کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

محصولی دیگر از کانکس لند سرویس بهداشتی (توالت) است که به دو صورت اجرا میگردد. یک بصورت راهرو دار و دیگری بدون راهرو، که خود میتواند از موادهای مختلفی ساخته شود. اصولاً کانکس های سرویس بهداشتی را برای مناطق زلزله زده، تجهیز کارگاه ها در مناطق دورافتاده و که از امکانات کمی برخورداراست یا در سطوح شهر جهت خدمات رسانی به همشریان یا در حیاط منازل میتوان اجرا کرد. حال خود کانکس های سرویس بهداشتی  به دوشکل اجرا میگردد، سیار و ثابت که ما در شرح این کانکس به شما توضیح خواهیم داد.
کانکس سرویس بهداشتی راهرودار را میتوان از دو چشمه تا دوازده چشمه اجرا نمود و هیچ محدودیتی ندارد. کانکس سرویس بهداشتی راهرودار داری یک درب بیرونی است و خود کانکس ازعرض به قسمت مساوی یا غیرمساوی بنا به درخواست مشتری محترم با رعایت استانداردهای فضا تقسیم میگردد و بنا به درخواست نیاز کابین ها بنا به متراژ طول کانکس تقسیم بندی و پارتیشن بندی میگردد و کابین های داخلی را شکل میدهند. حتی میتوان داخل راهروهای سرویس بهداشتی را به دوسمت مساوی پارتیشن بندی کرد، جهت سرویس دهی به خانمها و آقایان تا این دو بخش تفکیک گردد.
کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو همانطور که از اسمش پیداست، درب کانکس سرویس بهداشتی بصورت مستیم به بیرون باز میشود و هیچ  فضای جهت تفکیک کردن کابین سرویس و محیط بیرونی نیست. لازم بذکر است عرض کانکس سرویس بهداشتی بدون راهرو کوچکتر از کانکس های دارای راهرو میباشد. از طرفی قیمت کانکس های بدون راهرو ارزانتر میباشد .
کانکس سرویس بداشتی سیار یکی دیگر از محصولات شرکت کانکس لند است این نوع سرویس بهداشتی با همان جزئیات کانکس های فوق ساخته میشود و تنها مزیتی به سرویس بهداشتی های فوق دارد این است که قابل جابجایی است. کانکس سرویس بهداشتی سیار از دو چرخ، مالبند، محور، شاسی، کورپی و متعلقات به کفی ساخته و کانکس سرویس بهداشتی روی آن لحاظ میگردد .

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی

مشخصات فنی کانکس سرویس های بهداشتی

۱- شاسی سازه از تیر آهن IPE نمره ۱۴ الی ۱۸ متناسب با متراژ کانکس بصورت اسکی و یا کلاف دور و یا بصورت پایه دار با اجرای پروفیل های ۸۰×۸۰ بنا بر درخواست مشتری
۲-اسکلت بدنه و ستونها از پروفیل های ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و تیرریزی کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل مختلف مطابق با ابعاد کف سرویس های فایبر گلاس با اجرای ضد زنگ کامل اسکلت.
۳- قلاب ( هوک بلت ) برای بارگیری و جابجایی کانکس از میلگرد نمره ۱۸  با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف مقاوم برای اتصال هوک به بدنه از پروفیل ۴۰×۴۰ میباشد.
۴- نمای داخلی بدنه و سقف ازدیوارپوش هایPVC سفید درجه یک که با ابزار آلات مخصوص به بدنه کانکس با پرچ های فولادی نصب میشوند .
۵- نمای خارجی دیواره ها از ورق گالوانیزه ۵/. پیش رنگ کوره ای( الکترواستاتیک ) فرمدار که با پرچهای فولادی و پیچهای سرمته ای به اسکلت سازه نصب میشود.
۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه ۵/. بصورت دو شیب با اجرای ایزوگام نواری جهت آبندی کامل سقف
۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه برابر نیروهای کششی .
۸- پوشش داخلی کف راهرو از تخته های چندلایی ۱۸ میل چندلایی ضد آب مالزی به همراه ورق آلومینیومی و کف سرویس ها از  فایبر گلاس یکپارچه به همراه مش بندی از پروفیل های ۲۰×۲۰ جهت استحکام کفها. ( در صورت نیاز کارفرما جهت کف کانکس از سرامیک نیز استفاده میشود.)
۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی درجه یک سنگین پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۱۸۰×۸۰ 
10- پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۳۰×۳۰
۱۱- تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ، کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دلنده و یا پارس خزر نصب خواهد شد.
۱۲-کانکس سرویسهای بهداشتی دارای مینیاتوری حفاظ جان میباشند.
مواد و مصالحی که میتوان در کانکس سرویس بهداشتی بکار برد:
اوصولاً متناسب با شرایط اقلیمی و زیست محیطی این نوع کانکس را میتوان با مواد و مصالح مختلفی اجرا نمود. یکی از موادی که اصولاً برای شرایط آب و هوای خورنده و شرجی کارفرمایان محترم از ما درخواست میکنند کانکس سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل است که اصولاً همان جزیات را دارا میباشد و تنها پوسته بیرونی کانکس و نوع عایق آن متفاوت خواهد بود. از طرفی اگردوست داشته باشیم نمای کانکس سرویس بهداشتی ما زیبا باشد یا شکل یک المان شهری خدمات رسانی داشته باشد میتوانیم از نمای سایندیگ طرح کانادایی با تلفیقی از نمای کامپوزیت فایبرگلاس استفاده نمود یا از نمای کامپوزیت آلومینیومی یا از نمای ترموود فلاندی که خود به لحاظ بصری زیبایی خاصی دارد .
کانکس های سرویس بهداشتی به لحاظ نما به شرخ ذیل است:
کانکس سرویس بهداشتی با نمای ورق گالوانیزه
کانکس  سرویس بهداشتی با نمای ساندویچ پانل
کانکس سرویس بهداشتی با نمای فایبرگلاس
کانکس سرویس بهداشتی با نمای سایدینگ طرح کانادایی
کانکس سرویس بهداشتی با نمای دکوراتیو طرح سنگ
کانکس سرویس بهداشتی با نمای ترموود فلاندی
کانکس سرویس بهداشتی با نمای کامپوزیت آلومینیومی

دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*