كانكس ترموود

کانکس با نمای چوب (ترمووود )

یکی دیگر از کانکس های پر مخاطب ما، کانکس چوبی ترمو وود است و دیگر محصول شرکت کانکس لند میباشد .ما بجرات میتوانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم زیرا سال ۸۹ اولین پروژه کانکس ترمو وود را در منطقه ۲۲ تهران اجرا نمودیم و در سال ۸۸ با متریال ترمو وود در نمایشگاه بین الملی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم . شاید قبل از آن نیز کانکس های چوبی با استفاده از چوبهای متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم ولی به دلیل عدم مقاوت چو بهای روسی در برابر شراط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر میگرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد . ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی میتوانیم کانکس چوبی با نمای ترمو وود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم . نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترو وود میباشد زیرا کانکس ترمو وود بلحاظ بصری یک المان شهری محصوب میشود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد در ضمن کانکس ترمو وود را میتوان بصورت تلفیقی اجرا نمود تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود که ما نیز این کار راد رپروژه شیر پگاه انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط شرکت کانکس لند طراحی و اجرا گردید برای این شرکت ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای شرکت شیر پگاه میباشد که توسط شرکت کانکس لند اجرا گردیده میشود .
در نمونه کانکس چوبی ترمو وود گاهاً دیده شده که از مواد مضنوعی چون وود پلاست، سایدنگی فلزی طرح چوب و یا چوبهای متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز براورده کند ولی تمامی این موائ نمیتوتند جایگاه کانکس ترمو وود را بگیرد زیرا چو بلاحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمیتواند جایگزین چوب باشد . کانکس ترموود را بیشتر در فضا های شهری استفاده میکنند و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترمو وود استفاده میکنند.
اجرای کانکس ترمو وود را مشابه کانکس های دیگر است ولی با ایت تفاوت که نمای بیرونی آن از ترمو وود یا چوب روسی میباشد که خود دیتایل مختص خود را دارا می باشد . چهت عدم شکستگی چوب ترو وود باید حتمان زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بهد از انجام و اجرای چوب اشباع میتوان ترمو وود ها را روی آن اجرا نمود اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کا در کانکس ترمو وود صرف نظر میکنند .
اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید میتوانید در این امر از مشاورین ما در شرکت کانکس لند بهرمند شوید .

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*