کانکس ویلایی

مسکن بزرگترین نیاز بشر است!!!
یکی از بیشترین محصولات پر مخاطب شرکت کانکس لند کانکس ویلایی است. کانکس ویلایی گزینه بسیار مفیدی است تا بتوان به یک ویلای کوچک (سوئیت) زیبا و با امکانات رفاهی رسید . از هر جهت این محصول دارای مزایای بسیاری است که ما به آن می پردازیم . اغلب دیده شده خریداران در هنگام خرید سوالاتی در مورد کانکس ویلایی می کنند .که ما بر آن شدیم که تجربه چندین ساله خود را به سختی بدست آورده ایم در مورد کانکس ویلایی به رایگان و با عشق در خدمت شما مراجعین محترم بگذاریم .

کانکس ویلایی چیست و چه کاربری دارد

سوالی که اکثر مواقع از ما پرسیده می شود . به سادگی تمام کانکس ویلایی به سازه ی گفته می شود که تمام امکانات یک ویلا از قبیل: سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و حتی تراس را دارا می باشد اما در اشل (مقیاس) کوچکتر که فرق آن با سازه های سنتی در مواد و مصالحی است که بکار برده می شود و در جابجای (پرتابل) بودن آن . در اصل مزیتهای که ما در قسمت مزایا به آن اشاره نمودیم باعث استقبال بسیاری از هموطنان عزیز شده است.

طراحی کانکس ویلایی چطور انجام می شود

اکثراً فکر می کنند کانکس ویلایی همان کانکس های معمولی می باشد که در کارگاه های ساختمانی اجرا می گردد و اطلاعات مکفی در خصوص کانکس ویلایی ندارند. در صورتی که کانکس های ویلایی نیز توسط مهندسین معماری (آرشیتکت) و عمران مطابق با قوانین بارگذاری محاسبه، طراحی می گردد . اصولاً طراحی سازه پس از بازدید از محل انجام پروژه ( لوکیشن) و برداشت نهایی کارشناسان انجام می گرد که مراحل اولیه خود را به همراه دارد. در فاز اول می بایست نظر خود خریدار را جویا شد و در فاز بعدی اسکیچ اولیه زده و چنانچه مورد تایید بود، طراحی بواسطه نرم افزار اتوکد و یا Revit انجام می گردد و جهت طرح نهایی کانکس ویلایی (Final design) 3D آن به مشتری محترم داده می شود . لازم بذکر است تمام طراحی کانکس ویلایی مطابق با متد روز دنیا در شرکت کانکس لند انجام می شود .

کانکس ویلایی در چه ابعادی ساخته می شود؟ سوالی که همیشه خریدارن عزیز از ما می پرسند و ذهن آنها را مشغول می کند. ما تصمیم گرفتیم اطلاعات جامعی در خصوص ابعاد کانکس ویلایی در وب سایت شرکت کانکس لند بگزاریم . به اطلاع بازدید کنندگان عزیز می رسانیم محدودیتی در اجرای ابعاد کانکس ویلایی وجود ندارد و کانکس ویلایی را در هر ابعاد و اندازه ی را می توان ساخت. موضوع حائز اهمیت حمل کانکس ویلایی است که با محدودیت طرح  ترافیک روبرو است که در این خصوص دو راه حل وجود دارد . راه اول اجرا کانکس ویلایی در محل پروژه ، که جبهه کاری در محل پروژه ایجاد می شود و مواد و مصالح کانکس ویلایی به محل اجرای پروژه ارسال می گردد و مراحل اجرا صورت می گیرد. و راه دوم اجرای کانکس ویلایی در کارگاه بصورت چند تیکه (مدولار) ساخته می شود و از هم جدا گشته و بارگیری و حمل می گردد و در محل مورد نظر یا محل پروژه به هم متصل (جوین) می شود . به این ترتیب پیام ما برای شما خریدارن این است که هر چیز در ذهن شما بگنجند ما آن را خلق می کنیم بدوم محدودیت .
مصالح و مواد مصرفی استفاده شده در کانکس ویلایی
اصولاً کانکس ویلایی از مواد و مصالح مختلفی ساخته می شود که این نیز به طرح ، شرایط اقلیمی، شخصیت افراد و پلان سازه مذکور بستگی دارد ولی عموماً جهت وجه تمایز و متفاوت بود کانکس ویلایی با کانکس های معمولی، نمای باید نزدیک به یک ویلا باشد و پوسته بیرونی آن را از فیلد صنعتی خارج کرد. با این اوصاف می توان پوسته نمای بیرونی از سایدینگ طرح کانادایی که اولین بار ما مجری آن بودیم استفاده کرد یا از نمای ترموود فلاندی که با این سبک خانه سازی بسیار هماهنگ است استفاده نمود . گاهی مواقع برای داشتن یک نمای زیبا می توان از سمنت برد که با الیاف مصنوعی و سیمان ساخته شده استفاده کرد. یا می توان از نمای فایبرگلاس و سایدینگ طرح کانادایی بصورت تلفیقی استفاده نمود . در هر صورت مصالح استفاده شده در کانکس ویلایی بسیار هستند و اینکه می توان بصورت تلفیقی در نمای این سازه ها استفاده نمود. اسکلت این سازه ها از پروفیل با مقاطع مختلف برا اساس نیاز سازه استفاده می گردد. شاسی کف سازه ها از تیرآهن IPE نمره ۱۶ الی ۱۸ بر اساس متراژ کانکس ویلایی تعیین می گردد. از طرفی عایق کانکس ویلایی متناسب شرایط اقلیمی و ضریب انتقال حرارت متغیر می باشد. بطور مثال جهت شرایط آب و هوایی گرم و سرد از عایق پلی یورتان استفاده می گردد . یا برای آب هوای معتدل و خشک از عایق پلی استایرن و پلی رول استفاده می گردد. نمای داخلی را می توان از دیوار پوش PVC طرح چوب روکش دار یا طرحهای مدرن تر استفاده کرد که عملا مقرون به صرفه تر است. کف  از تخته کف ۱۸ میلیمتری ضد آب مالزی رزین شده می باشد که می توان جهت پوشش نهایی کف از کفپوش های PVC مختلف طرح پارکت یا سرامیک با اجرا ملات ماسه و سیمان و یا از پارکت استفاده کرد . درب و پنجره ها مطابق با طراحی می باشد که از جنس UPVC با شیشه دوجداره انجام می گیرد. سقف سازه اصولاً از ورق های گالوانیزه با طرح های مختلف می باشد. سیستم الکتریکال با روشنایی کامل در  کانکس ویلایی  انجام می گیرد. لوله کشی روکار سرد و گرم از جنس PVC با شیر آلات استاندارد ایرانی اهرمی درجه یک می باشد.

