مزایای کانکس

مزایای کانکس

مزایای کانکس

ما قصد داریم شما خریدار محترم را از مزایای کانکس مطلع سازیم. کانکس و سازه های پیش ساخته دارای مزایای بسیاری هستند. یکی از مزایای کانکس و سازه پیش ساخته قابلیت جابجایی آنها میباشد. بهره بردار به راحتی و با حداقل زمان و بدون تخریب میتواند کانکس و یا ویلای پیش ساخته خود را از محلی به محل دیگر جا به جا کند. در صورتی که که ساختمانهای سنتی که با آجر و سیمان ساخته شده اند این موضوع برای آن ها غیر قابل اجرا میباشد.

موضوع دیگر که یکی از مهم ترین مزایای کانکس و خانه های پیش ساخته است، صرفه جویی در زمان میباشد که با حذف عملیات های ساخت و بنایی و هزینه های جانبی بهره بردار خیلی سریع به خواسته خود میرسد.

یکی دیگر از مزایای کانکس و خانه های پیش ساخته مقاومت در برابر زلزله است. که ما در مقاله 30 مزیت شرکت کانکس لند، به آن اشاره کردیم. که در اینجا به صورت شفاف تر به آن میپردازیم.

طراحی کانکس مطابق با آیین نامه مقررات ملی ساختمان (مبحث 6 بارگزاری و 10 طراحی سازه) و زلزله 2800 میباشد. و همان طور که میدانید مقاومت کانکس در هنگام زلزله و نیروهای جانبی وارد بر آن رابطه معکوس وزن آن را دارد.

هرچه قدر وزن یک کانکس کمتر باشد، مقاومت آن در برابر زلزله بیشتر است. با این امر و سبک بودن این سیستم، تخریب کمتر صورت میگیرد. و در هنگام تخریب آوار کمتری صورت میپذیرد. و آسیب جانی کمتری در بر دارد.

بر خلاف سازه های سنتی که با مصالح سنتی ساخته میشود، کانکس و سازه پیش ساخته از وزن کمتری برخوردار میباشند. و تمام اتصالات این سازه ها از پیچ و مهره میباشد. که اصطلاحاً به آن کانکس پیچ و مهره ای و یا سازه پیش ساخته پیچ و مهره ای گفته میشود.

یکی دیگر از مهم ترین مزایای کانکس و سازه پیش ساخته که حائز اهمیت است، مرمت و بازسازی آن میباشد. که جزء مزایای کانکس و سازه پیش ساخته محسوب میگردد.

دلیل این مزیت چیست؟

اولین مورد این است که بهره بردار با هزینه بسیار کم که دارای توجیه اقتصادی است و میتوان کانکس و یا خانه و یا ویلای پیش ساخته خود را مرمت و بازسازی کرد.

دوم اینکه با هزینه بسیار کم بهره بردار قادر به تغییر دکوراسیون داخلی میباشد. و میتواند با تغییر مصالح و موارد مورد نیاز، هم نمای داخلی و هم نمای خارجی را تغییر و بازسازی کند. با توجه به این مسئله که امروز مواد و مصالح این سبک از خانه سازی بسیار نامحدود بوده و تکنولوژی خانه سازی به سمت سبک سازی و نو آوری در این راستا میباشد.

یکی دیگر از مزایای کانکس و سازه پیش ساخته، قابلیت فروش پس از استفاده محصول است. که امروزه به علت شرایط اقتصادی و قدرت فعلی خریداران عزیز درخواست کانکس دست دوم و خانه پیش ساخته بسیار زیاد شده است.

همان طور که در مزایای فوق ذکر شد. یکی از مزایا، قابلیت بازسازی کانکس و سازه پیش ساخته بود. که با توجه به موضوع فوق این امر یک مزیت محسوب میگردد. از سوی دیگر برای فروشنده نیز دارای منفعت هایی بوده و بخشی از سرمایه اولیه که فروشنده سرمایه گزاری کرده، به وی بازگردانده میشود.

آخرین مقالات

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

معایب کانکس

معایب کانکس

معماری کانکس

معماری کانکس

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟
طراحی 3D کانکس
ابعاد کانکس
معایب کانکس
معماری کانکس
دلایل استفاده از کانکس

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • تهران، اندیشه، فاز ۴، بازار سنتی نقش جهان، نقش جهان دوم، ورودی نظامی، طبقه اول، پلاک ۹۱
  • 09123721772
  • 09383721772