کانکس خودپرداز

کانکس خودپرداز (ATM)

ما به جراًت بگویم جزو اولین تولید کننده های کانکس خودپرداز (ATM) در ایران بودیم و هستیم و تمامی بانک ها و مراکز خریدی که بانکها با آنها همکاری داشته اند در این خصوصو همکاری داشته ایم که میتوانیم آنها را نام ببریم از قبیل: بانک ملت ، بانک سینا ، بانک رفاه کاگران ،  بانک اقصاد نوین ، بانک سامان ، بانک کشاورزی ، بانک شهر ، بانک انصار، بانک صادرات ، بانک پست بانک و ….. و همچنین میتوان از مراکز خرید بازارسنتی اندیشه  یاد کرد.

کانکس خودپرداز(ATM) یکی دیگر از محصولات تولید شده در کانکس لند است. یکی ازعمده ترین کارهای روزمره مردم تبادلات ریالی میباشد و به علت ازدهام جمعیت و ذیق زمان و کمیت بانکها و تجمع بیش ازحد مردم جهت انتقال وجه مالی خود ، این محصول یکی از بهترین راهکار ها برای سهولت و ذخیره زمانی در این مهم میباشد. زیرا در طی روز شاید مردم به صورت میانگین چندین بار یا حداقل یک بار نیار به دریافت وجه نقد پیدا کنند به همین دلیل استفاده از کانکس (ATM) خودپرداز به سهولت میتوانند امور بانکی خود را بدون مراجعه به بانک انجام دهند به همین دلیل بانکها تصمیم گرفتند که کانکس های در نقاط پرد تردد و پر جمعیت ایجاد کنند که هم غیر قابل سرقت باشد و هم اینکه کاوری یا پوششی برای خودپرداز(ATM) باشد که دسترسی به آن تنها از از طریق مامورین متخصص باشد.
کانکس های خودپرداز (ATM) را بیشتر در مراکز خرید، میادین شهری ، ترمینال ها و…. قراراداد که داخل آن یک دستگاه خودپرداز (ATM) قرار دارد. از این جهت تمامی بانک ها و مخاطبین این نوع از کانکس سفارشات خود را به شرکت کانکس لند ابلاغ داشته اند و ما با شهامت مدعی هستیم که اولین شرکت تولید کننده کانکس های خودپرداز (ATM) هستیم زیرا تمام کانکس های  (ATM) ساخت شرکت کانکس لند طبق استاندارد های روز دنیا بوده و زیر نظر مهندسین معماری و عمران طراحی  شده تا بتوانیم با ایجاد کانکس (ATM) یک المان شهری را با رعایت قوانین و اصول شهری ایجاد کرد.
کانکس های  (ATM) را میتوان بصورت ثابت و متحرک اجرا نمود که باید از نمای زیبایی برخوردار باشد. جهت نمای این دسته از کانکس های خودپرداز (ATM) از کامپوزیت آلومینیویم یا ترموود استفاده میشود دربهای کانکس های  (ATM) ضد سرقت است و بدنه کاملاً باید ضد سرقت باشد. اکثر کانکس های (ATM) ثابت، انفرادی هستند و بیشتر در مراکز یا میادین شهری و محل های تردد اجرا و تثبیت میشوند تا قابل دسترس مردم باشند .
کانکس های متحرک (ATM) بیشتر در روی ماشین های تراک اجرا میگردد که دستگاه (ATM) پشت این تراک ها با اتاقک های پیش ساخته اجرا میگردد. اصولاً این دسته از کانکس های (ATM) متحرک برای مراسم خاص یا در مراکزی که خودپرداز در آن کم است استفاده میشود.

کانکس های خودپرداز بانکی (مانیتورینگ)

این کانکس بصورت یک بانک الکترونیک خبر است که افراد برای هر امر بانکی می توانند وارد کانکس بشوند و تمامی امور بانکی خود را در آن انجام دهند. داخل فضای کانکس خودپرداز بانکی با استفاده از دستگاه های الکترونیک تجهیز گشته است و برای تهویه فضای داخلی از سیستم داکت اسپلیت استفاده گردیده و یک اپراتور برای پاسخگویی به مشتریان. نمونه ی برای معرفی این محصول را میتوان بطور مثال:  خودپرداز های بانک شهر را معرفی نمود که توسط شرکت کانکس لند طراحی و اجرا گردیده است.
کانکس های خودپرداز بانکی (ATM) باید به لحاظ بصری از زیبای خاصی برخوردار باشد تا بتوان هم مشتری را به خود جلب کنند و هم با درنظرگرفتن قوانین شهرسازی یک المان شهری در سطح مناطق شهری ایجاد کنند. سایز کانکس های خودپردازبانکی (ATM) بسته به نوع دستگاه های الکترونیک بانکی خودپرداز بوده تا بتوان با درنظر گرفتن ابعاد دستگاه ها کانکس خودپرداز بانکی (ATM) کانکس را ساخت.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*