ابعاد کانکس

ابعاد کانکس چیست؟ کانکس در اندازه های استاندارد ۲×۲، ۲×۲/۴۰، ۴×۲/۴۰، ۶×۲/۴۰، ۸×۲/۴۰، ۱۰×۲/۴۰، ۱۲×۲/۴۰، ۴×۳، ۶×۳، ۸×۳، ۱۰×۳، ۱۲×۳ و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی و تولید و عرضه می گردد.

اگر نیاز شما کارفرمایان محترم به کانکس، به صورت مقطعی بوده و مدت زمان کوتاهی را جهت استفاده از کانکس در نظر دارید. می توانید از کانکس تیپ ۱ و اگر نیاز شما به صورت دایمی و طولانی مدت می باشد حتما باید از کانکس تیپ ممتاز استفاده نمایید. و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند کم باشد.

می توانید از کانکس با اندازه های کوچک و اگر تعداد نفراتی که قرار است در کانکس مستقر شوند زیاد باشد. می توانید از اندازه های بزرگتر و یا کانکس سفارشی استفاده نمایید. البته کانکس با مدل ها و تیپهای بسیار ضعیف تر در کارگاه های کوچک کانکس سازی تولید می شوند. که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نبوده و خرید آن ها به شما توصیه نمی شود.

ابعاد استاندارد

ابعاد یک کانکس که استاندارد است می بایست به شکلی باشد بتوان که بدون دریافت هیچ گونه مجوز ترافیکی یا اسکورت توسط خودرو های کفی دار آن را پس از بارگیری به وسیله جرثقیل توسط تریلی های کشنده منتقل کرد. ابعادی که در نظر گرفته شده باید طول کانکس حداکثر 12 متر و عرض آن 2.4 متر باشد. و ارتفاع آن از زیر سازه تا بلند ترین قسمت آن نباید از 2.6 متر بیشتر شود.
این ابعاد می تواند کوچک تر باشد اما اگر بیشتر حد استاندارد باشد باید برای حمل آن نیاز از پلیس راهنمایی و رانندگی  مجوز ترافیک دریافت کنید. در غیر این صورت این سازه یک کانکس استاندارد بشمار نمی آید وکه  اصطلاحا به آن بار ترافیکی می گویند. برای کسب اطلاع بیشتر درباره قوانین حمل این سازه ها می توانید به صفحه اصلی کانکس لند مراجعه کنید.


ابعاد کانکس