مزایای کانکس ویلایی در مقایسه با سازه های سنتی (ماسونری)

همانطور که در مزایای کانکس و سازه های پیش ساخته گفتیم مهمترین مسئله ضد زلزله بون و تسریع در انجام پروژه می باشد که این امر در خصوص کانکس ویلایی نیز صدق می کند. در شرایط آب و هوایی سرد که دمای هوا پایین باشد اصولاً عملیات ساختمانی با مواد سنتی مانند بتون و ملات ماسه و سیمان به سختی انجام می شود و چه بسا در بیشتر مواقع متوقف می گردد زیرا مواد این نوع ساخت و ساز دارای آب بوده و باعث یخ زدگی می گردد در صورتی در خصوص کانکس ویلایی این موضوع صدق نمی کنید و سازنده بدون هیچ مشکلی می تواند به ساخت سازه خود ادامه دهد . موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنیم زلزله خیز بودن کشورمان است به همین دلیل کانکس ویلایی به علت مقاومت بالای مواد و سبک بودن در هنگام زلزله از آور کمتری برخوردار بوده و اسب کمتری به همراه دارد در صورتی سازه های سنتی با مواد سنگین تر اجرا می گردد و مقاومت آنها در برابر زلزله کمتر و آور و تخریب بیشتری به همراه دارد . مسئله که بسیار حائز اهمت است قیمت تمام شده کانکس ویلایی است که خریدار از زمان عقد توافق نامه تا انتها پروژه تنها مبلغ ذکر شده را پرداخت می کند و در راستای عملیات ساخت و ساز هیچ هزینه مازادی پرداخت نمی کند در صورتی در سازه های سنتی (ماسونری) گاهی خلاف این موضوع دیده می شود . موضوع دیگر بهره برداری سریع و کاهش هزینه های جانبی است که بهره بردار سریعاً در طی مدتی کوتاه به هدف اصلی خود با کمترین هزینه می رسد که در سازه های سنتی با عملیات ماسه و سیما این چنین نمی باشد .
اصولاً قیمت کانکس ویلایی با در نظر گرفتن پلان ، طرح تایید شده، محل مورد نظر، متراژ و تمام خواسته های خرید اعمال می گردد پس از مراحل فوق قیمت کانکس ویلایی طی یک پیش فاکتور و مشخصات ذکر شده خرمت خریدارن عزیز ارسال می گردد. پیشنهاد ما جهت دریافت قیمت تشریف فرمایی شما عزیزان به دفتر شرکت شرکت کانکس لند است در عدم حضور شما عزیزان مشاورین و متخصصین ما حضوراً خدمت شما عزیزان حاضر می شوند و طی مراحل فوق قیمت را به شما اعلام می کنند.

عمر کانکس ویلایی

سوالی که شاید در روز خریدارن از ما می پرسند .دوستان عزیز عمر کانکس ویلایی متناسب با کیفت خود سازه رابطه مستقیم دارد ولی تجربه به ما ثابت کرده عمر کانکس ویلایی ۳۰ است و مانند سازهای سنتی نیاز به مرمت و بازسازی دارد .
خرید کانکس ویلایی باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با گفتیم تا به این مرحله برسیم .پس از مراحل فوق و بازدید از نمونه های مشابه ساخته شده توسط شرکت شرکت کانکس لند کانکس ویلایی شما می توانید با اعتماد هرچه بیشتر از شرکت شرکت کانکس لند خریدار کنید ور صورتی که نتوانیم رضایت شما را حاصل کنیم و شما قصد خرید از هر شرکت معتبری را داشته باشد مشاورین و متخصصین ما بصورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازه و قیمت آن با مشاوران شرکت کانکس لند تماس حاصل فرمایید.