کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی وکیوسک حراستی

همانطور که از نام این نوع کانکس مشخص است این کانکس جهت کاربری نگهبانی و بخش های امنیتی استفاده می شود و عملاً بیشتر این کانکس ها برای مراکز که نیاز به به حراست  ، حفاظت و نگهبانی دارند استفاده میگردد و در مقیاس کوچکتر ساخته میشوند و در چند تیپ میشود کانکسهای نگهبانی را اجرا نمود که به شرح ذیل میباشد.

  • با جنس ساندویچ پانل با عایق برودتی و حرارتی پلی یورتان جهت شرایط آب و هوای گرم و سرد
  • با نمای سایدینگ طرح کانادایی این تیپ از کانکس های نگهبانی اغلب در مراکزی به کارگرفته میشود که بلحاظ بصری از دید خریدار حایز اهمیت بود ( مانند سفارت ها ، مراکز خرید ، بیمارستانها و…..)
  • با نمای ورق گالوانیزه که بیشتر در کاگاه های بزرگ ساختمانی بکار میرود
  • با نمای چوبی از جنس بکار رفته ترمووود فلاندی که در مراکزی بکار میرود که ایجاد یک المان شهری را داشته باشد
  • با نمای فیبرگلاس
  • با نمای کامپوزیت آلومینومی در طح ها و رنگهای مختلف
  • با نمای دکوراتیو
  • با نمای سمنت برت فناوری شده در طرح های چوبی

که ما در توضیهات تک تک  کانکس های نگهبانی و حراستی فوق خواهیم پرداخت.

ابعاد کانکس های نگهبانی عموماً ۱٫۵۰×۱٫۵۰ متر، ۲×۱٫۵ متر،۲×۲ متر، ۲×۲٫۵۰ متر ، ۲٫۵۰×۲٫۵۰ متر، ۳×۳ متر ، ۲٫۴۰×۴ متر  و…. ساخته میشود.

لازم بذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود کانکس های نگهبانی را در ابهاد بزرگتر بصورت سویت نگهبانی اجرا نمود ودر متراژ آن ساختارشکنی  به متراژ ذیل اجرا نمود ۲٫۴۰×۴ . ۲٫۴۰×۶ و…. که میتوان جهت رفاه در این کانکس ها سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود.

کانکس نگهبانی با کاملا عایق( Insulation)  باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس نگهبانی استفاده کند.  کانکس نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمانها ، نهاد ها ، اورگانهای دولتی، شرکتها ، کارخانجات  ، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده می شود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد . کانکس های نگهبانی اغلباً دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید ۳۶۰ درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد .

کانکس های نگهبانی یا کوسک های حراستی همانطور کا به بعضی ازآنها معرف حضورتان گردید از جزئیات مختص خود برخوردار هستند .

کانکس نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه اصولاً در کارگاه های ساختمانی و عملیاتی نصب میگردد تا فرد قابلیت نگهبانی از محیط پیرامون کارگاه را اشته باشد حتی ورود و خروج کارگران و مهندسین را زیر نظر داشته باشد که خود در ابعاد مختلفی قابل اجرا است به طور مثال از ابعاد ۱٫۵۰×۱٫۵۰ میتوان اجرا کرد تا به ابعاد بزرگتر . نمای کانکس نگهبانی از ورق گالوانیرزه ، شاسی از تیر آهن IPE نمره ۱۴ و با پروفیلهای متوسط ساخته میشود . نمای داخلی از pvc میباشد . درب و پنجره ها آلومینومی است درصورت نیاز و درخواست میتوان مشخصات فوق را تغییر داد و در و پنجره ها را UPVC کرد  .

کانکس نگهبانی با نمای ساییدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت دکوراتیو یکی دیگر از کانکس های نگهبانی و کیوسک حراستی ساخت شرکت کانکس لند میباشد . اصولاً کانکس نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت فایبردکوراتیو را در محل ها و مکان های که درای دید بصری است استفاده میکنندماندد ورودی شهرک های مسکونی یا پاساژهای و سنتر های خرید ما حتی نمونه های مشابه را یرای سفارت اتریش نیز اجرا کردیم . شاسی کانکس های نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی از تیرآهن نمره ۱۴ و درب و پنجره ها کاملاً UPVC با عایق استایرن . نمای داخلی PVC روکشدار طرح چوب و پروفیلهای سنگین میباشد . ابعاد کانکس نگهبانی و کیوسک حراستی سایدینگ از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ ساخته میشود تا ابعاد مورد دلخواه مشتری .

کانکس نگهبانی و کیوسک نگهبانی پانلی ( ساندویچ پانل ) که اصولاًبرای شرایط آب و هوایی خاص ( شرجی ، خورنده ، سرد و گرم ) ساخته میشود و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) میباشد.  درب و پنجره ها کاملاً UPVCمیباشد . نمای بیرونی و داخلی از ساندویچ پانل  چهار سانتیمتری با عایق پلی یورتان با دانسیته ۴۰ می باشد . شاسی تیرآهن IPE نمره ۱۴ یا ۱۶  پروفیلها کاملا سنگین و کانکس نگهبانی ورق کاملاً اپوکسی میشود که کاملاً ایزولاسیون میشود . ابعاد از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ اجرا میگردد تا ابعاد دلخواه مشتری محترم .

کانکس های لوکس که با نمای کاپوزیت آلومینومی یا ترمو وود ساخته میشود اصولا خود دارای مزیت المان شهری میباشد . اصولاً کانکس نگهبانی با نمای ترمو وود و کاپوزیت را برای مکان هایی که زیبایی محل حراست برایشان مهم است استفاده میکنند. مانند ورودی هتل ها ، شرکت های بین الملی ، فرودگا ها و…. که هرکدام را بصورت جدت نیز کار کرد یعنی کانکس نگهبانی کاپوزیت یا کانکس نگهبانی ترمووود . جزئیات اجرای کانکس نگهبانی کامپوزیت ترمووود به یک شکل است .

کانکس نگهبانی و حراستی دیگری که ما به شما معرفی میکنیم کانکس نگهبانی منحی است که ما اولین تولید کننده این محصول بودیم و هستیم.

کانکس نگهبانی

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*