کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

محصولی دیگر از کانکس لند سرویس بهداشتی(توالت) است که به دوصورت اجرا میگردد . یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از مواد های مختلفی ساخته شود . اصولاً کانکس های سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دور افتاده و که از امکانات کمی برخوردار است یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس های سرویس بهداشتی از به دوشکل اجرا میگردد سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.

کانکس سرویس بهداشتی راهرودار را میتوان از دو چشمه تا دوازده چشمه اجرا نمود و هیچ محدودیتی ندارد. کانکس سرویس بهداشتی راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس از عرض به قسمت مساوی یا غیر مساوی بنا بدرخواست مشتری محترم با رعایت استاندارد های فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابینها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابینهای داخلی را شکل میدهند .حتی میتوان داخل راهرو های سرویس بهداشتی را به دوسمت مساوی پارتیشن بندی کرد جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.

کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو هانطور که از اسمش پیداست، درب کانکس سرویس بهداشتی بصورت مستیم به بیرون باز میشود و هیچ  فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست . لازم بذکر است عرض کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو کوچکتر از کانکس های دارای راهرو میباشد . از طرفی قیمت کانکس های بدون راهرو ارزانتر میباشد .

کانکس سرویس بداشتی سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس لند است این نوع سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس های فوق ساخته میشود و تنها مزیتی به سرویس بهداشتی های فوق دارد این است قابل جابجایی است . کانکس سرویس بهداشتی سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ میگردد .

مشخصات فنی کانکس فروشگاهی

مشخصات فنی کانکس سرویس های بهداشتی

۱- شاسی سازه از تیر آهنIPE   نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس  بصورت اسکی و یا دور کلاف و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰  بنا بر درخواست مشتری

۲- اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویسهای فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت .

۳- قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.

۴- نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش هایPVC  سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچهای فولادی نصب میشوند .

۵- نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای(الکترواستاتیک) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سر مته ای به اسکلت سازه نصب میشود.

۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف

۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای کششی .

۸- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی بهمراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه بهمراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها.(در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود).

۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی  درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای  به ابعاد  ۱۸۰×۸۰ .کانک

۱۰- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای  به ابعاد ۳۰×۳۰ (در صورت نیاز ).

۱۱- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ،کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دمنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.

۱۲-کانکس سرویسهای بهداشتی دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.

مواد و مصالحی که میتوان در سرویس بهداشتی بکار برد

اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود . یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کتنکس سروی سبهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود . از طرفی برای اگردوست داشته باشم نمای کانکس سرویس بهداشتی ما زیبا باشد یا  شکل یک المان شهری خدمات رسانی داشته باشد میتوانیم از نمای سایندیگ طرح کانادایی با تلفیقی از نمای کامپوزیت فایبرگلاس استفاده نمود یا از نمای کامپوزیت آلومینیومی یا از نمای ترمو وود فلاندی که خود بلحاظ بصری زیبایی خاصی دارد .

کانکس های سرویس بهداشتی بلحاظ نما به شرخ ذیل است

کانکس سرویس بهداشتی با نمای ورق گالوانیزه

کانکس  سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل

کانکس سرویس بهداشتی با نمای فایبرگلاس

کانکس سرویس بهداشتی با نمای سایدینگ طرح کانادایی

کانکس سرویس بهداشتی با نمای دکوراتیو طرح سنگ

کانکس سرویس بهداشتی با نمای ترمو وود فلاندی

کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت آلومینیومی

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*