کانکس دست دوم

کانکس دست دوم، کانکسی است یک بهره بردار مانند پیمانکاران ساختمانی یا نفتی پس از اتمام پروژه به آن احتیاج ندارند و تصمیم به فروش آن می گیرند و خریدار این کانکس زیاد است بخصوص پیمانکاران ساختمانی که بدنبال کانکس ارزان هستند یا می خواهند مدت زمان کوتاهی از این کانکس استفاده کنند یا جهت کاهش هزینه های پروژه این نوع کانکس بهترین انتخاب جهت تجهیز کارگاه آن ها می باشد.

شرکت کانکس لند اولین مرجع فروش کانکس دست دوم می باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر کانکس دست دومی جهت فروش دارید برای فروش این کانکس با ما تماس گرفته عکس های کانکس دست دوم خورد را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما پس کارشناسی کانکس شما با در نظر گرفتن ضریب سلامت کانکس دست دوم شما قیمت پیشنهادی خود را به شما اعلام می دارند که این قیمت بستگی به سلامت بود کانکس شما می باشد.

اصولاً کانکس دست دوم متناسب با درخواست بهره برداران قبلی خریداری شده و بنا به احتیاج پروژه قبلی تنوع در این کانکس بسیار شاید نباشد و شاید نیز باشد به این علت جهت خرید باید خریدار از کانکس های مذکور بازدید به عمل بیاورد تا از نوع امکانات و محدودیت های کانکس دست دوم فروشی مطلع گردد.

مزیت کانکس دست دوم

بزرگترین مزیت کانکس دست دوم کاهش هزینه و صرفه جویی در قیمت و مبلغ اولیه تجهیز کارگاه می باشد. ولی این مزیت اینجا به پایان نمی رسد. یکی دیگر از مزایای کانکس دست دوم آماده بودن این کانکس است که جهت تحویل نیاز به اجرا و ساخت ندارد و به همین خاطر آماده تحویل است و پیمانکار به لحاظ زمانی جلو تر از زمان خود می باشد.

معایب کانکس دست دوم

اما کانکس دست دوم معایبی هم نیز دارد یکی از معایب آن همانطور که از نامش پیداست، دست دوم بود آن است که خریدار برای خرید باید از اطلاعات کافی برخوردار باشد تا بتوان کالای باب دل خود را بیابد زیرا که به خواست خریدار ساخته نشده پس خریدار هیچ شناختی نسبت به متریال و نوع ساخت آن ندارد به همین علت خریدار قبل از خریداری باید از سلامت کانکس دست دوم مطلع گردد.