کانکس فروشگاهی آبمیوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی

کانکس آب میوه فروشی محصولی دیگر از  شرکت کانکس لند که با اسقبال زیادی روبرو شده حتی میتوان گفت در تمام کشور های پیش رفته که به سلامتی خود اهمیت میدهند این حرفه از اهمیت ویژه ای  برخوردار است. کانکس آبمیوه فروشی  زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محصوب می شود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد.

امروزه در دنیا از اهمیت میوه و صیفیجات برای سلامتی تبلغات زیادی میشود و در کشور ایران نیز به این امر بسیار پرداخته میشود، که کاملاً صحیح نیز میباشد. حتی کمپ های و تشکل های در این خصوص جهت راز سلامتی نیز تأسیس شده که مردم را به این سمت سوق میدهند و از مصرف فست فودها منع میکند. که تمام این موارد خود باعث رو آوردن به این صف میباشد و برای بهره بدار توجیه اقتصادی را برای وارد شدن به این شغل میدهد.سبک اجرای کانکس آبمیوه فروشی باید طوری باشد که خریدار محترم براحتی بتواند کانکس آبمیوه فروشی مورد نظر خود را سفارش و خریداری کند در کل باید اشاره کرد که نمای اصلی کانکس آبمیوه فروشی باید از شیشه باشد و پیش خوانی جهت ارائه آبموه داشته باشد. نمای کانکس آبیموه فروشی باید بسیار زیبا باشد که میتوان با تلفیق چند مواد یا بصورت تکی از قبیل کامپزیت آلومینیوم، ترموود ، سمنت برد، سایدینگ طرح کانادایی و ورق های راگی و فلکسی کار نمود. در کانکس آبمیوه فروشی باید تمامی الزامات اداره بهداشت را لحاظ نمود. نمای داخلی باید کاملاً قابل شستشو باشد. کف کانکس را می توان از سرامیک و یا آلومینیوم آجدار استفاده نمود که به همراه یک کفشور جهت هدایت آب به بیرون باشد.
کانکس آب میوه فروشی را نیز بیشتر در محل پر تردد، اماکن ، سنتر ها و مراکز خرید ، بیمارستان ها ، پارک ها و باشگاه های ورزشی قرار میدهند. با توجه به اهمیت کانکس آبمیوه فروشی طراحی آن باید مطابق با قوانین مبلمان شهری باشد.

کانکس آبمیوه فروشی

دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*