کانکس سرایه داری

کانکس سرایداری

کانکس سرایداری یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس لند می باشد و همانطور که از نام این کانکس پیداست جهت اسکان سرایدار یا نگهبانان باغ، ویلا و آپارتمان استفاده میگردد. ما تمام سعی خود را کرده تا اطلاعات مکفی جهت ساخت کانکس سرایداری، خرید کانکس سرایداری و مواد کانکس اداری را به شما عزیزان بدهیم تا شما با اطلاعات مکفی بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

کانکس اداری باید از امکانات کامل برخوردار باشد زیرا در برخی از موارد دیده شده سرایداران و یا نگهبانان با خانواده خود از کانکس سرایداری جهت اسکان استفاده میکنند. به همین دلیل امکاناتی باید در کانکس اداری اعمال گردد تا بهره بردارن در فضایی مفید با امکانت کامل بتوانند سکنا گزینند.کانکس سرایداری باید سرویس بهداشتی و حمام و آبدارخانه و یک سالن جهت حال و پذیرایی داشته باشد تا سرایدار یا نگهبان بتواند براحتی در این فضا زندگی کند. گاهاً دیده شده که در پارکینگ ها سرویس بهداشتی و حمام اجرا گردیده در اینصورت کانکس سرایداری تنها باید یک آبدارخانه داشته باشد.
برآورد هزینه ها و قیمت تمام شده ساخت کانکس سرایداری می بایست بر اساس متراژ و امکاناتی که مورد درخواست خریدار است صورت گیرد چرا که این سازه را با انواع مصالح مختلف می توان تولید نمود و تا زمانیکه نوع مصالح به همراه ابعاد و امکانات داخلی آن مشخص نگردد برآورد هزینه آن غیر ممکن و با تلرانس بسیار زیاد خواهد بود.
کاربری کانکس سرایداری اکثراً در مجتمعاتی استفاده میگردد که تعداد طبقات و واحد های آن زیاد است و برای رسیدگی به امور مجتمع از جمله امور نظافتی و خدماتی یا امنیت و نگهبانی نیاز به یک فرد دارد که تمام وقت در آنجا حاضر باشد. گاهاً دیده شده که پس از اتمام مجتمع مسکونی یا باغ و یا ویلا سازنده برای اسکان سرایدار محلی را برای فرد مذکور در نظر نگرفته است. بیشتر مواقع پیمانکاران بعلت هزینه و محدویت فضا این امر را اجرا نمیکنند و خود ساکنین مجتمع یا صاحبان ویلا و باغ جهت اسکان سرایدار و یا نگهبان دائم از کانکس سرایداری استفاده میکنند.
کانکس سرایداری را در حیاط یا در بام یا در پارکینگ اجرا میکنند در صورتی که فضا اجازه تخلیه  بار دهد کانکس در کارگاه ساخته و در محل مرود نظر تخلیه میگردد. ولی چنانچه فضایی برای تخلیه نباشد کانکس سرایداری باید در محل مورد نظر ساخته و اجرا گردد.
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*