کانکس اداری

کانکس اداری یکی از پر فروش ترین محصولات شرکت کانکس لند می باشد که جهت کاربری مدیریتی یا نظارتی برای مهندسین یا مدیران پروژه ها می باشد و مورد استفاده قرار می گیرد. نوع اجرای کانکس اداری متفاوت است و نقشه (پلان) متفاوتی دارد که بنا به نیاز و درخواست مخاطبین و خریداران محترم طراحی می گردد .

مزایا و معایب کانکس اداری

مساله حایز اهمیت در انتخاب کانکس اداری نوع آن است که می بایست متناسب با شرایط اقلیمی و موقعیت مذکور اجرا و طراحی می گردد. به طور مثال:

چنانچه کانکس اداری قرار باشد به عنوان دفتر اداری اضافه بنا در یک ساختمان اجرا گردد و اضافه شود متفاوت است با زمانی که قرار است با سازه های که داخل یک محیط باز قرار است اجرا گردد.

به همین دلیل در قسمت انتخاب شما مخاطب عزیز مشاورین ما متشکل شده اند از گروه مهندسین طراحی صنعتی، مهندسین معماری و مهندسین سازه پاسخگو به نیاز شما هستند و متناسب با خواسته شما مشاوره رایگان می دهند.

کاربرد کانکس اداری

کانکس اداری و مدیریتی دارای تنوع بسیاری بوده زیرا متناسب با نیاز مخاطبین طراحی می گردد و نوع بهره برداری از این محصول این موضوع را دلیل می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا باشد به طور مثال:

گاها پیش می آید که بعضی از متقاضیان کانکس اداری را برای اتاق کنفرانس می خواهند، بعضی دیگر برای دفتر فروش، یا بعضی دیگر اتاق مدیران و یا اتاق مهمان و بعضی دیگر اتاق اداری به همین دلیل تنوع کانکس اداری بسیار است.

کانکس اداری خاص (لوکس) بیشتر حکم یک المان را دارا می باشد زیرا به لحاظ بصری باید از زیبای خاصی برخوردار باشد. و عموما جهت دفاتر و اتاق مهمان یا غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. مصالح استفاده شده در کانکس اداری لوکس بسیار زیبا و دلنشین است چه در نمای بیرونی چه در نماید داخلی و این امر خرید قیمت بالای این کانکس ها می باشد.

قیمت کانکس اداری

کانکس اداری معمولی این نوع کانکس به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد. و از نظر کاربری از اهمیت خاصی برخوردار است و با مواد مصالح مختلفی جهت شرایط آب و هوایی مختلف و در ابعاد مختلف ساخته می شود. قیمت کانکس اداری بر اساس متراژ متغیر است که کارشناسان ما در این خصوص بیشتر می توانند شما را راهنمایی کنند لازم به ذکر است مشاوره شرکت کانکس لند رایگان می باشد.

مصالح کانکس اداری

کانکس اداری عموما از چند نوع متریال ساخته می شود کانکس اداری پانلی، کانکس اداری با نمای سایدینگ PVC کانادایی، کانکس اداری با نمای ورق گالوانیزه و نمای داخلی دیوار پوش PVC که تمامی این نوع کانکس اداری از جزییات خاص خود بر خوردار است.

ابعاد کانکس اداری

ابعاد کانکس اداری متفاوت است عموما کانکس اداری از ابعاد ۲٫۴۰×۵ الی ۲٫۴۰×۱۲ و از ابعاد ۳×۵ الی ۳×۱۲ می باشد. گاها بنا به درخواست بهره بردار محترم ابعاد کانکس اداری متغیر می باشد. ولی استاندارد ابعاد کانکس طبق استاندار قوانین مقررات راهنمایی و رانندگی می باشد ولی جهت ابعاد بزرگتر می توان کانکس اداری را در مقیاس (اشل) بزرگتر بصورت چند تکه (مدولار) اجرا نمود و نیاز به خریدار محترم را تامین نمود.

مشخصات فنی کانکس اداری

  • اجرای اسکلت کانکس اداری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ ، ۴۰×۸۰ بر اساس نیاز پروژه و متراژ متفاوت می باشد. و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص می توان بنا به درخواست مشتری شاسی کف  را بصورت دور کلاف اجرا نمود.
  • کانکس اداری اصولا شاسی کانکس اداری از تیرآهن IPE نمره ۱۴، ۱۶و ۱۸ بر اساس متراژ کانکس قابل اجرا است. کلاف و پوشش کف کانکس اداری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ بر اساس متراژ پروژه قابل تغییر می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیل های ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیر ریزی می گردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .
  • ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمت های اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی ( ۴۰ سانتی ) با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب می گردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه در هنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت دور کلاف با پرلین های اجرا ( پوشش سقف ) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب می باشد.
  • لازم بذکر است ضخامت پروفیل ها ( Thickness) 2 میل یا ۳ میل می باشد.
  • اسکلت ها کاملاً ضد زنگ می شوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات می گردد.