کانکس کیوسک نگهبانی
کانکس کیوسک نگهبانی

کانکس کیوسک نگهبانی

همانطور که از نام این نوع کانکس مشخص است این کانکس جهت کاربری نگهبانی و بخش های امنیتی استفاده می شود و عملاً بیشتر این کانکس ها برای مراکز که نیاز به به حراست ، حفاظت و نگهبانی دارند استفاده میگردد و در مقیاس کوچکتر ساخته میشوند و در چند تیپ میشود کانکس کیوسک های نگهبانی را اجرا نمود که به شرح ذیل می باشد:

با جنس ساندویچ پانل با عایق برودتی و حرارتی پلی یورتان جهت شرایط آب و هوای گرم و سرد
با نمای سایدینگ طرح کانادایی، این تیپ از کانکس کیوسک های نگهبانی اغلب در مراکزی به کارگرفته میشود که به لحاظ بصری از دید خریدار حائز اهمیت می باشد( مانند سفارت ها ، مراکز خرید ، بیمارستانها و…. )
با نمای ورق گالوانیزه که بیشتر در کارگاه های بزرگ ساختمانی بکار میرود.
با نمای چوبی از جنس بکار رفته ترموود فلاندی که در مراکزی بکار میرود که ایجاد یک المان شهری را داشته باشد.
با نمای فایبرگلاس
با نمای کامپوزیت آلومینومی در طح ها و رنگهای مختلف.
با نمای دکوراتیو
با نمای سمنت برد فناوری شده در طرح های چوبی

که ما در توضیهات تک تک کانکس کیوسک های نگهبانی و حراستی فوق خواهیم پرداخت.

ابعاد کانکس کیوسک های نگهبانی عموماً ۱٫۵۰×۱٫۵۰ متر، ۲×۱٫۵ متر،۲×۲ متر، ۲×۲٫۵۰ متر ، ۲٫۵۰×۲٫۵۰ متر، ۳×۳ متر ، ۲٫۴۰×۴ متر و…. ساخته میشود.
لازم بذکر است بنا به درخواست مشتری محترم میشود کانکس کیوسک های نگهبانی را در ابهاد بزرگتر بصورت سوئیت نگهبانی اجرا نمود و در متراژ آن ساختارشکنی به متراژ ذیل اجرا نمود ۲٫۴۰×۴ و ۲٫۴۰×۶ و…. که میتوان جهت رفاه در این کانکس ها سرویس بهداشتی ، آبدارخانه و پارتیشن لحاظ نمود.

کانکس کیوسک نگهبانی با کاملاً عایق (Insulation) باشند تا بهره بردار در فضایی ایده آل از کانکس کیوسک نگهبانی استفاده کند. کانکس کیوسک نگهبانی اتاقی است برای محافظت که بیشتر در ادارات دولتی، سازمانها ، نهاد ها ، اورگانهای دولتی، شرکتها ، کارخانجات ، پادگان ها که برای محافظت فیزیک و امنیتی، حراست و حفاظت یا نگهبانی استفاده می شود تا فرد بهره بردار بتواند به راحتی به محیط پیران اشراف داشه باشد. کانکس کیوسک های نگهبانی اغلباً دارای پنجره های بزرگ هستند تا دید ۳۶۰ درجه جهت حفاظت و حراست پیرامون در سازه رعایت و اعمال گردد.

کانکس کیوسک های نگهبانی یا کیوسک های حراستی همانطور که به بعضی ازآنها معرف حضورتان گردید از جزئیات مختص خود برخوردار هستند.

کانکس کیوسک نگهبانی با نمای ورق گالوانیزه اصولاً در کارگاه های ساختمانی و عملیاتی نصب میگردد تا فرد قابلیت نگهبانی از محیط پیرامون کارگاه را داشته باشد حتی ورود و خروج کارگران و مهندسین را زیر نظر داشته باشد که خود در ابعاد مختلفی قابل اجرا است به طور مثال از ابعاد ۱٫۵۰×۱٫۵۰ میتوان اجرا کرد تا به ابعاد بزرگتر. نمای کانکس کیوسک نگهبانی از ورق گالوانیرزه ، شاسی از تیر آهن IPE نمره ۱۴ و با پروفیلهای متوسط ساخته میشود. نمای داخلی از pvc میباشد. درب و پنجره ها آلومینومی است درصورت نیاز و درخواست میتوان مشخصات فوق را تغییر داد و در و پنجره ها را UPVC کرد.

کانکس کیوسک نگهبانی با نمای سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت دکوراتیو یکی دیگر از کانکس کیوسک های نگهبانی و کیوسک حراستی ساخت شرکت کانکس لند میباشد. اصولاً کانکس کیوسک نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی و کامپوزیت فایبردکوراتیو را در محل ها و مکان های که دارای دید بصری است استفاده میکنند ماننده شهرک های مسکونی یا پاساژها و سنترهای خرید.ما حتی نمونه های مشابه را برای سفارت اتریش نیز اجرا کردیم. شاسی کانکس های نگهبانی سایدینگ طرح کانادایی از تیرآهن نمره ۱۴ و درب و پنجره ها کاملاً UPVC با عایق استایرن. نمای داخلی PVC روکشدار طرح چوب و پروفیلهای سنگین میباشد. ابعاد کانکس کیوسک نگهبانی و کیوسک حراستی سایدینگ از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ ساخته میشود تا ابعاد مورد دلخواه مشتری.

کانکس کیوسک نگهبانی و کیوسک نگهبانی پانلی ( ساندویچ پانل ) که اصولاًبرای شرایط آب و هوایی خاص (شرجی ، خورنده ، سرد و گرم) ساخته میشود و کاملاً در برابر شرایط فوق مقاوم و عایق (برودتی و حرارتی) میباشد. درب و پنجره ها کاملاً UPVC می باشد. نمای بیرونی و داخلی از ساندویچ پانل چهار سانتیمتری با عایق پلی یورتان با دانسیته ۴۰ می باشد. شاسی تیرآهن IPE نمره ۱۴ یا ۱۶ پروفیلها کاملا سنگین و کانکس کیوسک نگهبانی ورق کاملاً اپوکسی میشود که کاملاً ایزولاسیون میشود. ابعاد از ۱٫۵۰×۱٫۵۰ اجرا میگردد تا ابعاد دلخواه مشتری محترم.

کانکس های لوکس که با نمای کامپوزیت آلومینومی یا ترموود ساخته میشود اصولاً خود دارای مزیت المان شهری میباشد. اصولاً کانکس کیوسک نگهبانی با نمای ترموود و کامپوزیت را برای مکان هایی که زیبایی محل حراست برایشان مهم است استفاده میکنند. مانند ورودی هتل ها ، شرکت های بین الملی ، فرودگاه ها و…. که هرکدام را بصورت جدی نیز می توان کار کرد یعنی کانکس نگهبانی کامپوزیت یا کانکس کیوسک نگهبانی ترموود. جزئیات اجرای کانکس کیوسک نگهبانی کامپوزیت ترموود به یک شکل است.