مقالات کانکس

کانکس آب میوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از  شرکت کانکس لند که با اسقبال زیادی روبرو شده حتی میتوان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای  برخوردار است . کانکس آبمیوه فروشی  زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محصوب می شود که باید بلحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفیجات برای سلامتی تبلغات زیادی میشود ودر کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ های وتشکل های در این خصوص جهت راز سلامتی نیزتاسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند واز مصرف فست فودها منع میکند . که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد و برای بهره بدار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد .

سبک اجرای کانکس  آبمیوه فروشی باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش  و خریداری کند در کل  باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آبمیوه فروشی باشد از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبموه باید باشد. نمای کانکس آبیموه فروشی باید بسیار زیبا باشد که میتوان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپزیت آلومینیوم، ترمو وود ، سمنت برد ، سایدینگ طرح کانادایی و ورقهای راگی و فلکسی کار نمود . در کانکس آبمیوه فروشی باشد تمای الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد . کف کانکس را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که بهمراه یک کفشور  جهت هدایت آب به بیرون باشد .

کانکس آب میوه فروشی را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنتر ها و مراکز خرید ، بیمارستانها ، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت کانکس آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد.  .

 کانکس گل فروشی

محصولی پر فروش  دیگر از شرکت کانکس لند کانکس گل فروشی میباشد که عموماً در سطح شهر شما میتوانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید و همانطور که از نام آنها پیداست جهت کاربری گل فروشی استفاده میگردد.اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری میباشد که زیبایی خاصی به سطح شهر میبخشد و فضایی با لطافت ایجاد میکند و همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما باعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم .

با توجه به محصول این نوع کانکس ، اجرای این کانکس می باست متناسب با نوع محصول طراحی گردد اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب میشود باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد . در بیشتر مواقع پیشنهاد  شرکت کانکس لند برای کانکس گل فروشی استفاده از ترمو وود ، کامپوزیت ، دکواتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ میابشد یا میتوان بصورا تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت . در هر صورت هدف شرکت کانکس لند زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکش گل فروشی میباشد .

چند موضوع مهم در اجرای کانکس گل فروشی  حائز اهمیت است . موضوع اول کف کانکس گل فروشی است که همانطور که میدانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده میگردد و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دوچار فرسایش زود میشود و از بین میرود پیشنهاد شرکت کانکس لند جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیوم آجدار میباشد با یک کفشور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود. موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع  داخال کانکس گل فروشی است زیا گل محصولی است که باید دمای ثلبت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن میشود و برای فروشنده زیان مالی بهمراه دارد از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باد طوری طراحی شود که رهگزر ها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد .

کانکس های گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهربردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود .

کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت ها ی کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار میباشد که با سرمایه کم میتوان این حرفه را ترویج کرد از طرفی همانطور مستحضر هستید با بوجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با بوجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق میدهد کخ راهی برای تولید عشق و معنا میباشد .

ما به معنا و کسب کار معتقدیم به صراحت تمام میگویم زندگی مادی در گرو زندگی معنوی است. .

کانکس نماز خانه

یک دیگر از محصولات شرکت کانکس لند کانکس نمازخانه است . که برای اقامه نماز و نیایش در بین جاده ها و سطح شهر الزامی می باشد. زیرا که در هنگام سفر مسافران جهت امور مذهبی نیاز به فضای معنوی دارند که فرایض معنوی و مذهبی خود را به اجرا بگذارند که می توان برای امر از یک کانکس نماز خانه استفاده کرد زیرا امکان دارد فضای مکفی درسطح شهر و بین جاده ها برای تثبت و استقرار دایمی وجود نداشته باشد به همین دلیل کانکس بهترین گزینه برای این امر می باشد زیرا که هم قابل حمل و جابجایی از نقطه ی به نقطه دیگر میباشد و هم اینکه فضای زیادی اشغال نمی کند.
چنانچه اگر بخواهیم این فضا را جابجا کنیم باید آن را تخریب کرد. که بلحاظ معنوی صحیح نمیاشد . پس کانکس نمازخانه بهترین گزینه است .
لازم بذکر است بلحاظ مالی کانکس نمازخانه مقرون بصرفه و بلحاظ بازده زمانی بهترین گزینه میباشد .
کانکس های نماز خانه را میبایست مطابق با موازین اسلامی و با بهرگیری از معماری اسلامی  طراحی نمود به طور مثال: فضای ایجاد شده در کانکس نمازخانه باید برای نمازگزارن خانم و اقا کاملان تفکیک شده باشد، فضای برای فضوخانه در نظر گرفته شود تا نمازگزاران به سهولت وضو بگیرند، سرویس بهداشتی ، قسمتی برای جای کفشها (کفش کنی)، پنجره هایی متناسب با فضای ایجاد شده، سیستم تهویه هوا (AC) ، سیستم تاسیسات مکانیکی کامل با تجهزات و اتصالات مورد نیاز ، سیستم کامل برقی با روشنایی های متناسب با فضای ایجاد شده و طراحی فضای داخلی با الگو برداری از معماری اسلامی و ایجاد فضایی برای رختکن با آویز لباس باشد .
کانکس های نمازخانه اصولا نسبت به میزان ابعاد و فضا  طراحی میشوند قرار میگیرند و هیچ محدودیتی در ایجاد فضای بزرگتر وجود ندارد . طراحی این سازه در  بین جاده ها باید طوری باشد که امنیت خاطر را برای اقامه گزار ایجاد کند به طور مثال : باید فضایی جهت پارکینگ ماشین ایجاد کرد که باعث ترافیک و یا تصادف نگردد .
کانکس نمازخانه را میتوان با مواد و مصالح متفاوتی ساخت ولی بهتر این است که از موادی استفاده گردد که از استحکام و استقامت بالای برخوردار باشد در ضمن از هرجهت عایق باشد تا ضریب انتقال حرارات به حداقل برسد تا نمازگزارن محتر در فضایی مناسب به اقمه بپردازند .
اصولاٌ متقاضیان ساندویچ پانل را انتخاب میکنند زیرا یک عایق برودتی، حرارتی و صوتی میباشد ولی به علت عدم انعطاف پذیری مواد و مصالح فوق ما کوشیدیم از بهرگیری از مواد قابل انعطاف و الگوبرداری از معماری اسلامی این سازه را تا حتی الامکان به نماز خانه نزدیک کنیم . در کل کانکس نماز خانه را میتوان با هر جنسی از قبیل ورق گالوانیزه ، نمای سایدینک ، کامپوزیت و… ساخت. که این امر بسته به انتخاب خریداران عزیز میباشد و مشاوران مت در طی ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان هستند.

دسته‌ها
تقویم
می 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
*