کانکس لند

کانکس گل فروشی

مرداد ۳۱, ۱۳۹۳

کانکس گل فروشی

محصولی پر فروش  دیگر از شرکت کانکس لند کانکس گل فروشی میباشد که عموماً در سطح شهر شما میتوانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید و همانطور که از نام آنها پیداست جهت کاربری گل فروشی استفاده میگردد. اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری میباشد که زیبایی خاصی به سطح شهر میبخشد و فضایی با لطافت ایجاد میکند و همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.
با توجه به محصول این نوع کانکس ، اجرای این کانکس می باست متناسب با نوع محصول طراحی گردد اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب میشود، باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد. در بیشتر مواقع پیشنهاد  شرکت کانکس لند برای کانکس گل فروشی استفاده از ترموود ، کامپوزیت ، دکواتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ میابشد یا میتوان بصورا تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت. در هر صورت هدف شرکت کانکس لند زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکس گل فروشی میباشد.
چند موضوع مهم در اجرای کانکس گل فروشی  حائز اهمیت است. موضوع اول کف کانکس گل فروشی است که همانطور که میدانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده میگردد و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دوچار فرسایش زود میشود و از بین میرود پیشنهاد شرکت کانکس لند جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیوم آجدار میباشد با یک کفشور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود. موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع  داخال کانکس گل فروشی است زیا گل محصولی است که باید دمای ثلبت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن میشود و برای فروشنده زیان مالی بهمراه دارد از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باد طوری طراحی شود که رهگزر ها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.
کانکس های گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهربردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.
کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت ها ی کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار میباشد که با سرمایه کم میتوان این حرفه را ترویج کرد از طرفی همانطور مستحضر هستید با بوجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با بوجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق میدهد کخ راهی برای تولید عشق و معنا میباشد.
ما به معنا و کسب کار معتقدیم به صراحت تمام میگویم زندگی مادی در گرو زندگی معنوی است.
نویسنده:

دسته‌ها
تقویم
جولای 2019
ش ی د س چ پ ج
« ژوئن    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
*