کانکس ویلای پیش ساخته

مسکن بزرگترین نیاز بشر است. یکی از بیشترین محصولات پر مخاطب شرکت کانکس لند کانکس ویلایی است. کانکس ویلایی گزینه بسیار مفیدی است  تا بتوان به یک ویلای کوچک (سوئیت) زیبا و با امکانات رفاهی رسید. از هر جهت این محصول دارای مزایای بسیاری است که ما به آن می پردازیم. اغلب دیده شده خریداران در هنگام خرید سوالاتی در مورد کانکس ویلایی می کنند که ما بر آن شدیم که تجربه چندین ساله خود را به سختی بدست آورده ایم در مورد کانکس ویلایی به رایگان و با عشق در خدمت شما مراجعین محترم بگذاریم.

کانکس ویلایی چیست و چه کاربری دارد؟

سوالی که اکثر مواقع از ما پرسیده می شود . به سادگی تمام کانکس ویلایی به سازه ای گفته می شود که تمام امکانات یک ویلا از قبیل: سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و حتی تراس را دارا می باشد اما در اشل (مقیاس) کوچکتر که فرق آن با سازه های سنتی در مواد و مصالحی است که بکار برده می شود و در جابجای (پرتابل) بودن آن است. در اصل مزیتهایی که ما در قسمت مزایا به آن اشاره نمودیم باعث استقبال بسیاری از هموطنان عزیز شده است.

طراحی کانکس ویلایی چطور انجام می شود؟

اکثراً فکر می کنند  کانکس ویلایی همان کانکس معمولی می باشد که در کارگاه های ساختمانی اجرا می گردد و اطلاعات مکفی در خصوص کانکس ویلایی ندارند. در صورتی که کانکس ویلایی نیز توسط مهندسین معماری (آرشیتکت) و عمران مطابق با قوانین بارگذاری محاسبه، طراحی می گردد. اصولاً طراحی سازه پس از بازدید از محل انجام پروژه (لوکیشن) و برداشت نهایی کارشناسان انجام می گیرد که مراحل اولیه خود را بهمراه دارد. در فاز اول می بایست نظر خود خریدار را جویا شد و  در فاز بعدی اسکیچ اولیه زده و چنانچه مورد تأیید بود، طراحی بواسطه نرم افزار اتوکد و یا Revit انجام می گیرد و جهت طرح نهایی کانکس ویلایی (Final design 3D) آن به مشتری محترم داده می شود. لازم بذکر است تمام طراحی کانکس ویلایی مطابق با متد روز دنیا در شرکت کانکس لند انجام می شود.

کانکس ویلایی در چه ابعادی ساخته می شود؟

سوالی که همیشه  خریداران عزیز از ما می پرسند و ذهن آنها را مشغول می کند. ما تصمیم گرفتیم اطلاعات جامعی در خصوص ابعاد کانکس ویلایی در وب سایت شرکت کانکس لند بگزاریم. به اطلاع بازدید کنندگان عزیز می رسانیم محدودیتی در اجرای ابعاد کانکس ویلایی وجود ندارد و کانکس ویلایی را در هر ابعاد و اندازه ی را می توان ساخت. موضوع حائز اهمیت حمل کانکس ویلایی است که با محدودیت طرح ترافیک روبرو است که در این خصوص دو راه حل وجود دارد  راه اول اجرا کانکس ویلایی در محل پروژه ، که جبهه کاری در محل پروژه ایجاد می شود و مواد و مصالح کانکس ویلایی به محل اجرای پروژه ارسال می گردد و مراحل اجرا صورت می گیرد و راه دوم  اجرای کانکس ویلایی در کارگاه بصورت چند تیکه (مدولار) ساخته می شود و از هم جدا گشته و بار گیر و حمل می گردد و در محل مورد نظر یا محل پروژه بهم متصل (جوین) می شود. به این ترتیب پیام ما برای شما خریداران این است که هر چیز در ذهن شما بگنجند ما آن را خلق می کنیم بدون محدودیت.

مصالح و مواد مصرفی استفاده شده در کانکس ویلایی

اصولاً کانکس ویلایی از مواد و مصالح مختلفی ساخته می شود که این نیز به طرح ، شرایط اقلیمی، شخصیت افراد و پلان سازه مذکور بستگی دارد ولی عموماً جهت وجه تمایز و متفاوت بود کانکس ویلایی با کانکس های معمولی، نمای کانکس ویلایی باید نزدیک به یک ویلا باشد و پوسته بیرونی آن را از فیلد صنعتی خارج کرد. با این اوصاف می توان پوسته نمای بیرونی از سایدینگ طرح کانادایی که اولین بار ما مجری آن بودیم استفاده کرد یا از نمای ترموود فلاندی که با این سبک خانه سازی بسیار هماهنگ است استفاده نمود. گاهی مواقع برای داشتن یک نمای زیبا می توان از سمنت برد که با الیاف مصنوعی و سیمان ساخته شده استفاده کرد یا می توان از نمای فایبرگلاس و سایدینگ طرح کانادایی بصورت تلفیقی استفاده نمود.

