کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

یکی از بارزترین محصولات شرکت کانکس لند که ما در آن تخصص فراوان داریم کانکس چرخدار میباشد که به چند صورت قابل اجرا است و به دو دسته تقسیم می شود . ۱٫ کانکس چرخدار کاگاهی ۲ . کانکس کاروان سیار ۳ . کانکس های چرخدار فروشگاهی . در کل از مهمترین آنها می توان به کانکس آشپز خانه سیار ، پلیس راه ، فروشگاه سیار ، کاروان های توریستی ، کانکس فست فود سیار و کیوسک های خدمات شهری اشاره نمود.این سازه ها بصورت تک محور و یا  دو محور قابل اجرا می باشند . کانکس های  سیار جهت جابجایی به یک ماشین متصل میگردد، پیشنهاد میشود ماشین دارای قدرت کشنده گی بالایی باشد تا بتواند کانکس چرخدار فروشگاهی را از نقطه ی به نقطه دیگر جابجا کند این کار توسط اتصالات مربوطه مانند یک مالبند که به کشنده متصل میگردد و یک قلاب فرمان که به مالبند وصل میشود انجام می پذیرد. قسمت اتصال دستکها به مالبند میتواند بصورا ثابت و متحرک باشد . چنانچه مالبند متحرک باشد چرخها ثابت است و چنانچه چرخها متحرک باشد مابند ثابت است این امر جهت این موضوع انجام می گیرد تا هنگام جابجایی سر پیچ ها کانکس فروشگاهی چرخدار وارونه نگردد .در کل کانکس های چرخدار را بر اساس نوع کاربری آنها طراحی میکنند . تنوع در اجرای کانکس های فروشگاهی چرخدار بسیار زیاد است که شما دوستان با مراجه به سایت ما بطور محسوس میتوانید از این موضوع مطلع شوید . حال کانکس های چرخدار کارگاهی را میتوان در پروژه های عمرانی مخصوصا راهسازی و اجرای ریل راه آهن  دید که با پیشرفت پروژه کانکس های چرخدار کارگاهی را با درنظرگرفت حرکت پروژه جابجا میکنند. کانکس چرخدار کارگاهی در اصل یک کانکس است همانند کانکسهای معمولی که زیر آن محور تعبیه شده است و تسوط مالبند جابجا میگردد . امکانت داخلی کانکس چرخدار کارگاهی همانند یک کانکس معمولی است و هیچ تفاوتی جز چرخ و مالبند ندارد .

کانکس چرخدار پلیس راهور و اداره راهداری بلحاظ نما با کانکس کارگاهی متفاوت است و از فرم سازماندهی شده خاصی برخوردار است که  شما میتوانید در هنگام ایام تعطیل عید نوروز این تیپ از کانکس چرخدار را  مشاهده بکنید زیرا در این ایام ترافیک بسیار سنگین است و جهت کنترل در این امر این ارگان ها نیاز به کانکس دانرد که بتوانند از آن طریق محل خود را ت؛ییر دهند تا نظارت بیشتری روی جاده ها در این ایام داشته یاشند . از طرفی مسافرین با دیدن و استقرار آنها در جاده میتوانند خدمات از آنها دریافت کنند.

کانکس چرخدار فست فود

درارتباط کانکس چرخدار فست فود سیار ما به کرات صحبت کرده ایم و تمامی جزییات آن پرداخته ایم . مساله حايز اهمیت در کانکس فست فود چرخدار میباشد نمای داخلی آن است که می بایست از استیل نگیر ضد خش باشد در ضمن باز شوهای آن باید بصورت استاندارد باشد و طوری اجرا گردد که باعث گرفتن فضای داخلی نباشد زیرا این کانکس چرخدار فست فود چرخدار از فضای کوچکتری نسبت به کانکس های فست فود ثابت برخوردار است . جنس  دیواره های بیرونی کانکس فست فود چرخدار میتواند از ساندویچ پانل ۴ سانتی با عایق پلی یورتان باشد.

کانکس چرخدار پانلی

همانطور که درخصوص کانکس چرخدار فست فود شد میتوان بدنه این تیپ کانکس را از ساندویچ پانل استفاده کرد ولی این سبک سازه تنها به کانکس فست فود ختم نمیگردد . در اکثر کارگاه های راهسازی و خطوط لوله کارفرمایان درخواست کانکس چرخدار پانلی میدهند تا دمای مناسبی را داخل کانکس چرخدار خود داشته باشند  .

کاروان یا کانکس جرخدار مسکونی یا توریستی

کاروان، کانکس چرخداری است برای سکونت های سیار طراحی شده که تمام تجهیزات یک سویت دار میباشد که برای سفرهای یک روزه یا تور در مناطق ییلاقی از کاروان استفاده میگردد. مزیت کاروان محافظت در برابر شرایط جوی  و اقلیمی از مسافران است که ذر برابر حیوانات و جانوران در امان باشند .تمام تجهیزات بر اساس درخواست مشتری در کاروان اعمال میگردد.

دیگر کاربرد های کانکس چرخدار فروشگاه های آبیموه فروشی، کتاب فروشی ها یا خدمات اجتماعی که در ایام مشخص برگزار میگردد مانند ایام عیذ نوروز و… که شهرداری ها نیاز به آن دارند ازجمله کاربری های این تیپ کانکس می باشند . از جمله کانکس چرخدار خودپرداز، کانکس چرخدار اهدای خون و…. می باشند.

در خصوص کانکس چرخدار سوالات زیادی از ما می شود که ما به بخشی از این سوالات چاسخ داده ایم وای جهت اطلاعات دقیق تر شما میتوانید با مشاوران ما در دفتر مرکزی تماس حاصل کنید.

شاسی این کانکس ها داری فنر می باشد جهت اینکه بار بیشتری را بتوان تحمل کند و برای تردد در سطح شهر این کانکس را میتوان به راحتی  جابجا کرد.

کانکس چرخدار

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*