کانکس اداری چیست؟

کانکس اداری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت کانکس لند می باشد. که جهت کاربری مدیریتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. نوع اجرای کانکس اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی می گردد.

کاربرد کانکس اداری

مساله حائز اهمیت در انتخاب کانکس اداری نوع آن است که می بایست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی می گردد به طور مثال: چنانچه سازه پیش ساخته اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند از گروه مهندسین طراحی صنعتی ، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان می دهند.

کانکس های اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب  با نیاز مخاطبین طراحی می گردد و نوع بهره برداری از این محصول این موضوع را دلیل می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا باشد  به طور مثال:
گاهاً پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس می خواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع  بسیار است.

کانکس اداری خاص(لوکس) بیشتر حکم یک المان را دارا می باشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد و عموماً جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند.مصالح استفاده شده در کانکس های اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است چه در نمای بیرونی چه در نمای داخلی که این امر باعث قیمت بالای این نوع از کانکس ها می باشد.

کانکس اداری معمولی این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته می شود.

ابعاد کانکس اداری

کانکس اداری عموماً از چند نوع متریال ساخته می بشود کانکس اداری پانلی ، کانکس اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکس اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوار پوش PVC   که تمامی این نوع کانکس های اداری از جزییات خاص خود برخوردار است.

ابعاد کانکس های اداری متفاوت است عموماً کانکس های اداری از ابعاد ۲٫۴۰×۵ الی ۲٫۴۰×۱۲ و از ابعاد ۳×۵ الی ۳×۱۲ می باشد گاهاً بنا به درخواست بهره بردار محترم ابعاد کانکس اداری متغیر می باشد ولی استاندارد ابعاد کانکس ها طبق استاندار قوانین مقررارت راهنمایی و رانندگی می باشد ولی جهت ابعاد بزرگتر می توان کانکس اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه (مدولار) اجرا نمود و نیاز به خربدار محترم را تامین نمود.