کانکس اداری

کانکس اداری

این کانکس یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت کانکس لند میباشد. که جهت کاربری مدیرتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد و مورد استفاده قرار میگیرد. نوع اجرای کانکس های اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی میگردد.

مساله حائز اهمیت در انتخاب کانکس اداری نوع آن است که میباست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی میگردد به طور مثال: چنانچه سازه پیش ساخته اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند از گروه مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان میدهند.
کانکس های اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب  با نیاز مخاطبین طراحی میگردد و نوع بهربرداری از این محصول این موضوع را دلیل میشود که هر کدام ویژگی های خاص خودرا دارا باشد  به طور مثال:
گاهاً پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس میخواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع کانکس اداری بسیار است.
کانکس اداری خاص(لوکس)بیشتر حکم یک المان را دارا میباشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد و عموماً جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار میگیرند.مصالح استفاده شده در کانکس های اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است چه در نمای بیرونی چه در نمای داخلی که این امر باعث قیمت بالای این نوع از کانکس ها می باشد.
کانکس اداری معمولی این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مرقون به صرفه تر میباشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته میشود.
کانکس اداری عموماً از چند نوع متریال ساخته میبشود کانکس اداری پانلی ، کانکس اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکس اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوارپوش PVC   که تمامی این نوع کانکس های اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است.
ابعاد کانکس های اداری متفاوت است عموماً کانکس های اداری از ابعاد ۲٫۴۰×۵ الی ۲٫۴۰×۱۲ و از ابعاد ۳×۵ الی ۳×۱۲ میباشد گاهاً بنا به درخواست بهربردار محترم ابعاد کانکس ها متغییر می باشد ولی استاندارد ابعاد کانکس ها طبق استاندار قوانین مقرارت راهنمایی و رانندگی می باشد ولی جهت ابعاد بزرگتر میتوان کانکس های اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه (مدولار) اجرا نمود و نیاز بهربدار محترم را تامین نمود.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*