کانکس پرسنلی

تولید کانکس؛ دانش فنی و تجربه ساخت

شرکت کانکس لند با سال‌ها تجربه، مزیت‌های فراوانی را درزمینه ساخت و تولید کانکس، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. به همین دلیل این تضمین به مشتریان داده می‌شود که هرگز از محصول نهایی ناراضی نخواهند بود. در قوانین شرکت کانکس لند، در کانکس های آماده، تمامی اطلاعات تولید ارائه می شود و در کانکس های ویژه، پس از جلب رضایت و تأیید مشتریان در مرحله طراحی، مرحله تولید فرا می‌رسد.

ساخت کانکس بدون هیچ محدودیتی در تولید

کارشناسان کانکس لند در خط تولید هر ابعادی را در طول، عرض و ارتفاع برای شما اجرا می‌کنند. به دلیل دانش فنی بالا در تولید کانکس به دلیل تجربه ۱۷ ساله، هیچ محدویتی در شرایط خاص اقلیمی (رطوبت، زلزله، گرما و…)، نصب امکانات رفاهی لوکس، انواع مصالح و محدویت فرمی در ساخت کانکس شرکت کانکس لند وجود ندارد. هم چنین درصورتی که امکان انتقال کانکس آماده به مکان مورد نظر وجود نداشته باشد، اسکلت و مصالح مصرفی در کانکس به صورت پیش ساخته به محل انتقال پیدا می‌کند. و در آنجا بر روی هم سوار می‌شود.

نظارت همیشگی بر روند ساخت

در شرکت کانکس لند، تمامی مراحل ساخت و تولید کانکس، زیر نظر معماران، مهندسین سازه و مهندسین جوش انجام می‌شود که باعث شده، کیفیت نهایی محصول در این شرکت همیشه بالا باشد. به همین دلیل در شرکت کانکس لند، خدمات پس از از فروش کانکس به صورت مادام العمراست و برخلاف برخی شرکت‌ها، ضمانت نامه کتبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. البته نظارت سخت گیرانه مهندسان در خط تولید، هرگز باعث کند شدن ساخت نمی‌شود و پروژه‌های کانکس در این شرکت به سرعت به دست مشتری می‌رسند.

آگاهی از اطلاعات ساخت هر کانکس

تمامی کانکس‌های پیش ساخته شرکت، دارای شناسنامه کیفیتی و نحوه تولید هستند و از این نظر درصورت خرید محصولات تیپ و آماده، می‌توانید از تمامی اطلاعات ساخت آن مطلع شوید. به طور کلی مراحل ساخت کانکس پس از تأیید طرح شامل ساخت اسکلت و شاسی کشی، ساخت بدنه، اجرای تاسیسات مورد نیاز، ضد زنگ کردن و عایق کاری، اجرای نمای خارجی و داخلی، کفپوش ها و سقف با توجه به طرح، نصب امکانات رفاهی مورد نیاز و نصب مبلمان های داخلی (در صورت لزوم) می‌شود.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید با کارشناسان شرکت کانکس لند تماس بگیرید.

تلفن‌ تماس: ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