کانکس اداری ۶ متری

کانکس اداری ۶ متری

همانطور که از نام  این کانکس پیداست این کانکس در طول ۶ متر میباشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الب ۳ متر متغیر است. کانکس ادارای ۶ متری را متوان بنا به نوع بهربرداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۶ متری سایدنیگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۶ متری پانلی ، کانکس دارای ۶ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۶ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۶ متری سمنت برد میتوان نام برد. ولی بیشتر کارفرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۶ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاهای خود استفاده میکنند ، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۶ متری

اجرای اسکلت کانکس های اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفافت میباشد و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد.  در موارد خاص میتوان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۶ متری را بصورت  کلاف دور اجرا نمود.
اصولا شاسی کانکس اداری۶ متری  از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است.
کلاف  و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیلهای ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری (پوشش) تیرریزی میگردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد.
ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی )  با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب میگردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه درهنگام جبجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورتکلاف دور  با پرلینهای اجرا( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب میباشد.
لازم بذکر است  ضخامت پروفیل ها Thickness 2 میل یا ۳ میل میباشد واسکلت ها کاملاً ضد زنگ میشوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات میگردد.
نمای بیرونی کانکس اداری ۶ متری  از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم سقف کانکس ۶ متری اداری از نوع ورق  فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم  سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوز آب به داخل سازه نمای داخلی کانکس  اداری ۶ متری از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار میباشد یا میتوان جهت کاهش قیمت از دیوارپوش PVC چاپی استفاده نمود .
کف کانکس اداری ۶ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی میباشد با پوشش نهایی کفپوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.
عایق کانکس ۶ متری اداری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز دیر سوز میباشد.سیستم روشنایی و برق کانکس ۶ متری اداری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکتهای PVC نمره ۲ بهمراه کلید ، پریز برق و تلفن و مینیاتوری ۱۶ آمپر به همراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراق تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۴ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.
در کانکس اداری ۶ متری میتوان با توجه به نیاز بهره بردار سرویس بهداشتی و یا حتی حمام اعمال نمود که مشخصات سرویس و حمام در کانکس اداری ۶ متری به شرح ذیل میباشد :
کف سرویس از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و به همراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد.(کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، شیرآلات استاندارد ایرانی اهرمی قهرمان درجه یک ، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، توالات تخت ایرانی یا بنا به درخواست مشتری توالت فرنگی، روشویی درجه یک استاندارد ایرانی چینی کرد، جای حوله و جای صابون ، آیینه و هواکش ۳۰×۳۰ دمنده و در کف حمام از فایبرگلاس یکپارچه که جهت عدم شکستگی و مقاوم سازی با پروفیل های ۲۰×۲۰ کاملاً مشبندی و بهمراه سرامیک های ۲۰×۲۰ درجه یک استاندارد ایرانی  با اجرای ملات مصلح و سیمان فرش میگردد.(کاملاً مقاوم در برابر نیروهای وارده بر کف)، دوش تلفنی اهرمی درجه یک با مارک قهرمان، لوله کشی روکار PVC سرد و گرم، جای حوله وصابون و هواکش ۳۰×۳۰ با مارک دلنده  میباشد.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*