کانکس اداری به همراه سرویس بهداشتی

یکی از امکاناتی که میشود در کانکس های سالنی جهت رفاه حال بهره بردارن در نظر گرفت سرویس بهداشتی در کانکس های سالنی است حتی در بعضی مواقع نیز پیمانکاران آبدارخانه و یا آشپزخانه در آن اعمال میکنند.

کانکس اداری با سرویس بهداشتی یک دیگر از محصولات شرکت کانکس لند می باشد، که همانطور از نام آن پیداست داخل این تیپ کانکس سرویس بهداشتی لحاظ می شود و جهت کاربری پرسنلی و یا دفتری استفاده میشود.
سرویس بهداشتی موجود در این نوع سازه ها به صورت های مختلف و متفاوتی می تواند باشد. بطور مثال هم می توان فضایی کاملاً تفکیک شده با پارتیشن را برای این منظور در نظر گرفت. در این نوع سازه سرویس بهداشتی متشکل شده است  از شیرآلات درجه یک اهرمی و تاسیسات برقی با استفاده از حباب سقفی ضد آب لگراند، با کابل نمره ۲٫۵×۲ و۲٫۵×۱ داخل داکتهای PVC ، کلید و پریز از نوع دلند بصورت روکار ،چراغ تونلی در بیرون کانکس با مارک لگراند، مینیاتوری ۲۵ آمپر وو داخل هر کابین یک عدد هواکش۱۷×۱۷ از نوع مارک دلند و پنجره ها از جنس آلومینیومی درجه یک پیش رنگ کوره ای به ابعاد ۳۰×۳۰ می باشد.
این نوع از کانکس ها امکانات کامل یک اداره را دارا می باشند.برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید این نوع کانکس با مشاورین شرکت کانکس لند با شماره ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲ تماس حاصب فرمایید.