درود ، به سایت کانکس لند خوش آمدید.

درباره کانکس لند

شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس لند، مجری، مشاور و طراح کانکس و خانه های پیش ساخته با بهره گیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص ساخت و تولید انواع های سازه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد. که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.

 

شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس لند از سال 1380 فعالیت خود را به طور رسمی با به کارگیری کادر مجرب و کار آزموده با تاسیس کارخانه در امور تولید و اجرای انواع کانکس اداری شیک، کانکس کارگری، کمپ های پانلی، ویلاهای پیش ساخته، کانکس فروشگاهی، کامپوزیت، ترموود، کانکس مدرن، ویلای پیش ساخته مدرن، سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته، کیوسک های مطبوعاتی، اتاق تمیز (کلین روم)، کانکس عابربانک (ATM) سازه های پیش ساخته LSF، کیوسک مطبوعاتی، مخابراتی، نمازخانه، مدرسه، بازیافت.  و کلیه تجهیزات رفاهی اقدام نموده است. و اکنون توانایی تامین کلیه خدمات در این زمینه را برای متقضیان و مشتریان محترم دارد.

تمام تلاش ما از به وجود آمدن این مجموعه خلق محصولاتی نوین و متفاوت متناسب با خواسته هموطنان عزیز و ایجاد محیطی گرم جهت گسترش در چرخه اقتصادی، تولید ملی و کار آفرینی برای کشور عزیزمان ایران می باشد.

هر آنچه در رویای شما بگنجد ما خلقش می کنیم!