کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

این دسته از کانکس ها جهت اسکان و خوابگاه  کارگران برای پروژه ها استفاده میگردد که به راحتی قابل تجهیزاست و  متناسب با هر اقلیمی مواد این کانکس ها تعیین میگردد اصولا برای شرایط اقلیم گرم و خشک از ساندویچ پانل استفاده میگردد و برای شرایط متعادل و معمولی از کانکس ها با نمای روق استفاده میگردد که خود جزییات خاصی را دارد ولی اغلب  خریدارن جهت اسکان  کارگران از کانکس با نمای ورق استفتاه میکنند . کانکسها کارگری  به علت مقرون به صرفه بودن از استقبال بیشتری جهت تجهز کارگاه ها برخودار هستند زیرا متریال مصرفی در کانکسهای کارگری گران قیمت نمی باشد . جهت نگهداری صحیح از کانکسهای کارگاهی باید چند اصول را در این خصوص رعایت کرد.۱٫ حد فاصل اسقرار کانکس های کارگاهی (کارگری) با جبهه کاری (محل اجرای پررژه ۲٫ هنگام جابجای و لیفت از سیم و بند های بلند استفاده گردد لازم بذکر است: ابعاد کانکس های کارگری متغییر است و بر طبق قوانین حمل و جابجایی میبایست ساخته شود . ابعاد عرض کانس ها از ۲٫۴۰ تا ۴ متر متغیر بوده و قابل اجرا میباشد و ابعاد طول کانکس ها از۱تا ۱۲ متر قابلیت اجرا بوده. در کانکسهای کارگری میتوا سرویس بهداشتی ، حمام و آبدارخانه لحاظ کرد یا جهت تفکیک فضای موجود ازپارتیشن بندی میتوان استفاده کرد .مواد استفاده شده  اصولا  در این دسته از در کانکسهای کارگری به شرح ذیل میباشد .

۱-شاسی سازه از تیر آهن  IPEنمره ۱۶ الی ۱۸ بسته به نوع و متراژ کانکس بصورت اسکی

۲-اسکلت بدنه از پروفیل های ۴۰×۴۰ و برای کف سازه از پروفیل های ۴۰×۴۰ در فواصل ۳۶ سانتی  با ضخامت ۱٫۵ میل و اجرای ضد زنگ کامل اسکلت .

۳- قلاب ( هوک بلت ) جهت بارگیری و جابجایی کانکس با اجرای جوشهای سر بالا و کلاف

۴- نمای داخلی بدنه از دیوارپوش PVC درجه یک استاندارد ایرانی

۵- نمای خارجی بدنه از ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای ۸ خم

۶- پوشش خارجی سقف از ورقهای گالوانیزه

۷- استفاده از دستک و یا بادبند K با استفاده از پروفیلهای ۲۰×۴۰ به طول ۳۰ سانتیمتری جهت مقاوم سازی استراکچر سازه  برابر نیروهای جانبی  .

۸- پوشش داخلی کف از تخته های ۱۶ میل

۹- درب ورودی از نوع آلومینیومی ۱ به ابعاد ۱۸۰×۸۰  با یراق آلات استاندارد ایرانی

۱۰- پنجره ها از جنس آلومینیومی ۲ به ابعاد ۱۰۰×۸۰ با یراق آلات استاندارد ایرانی

۱۱- تاسیسات برقی و تلفن با استفاده از کابل نمره  2.5×۲  بصورت روکار داخل داکتهای PVC نمره ۲، کلید و پریز،  جهت روشنائی خارجی کانکس ازچراغ تونلی جهت روشنائی داخلی از مهتابی۴۰×۲ و جهت سرمایـشوگرمـایش سـازه یک ورودی جدا با مینـیاتوری ۲۵ آمپـر باکابل نمره ۴ اجراءمیشود.

۱۴- کلیه کانکس ها با مشخصات فوق دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مادالعمر می باشند.

لازم بذکر است در تمام کانکس های کارگری بنا به درخواست مشتری محترم قابلیت نصب سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و پارتیشن جداکننده جهت ایجاد اتاق بیشتر امکان پذیر میباشد .

 

دسته‌ها
تقویم
مارس 2019
ش ی د س چ پ ج
« فوریه    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
*