کانکس اداری ۱۲ متری

کانکس اداری ۱۲ متری

همانطور که از نام  این کانکس پیداست این کانکس در طول ۱۲ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است. کانکس ادارای ۱۲ متری را میتوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۱۲ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۱۲ متری پانلی ، کانکس اداری ۱۲ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۱۲ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۱۲ متری سمنت برد  میتوان نام برد ولی بیشتر کار فرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۱۲ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۱۲ متری

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت میباشد و شاسی  این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۱۲ متری را بصورت دورکلاف اجرا نمود.
اصولا شاسی کانکس اداری ۱۲ متری  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است.
کلاف و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری(پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.
ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جبجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت کلاف دور با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد.
لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها Thickness  ۲ میل یا ۳ میل میباشد واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملاً ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد.
نمای بیرونی کانکس اداری ۱۲ متری  از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم سقف کانکس ۱۲ متری اداری از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه نمای داخلی کانکس  اداری ۱۲ متری از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود.
کف کانکس اداری ۱۲ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی میباشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.
عایق کانکس ۱۲ متری اداری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد.
سیستم روشنایی و برق کانکس ۱۲ متری اداری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کلید، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکی اداری ۱۲ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.
لازم بذکر است در کانکس اداری ۱۲ متری بنا به درخواست مشتری محترم میتوان پارتیشن اضافه نمود و کانکس اداری ۱۲ متری را به دو قسمت مساوی یا غیر مساوی تقسیم و فضای ایجاد شده را با نوع کاربری پارتیشن بندی نمود.
در کانکس اداری ۱۲ متری میتوان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس  و حمام در کانکس اداری ۱۲ متری به شرح ذیل میباشد:
کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد.(کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالات تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون ، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد.(کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله وصابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دلنده میباشد.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*