کانکس ویلایی

مسکن بزرگترین نیاز بشر است

یکی از بیشترین محصولات پر مخاطب شرکت کانکس لند کانکس ویلایی است . کانکس ویلایی گزینه بسیار مفیدی است  تا بتوان به یک ویلای کوچک (سوئیت) زیبا و با امکانات رفاهی رسید . از هرجهت این محصول دارای مزایای بسیاری است که ما به آن میپردازیم . اغلب دیده شده خریداران در هنگام خرید سوالاتی در مورد کانکس ویلایی  میکنند .که ما برآن شدیم که تجربه چندین ساله خود را به سختی بدست آورده ایم درمورد کانکس ویلای به رایگان و با عشق درخدمت شما مراجعین محترم بگذاریم .

کانکس ویلایی چیست و چه کاربری دارد

سوالی که اکثر مواقع از ما پرسیده میشود . به سادگی تمام کانکس ویلایی به سازه ی گفته میشود که تمام امکانات یک ویلا از قبیل: سرویس بهداشتی و حمام، اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و حتی تراس را دارا می باشد اما در اشل (مقیاس) کوچکتر که فرق آن با سازه های سنتی در مواد و مصالحی  است که بکار برده میشود و در جابجای (پرتابل) بودن آن . در اصل مزیتهای که ما در قسمت مزایا به آن اشاره نمودیم باعث استقبال بسیاری از هموطنان عزیز شده است.

طراحی کانکس ویلای چطور انجام می شود

اکثراً فکر میکنند  کانکس های ویلایی همان کانکس های معمولی میباشد که در کارگاه های ساختمانی اجرا میگردد و اطلاعات مکفی در خصوص کانکس های ویلایی ندارند . درصورتی که کانکس های ویلایی نیز توسط مهندسین معماری (آرشیتکیت )و عمران مطابق با قوانین بارگذاری محاسبه، طراحی میگردد . اوصولاً طراحی سازه پس از بازدید از محل انجام پروژه( لوکیشن) و برداشت نهایی کارشناسان انجام میگرد که مراحل اولیه خود را بهمراه دارد. در فاز اول میبایست نظر خود خریدار را جویا شد و  در فاز بعدی اسکیچ اولیه زده و چنانچه مورد تایید بود، طراحی بواسطه نمرافزاراتوکد و یا Revit انجام میگردد و جهت طرح نهایی کانکس ویلایی (Final design) 3D آن به مشتری محترم داده میشود . لازم بذکر است تمام طراحی کانکس های ویلایی مطابق با متد روز دنیا در شرکت کانکس لند انجام می شود .

کانکس ویلایی در چه ابعادی ساخته میشود؟ سوالی که همیشه  خریدارن عزیز از ما می پرسند و ذهن آنها را مشغول میکند. ما تصمیم گرفتیم اطلاعات جامعی در خصوص ابعاد کانکس ویلایی در وب سایت شرکت کانکس لند بگزاریم . به اطلاع بازدید کنندگان عزیز میرسانیم محدودیتی در اجرای ابعاد کانکس ویلایی وجود ندارد و کانکس ویلایی را در هر ابعاد و اندازه ی را میتوان ساخت. موضوع حائز اهمیت حمل کانکس های ویلایی است که با محدویت طرح طرافیک روبرو است که در این خصوص دو راه حل وجود دارد . راه اول اجرا کانکس ویلایی در محل پروژه ، که جبهه کاری در محل پروژه ایجاد میشود و مواد و مصالح کانکس ویلایی به محل اجرای پروژه  ارسال میگردد و مراحل اجرا صورت میگیرد. و راه دوم   اجرای کانکس ویلایی در کارگاهی به صورت چند تیکه (مدولار) ساخته میشود و از هم جدا گشته و بارگیر و حمل میگردد و درمحل مورد نظر یا محل پروژه بهم متصل (جویین) میشود . به این ترتیب پیام ما برای شما خریدارن این است که هر چیز در ذهن شما بگنجند ما آن را خلق میکنیم بدوم محدویت .

