کانکس اداری سه اتاقه چیست

کانکس اداری سه اتاقه شرکت کانکس لند

 همانطور که از نام این کانکس پیداست کانکس سه اتاقه به سازه پیش ساخته ای گفته می شود که بواسطه دو ۲ پارتیشن داخلی به سه  قسمت مساوی یا نامساوی  تقسیم میشود که این امر بستگی به نیاز استفاده کننده بهره بردار کانکس سه اتاقه می باشد. کانکس اداری سه اتاقه عموما برای کانکس مسکونی یا کانکس اداری کارگاهی یا دفاتر فروش که میخواهند فضایی مجزا داشته باشند هست. کاربرد کانکس اداری سه اتاقه تنها برای مجزا کردن فضای داخلی می باشد.
 کانکس اداری سه اتاقه انواع مختلفی دارد. اعم  از کانکس سه اتاقه اداری ، کانکس اداری سه اتاقه مسکونی ، کانکس اداری سه اتاقه کامپیوتری ، کانکس اداری سه اتاقه مهندسی ، کانکس اداری سه اتاقه مدیریتی که با انواع روش های ساخت از جمله کانکس اداری سه اتاقه سایدینگ ، کانکس اداری سه اتاقه ساده و چوبی قابل اجرا بوده که بهره برداران محترم بنا به درخواست خود  یکی از آنها را انتخاب می کند. عمده فرق آنها در مصالح بکار رفته و شکل ظاهری آنها بوده که بطور مثال نوع کانکس کارگاهی آن می بایست تفاوت هایی با نوع کانکس مدیریتی آن داشته و یا یک دفتر فروش تفاوت هایی با یک دفتر مهندسی مستقر در پروژه دارد که می بایست در هنگام خرید پیش بینی های آن را انجام دهید.
در خصوص کانکس اداری سه اتاقه در قسمت بالا توضح داده شد که کانکس اداری سه اتاقه دارای انواع مختلفی می باشد که به لحاظ مواد ، ظاهر و ابعاد با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام از آنها دارای قیمت متفاوتی نسبت به یکدیگر می باشند. برای محاسبه قیمت این سازه می بایست ابتدا نوع ، ابعاد، مصالح مصرفی ، نحوه تولید ، لیست مشخصات فنی و طرح جامع آن با جزئیات کامل مشخص شده سپس قیمت آن بدست خواهد آمد که بهتر است برای این کار از مشاوران کانکس لند برای برآورد طراحی که مد نظر دارید کمک بگیرید. همکاران ما در طول ساعات اداری آماده ارائه مشاوره درباره انواع محصولات و قیمت آنها به شما خریداران عزیز هستند.