترموود میباشد زیرا کانکس ترموود به لحاظ بصری یک المان شهری محصوب میشود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد در ضمن کانکس ترموود را میتوان بصورت تلفیقی اجرا نمود تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود که ما نیز این کار را در پروژه شیر پگاه انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط شرکت کانکس لند طراحی و اجرا گردید. برای این شرکت ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای شرکت شیر پگاه میباشد که توسط شرکت کانکس لند اجرا گردیده میشود.
در نمونه کانکس چوبی ترموود گاهاً دیده شده که از مواد مضنوعی چون وود پلاست، سایدینگی فلزی طرح چوب و یا چوبهای متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز برآورده کند ولی تمامی این موارد نمیتواند جایگاه کانکس ترموود را بگیرد زیرا چوب به لحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمیتواند جایگزین چوب باشد. کانکس ترموود را بیشتر در فضاهای شهری استفاده میکنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترموود استفاده میکنند.
اجرای کانکس ترموود را مشابه کانکس های دیگر است ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از ترموود یا چوب روسی میباشد که خود دلایل مختص خود را دارا می باشد. چهت عدم شکستگی چوب ترموود باید حتماً زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بعد از انجام و اجرای چوب اشباع میتوان ترموود ها را روی آن اجرا نمود اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کار در کانکس ترموود صرف نظر میکنند.
اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید میتوانید در این امر از مشاورین ما در شرکت کانکس لند بهرمند شوید.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*