مصالح و مواد مصرفی استفاده شده در کانکس ویلایی

اصولاً کانکس ویلایی از مواد و مصالح مختلفی ساخته میشود که این نیز به طرح ، شرایط اقلیمی، شخصیت افراد و پلان سازه مذکور بستگی دارد ولی عموماً جهت وجه تمایز و متفاوت بود کانکس ویلایی با کانکس های معمولی، نمای کانکس ویلایی باید نزدیک به یک ویلا باشد و پوسته بیرونی آن را از فیلد صنعتی خارج کرد. با این اوصاف میتوان پوسته نمای بیرونی از سایدینگ طرح کانادایی که اولین بار ما مجری آن بودیم استفاده کرد یا از نمای ترموود فلاندی که با این سبک خانه سازی بسیار هماهنگ است استفاده نمود . گاهی مواقع برای داشتن یک نمای زیبا میتوان از سمنت برد که با الیاف مصنوعی و سیمان ساخته شده استفاده کرد. یا میتوان از نمای فایبرگلاس و سایدینگ طرح کانادایی بصورت تلفیقی استفاده نمود . در هر صورت مصالح استفاده شده در کانکس های ویلایی بسیار هستند و اینکه میتوان بصورت تلفیقی در نمای این سازه ها استفاده نمود. اسکلت این سازه ها از پروفیل با مقاطع مختلف برا اساس نیاز سازه استفاده میگردد. شاسی کف سازه ها از تیرآهن IPE نمره ۱۶ الی ۱۸ بر اساس متراژ کانکس ویلایی تعیین میگردد. از طرفی عایق کانکس ویلایی متناسب شرایط اقلیمی و ضریب انتقال حرارت متغییر می باشد. بطور مثال جهت شرایط آب و هوایی گرم و سرد ازعایق پلی یورتان استفاده میگردد . یا برای آب هوای معتدل و خشک از عایق پلی استایرن و پلی رول استفاده میگردد. نمای داخلی را میتوان از دیوارپوش PVC طرح چوب روکشدار یا طرحهای مدرن تراستفاده کرد که عملا مقرون به صرفه تر است. کف کانکس های ویلایی از تخته کف ۱۸ میلمیتری ضد آب مالزی رزین شده می باشد که میتوان جهت پوشش نهایی کف از کفپوش های  PVC مختلف طرح پارکت یا سرامیک با اجرا ملات ماسه و سیمان و یا از پارکت استفاده کرد . درب و پنجره ها مطابق با طراحی می باشد که از جنس UPVC با شیشه دوجداره انجام میگیرد. سقف سازه اصولاً از ورق های گالوانیزه با طرح های مختلف می باشد. سیستم الکتریکال با روشنایی کامل در کانکس های ویلایی انجام میگیرد. لوله کشی روکار سرد و گرم  از جنس PVC با شیر آلات استاندارد ایرانی اهرمی درجه یک می باشد.

مزایای کانکس ویلایی درمقایسه با سازه های سنتی (ماسونری)

همانطور که درمزایای کانکس و سازه های پیش ساخته گفتیم مهمترین مسئله ضد زلزله بون و تسریع در انجام پروژه میباشد که این امر در خصوص کانکس ویلایی نیز صدق میکیند. در شرایط آب و هوایی سرد که دمای هوا پایین باشد اصولاً عملیات ساختمانی با مواد سنتی مانند بتون و ملات ماسه و سیمان به سختی انجام میشود و چه بسا در بیشتر مواقع متوقف میگردد زیرا مواد این نوع ساخت و ساز دارای آب بوده و باعث یخ زدگی میگردد درصورتی در خصوص کانکس ویلایی  این موضوع صدق نمیکیند و سازنده بدون هیچ مشکلی میتواند به ساخت سازه خود ادامه دهد . موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنیم زلزله خیز بودن کشورمان است به همین دلیل کانکس ویلایی به علت مقاوت بالای مواد و سبک بودن در هنگام زلزله از آور کمتری برخوردار بوده و اسب کمتری به همراه دارد درصورتی سازه های سنتی با مواد سنگین تر اجرا میگردد و مقاومت آنها در برابر زلزله کمتر و آور و تخریب بیشتری به همراه دارد . مسئله ی که بسیار حائز اهمت است قیمت تمام شده کانکس ویلایی است که خریدار از زمان عقد توافق نامه تا انتها پروژه تنها مبلغ ذکر شده را پرداخت میکند و در راستای عملیات ساخت و ساز هیچ هزینه مازدای پرداخت نمیکند درصورتی در سازه های سنتی (ماسونری) گاهی خلاف این موضوع دیده می شود . موضوع دیگر بهربرداری سریع و کاهش هزینه های جانبی است که بهربرداز سریعاً در طی مدتی کوتاه به هدف اصلی خود با کمترین هزینه میرسد که در سازه های سنتی با عملیات ماسه و سیما این چنین نمیاشد .

اصولاً قیمت کانکس های ویلایی با درنظر گرفتن پلان ، طرح تایید شده، محل مورد نظر، متراژ و تمام خواسته های خرید اعمال میگردد پس از مراحل فوق قیمت کانکس ویلایی طی یک پیش فاکتور و مشخصات ذکر شده خرمت خریدارن عزیز ارسال میگردد. پیشنهاد ما جهت دریافت قیمت تشریف فرمایی شما عزیزان به دفتر شرکت کانکس لند است درعدم حضور شما عزیزان مشاورین و متخصصین ما حضوراً خدمت شما عزیزان حاضر میشوند و طی مراحل فوق قیمت را به شما اعلام میکنند.

عمر کانکس ویلایی . سوالی که شاید در روز خریدارن ازما میپرسند .دوستان عزیز عمر کانکس ویلایی متناسب با کیفت خود سازه رابطه مستقیم دارد ولی تجربه به ما ثابت کرده عمر کانکس ویلایی ۳۰ است و ماندد سازهای سنتی نیاز به مرمت و بازسازی دارد .

خرید کانکس ویلایی باید با دقت زیاد انجام شود. ما تمام موارد را در رابطه با کانکس ویلایی گفتیم تا به این مرحله برسیم .پس از مراحل فوق و بازدید از نمونه های مشابه ساخته شده توسط شرکت کانکس لند شما میتوانید با اعتماد هرچه بیشتر از شرکت کانکس لند خریدار کنید ور صورتی که نتوانیم رضایت شما را حاصل کنیم و شما قصد خرید از هر شرکت معتبری را داشته باشد مشاوریت و متخصصین ما بصورت رایگان در خدمت شما خریداران عزیز هستند.

ما همیشه در خدمت شما هستیم