کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه کانکس لند

محصولی دیگر از کانکس لند کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه ( توالت ) است که به دوصورت اجرا میگردد. یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود. اصولاً کانکس های سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس های سرویس بهداشتی از به دوشکل اجرا میگردد سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.
کانکس سرویس بهداشتی راهرودار را میتوان از دو چشمه تا دوازده چشمه اجرا نمود و هیچ محدودیتی ندارد. کانکس سرویس بهداشتی راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا بدرخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابینهای داخلی را شکل میدهند. حتی میتوان داخل راهرو های کانکس سرویس بهداشتی را به دوسمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

مشخصات فنی کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه:

۱- شاسی سازه از تیر آهنIPE  نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژکانکس  بصورت اسکی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری
۲- اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویسهای فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت .
۳- قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.
۴- نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش هایPVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند .
۵- نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.
۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف
۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی .
۸- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی به همراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه به همراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها.( در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود. )
۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۱۸۰×۸۰ .
۱۰- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۳۰×۳۰
۱۱- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ، کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار، چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دلنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.
۱۲-کانکس سرویس بهداشتی دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان درکانکس سرویس بهداشتی بکار برد

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود. یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود . از طرفی اگردوست داشته باشیم نمای کانکس سرویس بهداشتی ما زیبا باشد یا  شکل یک المان شهری خدمات رسانی داشته باشد میتوانیم از نمای سایندیگ طرح کانادایی با تلفیقی از نمای کامپوزیت فایبرگلاس استفاده نمود یا از نمای کامپوزیت آلومینیومی یا از نمای ترموود فلاندی که خود به لحاظ بصری زیبایی خاصی دارد .
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه  به لحاظ نما به شرخ ذیل است
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای ورق گالوانیزه
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای ساندویچ پانل
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای فایبرگلاس
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای سایدینگ طرح کانادایی
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای دکوراتیو طرح سنگ
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای ترموود فلاندی
کانکس های سرویس بهداشتی تک چشمه با نمای کامپوزیت آلومینیومی
دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*