کانکس اداری ۴ متری

کانکس اداری ۴ متری

همانطور که از نام  این کانکس پیداست این کانکس در طول ۴ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الی ۳ متر متغیر است . کانکس ادارای ۴ متری را میتوان بنا به نوع بهره برداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۴ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۴ متری پانلی ، کانکس اداری ۴ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۴ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۴ متری سمنت برد میتوان نام برد .ولی بیشتر کارفرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۴ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۴ متری

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفافت میباشد و شاسی  این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی  می باشد . در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۴ متری  را بصورت  دورکلاف اجرا نمود.

اصولا شاسی کانکس اداری ۴ متری  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است .

کلاف  و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .

ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جبجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت دورکلاف  با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب  میباشد.

لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها  Thickness 2 میل یا ۳ میل میباشد.

واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد .

نمای بیرونی از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم سقف از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه نمای داخلی کانکس اداری ۴ متری از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود.

کف کانکس اداری ۴ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی میباشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی

عایق کانکس ۴ متری اداری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد

سیستم روشنایی و برق کانکس ۴ متری اداری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کیلید  ، پریز برق و تلفن  و مینیاتوری ۱۶ آمپر بهمراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۴ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*