مقالات کانکس

کانکس سالن غذاخوری

شاید  نام کانکس غذا خوری در ذهن مخاطب ایجاد سوال کند که آیا برای سالن غذاخوری میتوان از کانکس استفاده کرد یا خیر ؟ مسلماً جواب سوال مثبت است زیرا بخشی از ساعات کاری در هر مجموعه یا سازمان و یا ارگان های دولتی به صرف زمان ناهار ، صبحانه و شام اختصاص داده میشود .

کانکس انتظار

آیا چیز درمورد اتاق انتظار میدانید یا اصلاً میدانید اتاق انتظار جهت چه کاربری استفاده می شود . همانطور که از نام این کانکس مشخص است. کاربری این کانکس در بسیاری از مجموعه ها علاوه بر مراجعین و افراد اصلی درون مجموعه ، همراهان و خویشاوندان آنها نیز به آن مکان مراجعه می کنند می باشد .

کانکس جنگلبانی

انواع کانکس جنگلبانی , قیمت , خرید و فروش کانکس جنگلبانی کانکس های جنگل بانی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت کانکس لند است که اکثراً به پیشنهاد سازمان محیط زیست کشور طراحی و تولید شد. در کشورهایی که دارای منابع طبیعی اعم از جنگل ها و فضاهای سبز طبیعی هستند معمولاً این نوع از مناطق نیاز به حراست و نگهبانی دارند تا محیط زیست حفظ شود و هیچ گونه آسیبی به منابع طبیعی از طرف افراد سود جو وارد نشود. بنابراین برای نگهبانان و جنگل بانان باید فضایی محیا شود تا بتوانند هم از محیط محافظت کنند هم سرپناهی برای خود داشته باشند.

کانکس کترینگ سیار

یکی دیگر از محصولات پرفروش گروه صنعتی کانکس لند کانکس کترینگ سیار است که شما شاید این سازه را در سطح شهر دیده باشید مخصوصاً که این سازه امروزه مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته است. کانکس کترینگ سیار همانطور که از نام این محصول مشخص است جهت سرو و توزیع غذا می باشد و که از نظر نمای ظاهری و امکانات داخلی با انواع دیگر که جهت مسافرت ساخته شده کمی متفاوت می باشد که ما به آن میپردازیم.

کانکس اضطراری

کانکس اضطراری یکی از محصولات گروه صنعتی کانکس لند می باشد که برای مواقع اضطراری ماننده بلاهای طبیعی و غیر طبیعی از قبیل سیل، زلزله، سونامی، فعال شدن آتشفشان و جنگ می باشد و جهت امداد رسانی و اسکان موقت بکار می رود ، که ما سعی کرده ایم مواردی که در کانکس اضطراری بکار میرود را کامل توضیح دهیم.

کانکس امداد

کانکس امداد و نجات یک کیوسک خدماتی می باشد که به ارائه انواع خدمات در فضای شهری یا مسیر های جاده ای می پردازد. در کشور های امروزی که شهر ها و استان ها از طریق جاده های بین شهری به یکدیگر متصل می شوند مستقر کردن چنین سازه های امدادی برای مدد رسانی سریع در مواقع ضروری به رانندگان و خودرو های آسیب دیده امری ضروری می باشد.

کانکس نمازخانه

یک دیگر از محصولات شرکت کانکس لند کانکس نمازخانه است که برای اقامه نماز و نیایش در بین جاده ها و سطح شهر الزامی می باشد. زیرا که در هنگام سفر مسافران جهت امور مذهبی نیاز به فضای معنوی دارند که فرایض معنوی و مذهبی خود را به اجرا بگذارند که می توان برای امر از یک کانکس نماز خانه استفاده کرد

کانکس گل فروشی

محصولی پر فروش  دیگر از شرکت کانکس لند کانکس گل فروشی میباشد که عموماً در سطح شهر شما میتوانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید و همانطور که از نام آنها پیداست جهت کاربری گل فروشی استفاده میگردد. اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری میباشد که زیبایی خاصی به سطح شهر میبخشد و فضایی با لطافت ایجاد میکند.

کانکس آبمیوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از شرکت کانکس لند که با اسقبال زیادی روبرو شده حتی میتوان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کانکس آبمیوه فروشی زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محصوب می شود

دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*