کانکس لند

کانکس آبمیوه فروشی

آبان ۸, ۱۳۹۳

کانکس آب میوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از شرکت کانکس لند که با اسقبال زیادی روبرو شده حتی میتوان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کانکس آبمیوه فروشی زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محصوب می شود که باید بلحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفیجات برای سلامتی تبلغات زیادی میشود ودر کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ ها و تشکل های در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تاسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند واز مصرف فست فودها منع میکند. که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد و برای بهره بردار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد.

سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند در کل  باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آبمیوه فروشی باشد از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبموه باید باشد. نمای کانکس آبمیوه فروشی باید بسیار زیبا باشد که میتوان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپزیت آلومینیوم، ترموود ، سمنت برد ، سایدینگ طرح کانادایی و ورقهای راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس آبمیوه فروشی باشد تمای الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که بهمراه یک کفشور جهت هدایت آب به بیرون باشد.
کانکس آب میوه فروشی را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنترها و مراکز خرید ، بیمارستانها ، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت کانکس آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد .
نویسنده:

دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*