در هر صورت مصالح استفاده شده در کانکس ویلایی بسیار هستند و اینکه می توان بصورت تلفیقی در نمای این سازه ها استفاده نمود. اسکلت این سازه ها از پروفیل با مقاطع مختلف بر اساس نیاز سازه استفاده می گردد. شاسی کف سازه ها از تیرآهن IPE نمره ۱۶ الی ۱۸ بر اساس متراژ کانکس ویلایی تعیین می گردد. از طرفی عایق کانکس ویلایی متناسب شرایط اقلیمی و ضریب انتقال حرارت متغیر می باشد. بطور مثال جهت شرایط آب و هوایی گرم و سرد از عایق پلی یورتان استفاده می گردد. یا برای آب هوای معتدل و خشک از عایق پلی استایرن و پلی رول استفاده می گردد. نمای داخلی را می توان از دیوار پوش PVC طرح چوب روکش دار یا طرحهای مدرن تر استفاده کرد که عملا مقرون به صرفه تر است. کف کانکس ویلایی از تخته کف ۱۸ میلیمتری ضد آب مالزی رزین شده می باشد که می توان جهت پوشش نهایی کف از کفپوش های  PVC مختلف طرح پارکت یا سرامیک با اجرا ملات ماسه و سیمان و یا از پارکت استفاده کرد. درب و پنجره ها مطابق با طراحی می باشد که از جنس UPVC با شیشه دوجداره انجام می گیرد. سقف سازه اصولاً از ورق های گالوانیزه با طرح های مختلف می باشد. سیستم الکتریکال با روشنایی کامل در کانکس ویلایی انجام می گیرد. لوله کشی روکار سرد و گرم  از جنس PVC با شیر آلات استاندارد ایرانی اهرمی درجه یک می باشد.

مزایای کانکس ویلایی در مقایسه با سازه های سنتی (ماسونری)

همانطور که در مزایای کانکس و سازه های پیش ساخته گفتیم مهمترین مسئله ضد زلزله بودن و تسریع در انجام پروژه می باشد که این امر در خصوص کانکس ویلایی نیز صدق می کند. در شرایط آب و هوایی سرد که دمای هوا پایین باشد اصولاً عملیات ساختمانی با مواد سنتی مانند بتون و ملات ماسه و سیمان به سختی انجام می شود و چه بسا در بیشتر مواقع متوقف می گردد زیرا مواد این نوع ساخت و ساز دارای آب بوده و باعث یخ زدگی می گردد در صورتی در خصوص کانکس ویلایی این موضوع صدق نمی کند و سازنده بدون هیچ مشکلی می تواند به ساخت سازه خود ادامه دهد.

موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنیم زلزله خیز بودن کشورمان است به همین دلیل کانکس ویلایی به علت مقاومت بالای مواد و سبک بودن در هنگام زلزله از آور کمتری برخوردار بوده و آسیب کمتری به همراه دارد در صورتی سازه های سنتی با مواد سنگین تر اجرا می گردد و مقاومت آنها در برابر زلزله کمتر و آور و تخریب بیشتری به همراه دارد. مسئله ای که بسیار حائز اهمت است قیمت تمام شده کانکس ویلایی است که خریدار از زمان عقد توافق نامه تا انتهای پروژه تنها مبلغ ذکر شده را پرداخت می کند و در راستای عملیات ساخت و ساز هیچ هزینه مازادی پرداخت نمی کند در صورتی در سازه های سنتی (ماسونری) گاهی خلاف این موضوع دیده می شود. موضوع دیگر بهره برداری سریع و کاهش هزینه های جانبی است که بهره بردار سریعاً در طی مدتی کوتاه به هدف اصلی خود با کمترین هزینه می رسد که در سازه های سنتی با عملیات ماسه و سیمان این چنین نمی باشد.

اصولاً قیمت کانکس ویلایی با در نظر گرفتن پلان ، طرح تأیید شده، محل مورد نظر، متراژ و تمام خواسته های خرید اعمال می گردد. پس از مراحل فوق قیمت  طی یک پیش فاکتور و مشخصات ذکر شده خرمت خریداران عزیز ارسال می گردد. پیشنهاد ما جهت دریافت قیمت تشریف فرمایی شما عزیزان به دفتر شرکت کانکس لند کانکس ویلایی  است در عدم حضور شما عزیزان مشاورین و متخصصین ما حضوراً خدمت شما عزیزان حاضر می شوند و طی مراحل فوق قیمت را به شما اعلام می کنند.
عمر کانکس ویلایی سوالی که شاید در روز خریداران از ما می پرسند. دوستان عزیز عمر  متناسب با کیفت خود سازه رابطه مستقیم دارد ولی تجربه به ما ثابت کرده عمر کانکس ویلایی ۳۰ است و مانند سازهای سنتی نیاز به مرمت و بازسازی دارد.

خرید کانکس ویلایی باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با کانکس ویلایی گفتیم تا به این مرحله برسیم. پس از مراحل فوق و بازدید از نمونه های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس لند شما می توانید با اعتماد هرچه بیشتر از شرکت کانکس لند خریداری کنید و در صورتی که نتوانیم رضایت شما را حاصل کنیم و شما قصد خرید از هر شرکت معتبری را داشته باشد مشاورین و متخصصین ما بصورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.