۳۱ مرداد

کانکس گل فروشی چیست؟

محصولی پر فروش  دیگر از شرکت کانکس لند کانکس گل فروشی می باشد که عموماً در سطح شهر شما می توانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید. همانطور که از نام آنها پیداست، جهت کاربری گل فروشی استفاده می گردد.

اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری می باشد که زیبایی خاصی به سطح شهر می بخشد و فضایی با لطافت ایجاد می کند. همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

مشخصات کانکس گل فروشی

با توجه به محصول این نوع کانکس، اجرای این کانکس می باست متناسب با نوع محصول طراحی گردد. اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب می شود، باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد.

در بیشتر مواقع پیشنهاد  شرکت کانکس لند برای کانکس گل فروشی استفاده از ترموود، کامپوزیت، دکوراتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ می باشد یا می توان بصورت تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت. در هر صورت هدف شرکت کانکس لند زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکس گل فروشی می باشد.

چند موضوع مهم در اجرای کانکس گل فروشی

موضوع اول کف کانکس گل فروشی است که همانطور که می دانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده می گردد و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دوچار فرسایش زود می شود و از بین میرود پیشنهاد شرکت کانکس لند جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیم آجدار می باشد با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود.

موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع  داخال کانکس گل فروشی است زیا گل محصولی است که باید دمای ثابت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن می شود و برای فروشنده زیان مالی بهمراه دارد از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باد طوری طراحی شود که رهگذر ها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.

کانکس های گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهربردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چیدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

مزیت های کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار می باشد که با سرمایه کم می توان این حرفه را ترویج کرد. از طرفی همانطور مستحضر هستید با بوجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با بوجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق می دهد که راهی برای تولید عشق و معنا می باشد.

ما به معنا و کسب کار معتقدیم به صراحت تمام می گویم زندگی مادی در گرو زندگی معنوی است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *