کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم

کانکس دست دوم، کانکسی است یک بهره بردار مانند پیمانکاران ساختمانی یا نفتی پس از اتمام پروژه به آن احتیاج ندارند. و تصمیم به فروش آن میگیرند. و خریدار این کانکس زیاد است به خصوص پیمانکاران ساختمانی که بدنبال کانکس ارزان هستند یا می خواهند مدت زمان کوتاهی از این کانکس استفاده کنند یا جهت کاهش هزینه های پروژه این نوع کانکس بهترین انتخاب جهت تجهیز کارگاه آن ها می باشد.

شرکت کانکس لند اولین مرجع فروش سازه دست دوم می باشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر کانکس دست دومی جهت فروش دارید. برای فروش این کانکس با ما تماس گرفته عکس های سازه دست دوم خورد را برای ما ارسال کنید. تا کارشناسان ما پس کارشناسی کانکس شما با در نظر گرفتن ضریب سلامت سازه دست دوم شما قیمت پیشنهادی خود را به شما اعلام میدارند. که این قیمت بستگی به سلامت بود کانکس شما میباشد.

اصولاً سازه دست دوم متناسب با درخواست بهره برداران قبلی خریداری شده و بنا به احتیاج پروژه قبلی تنوع در این کانکس بسیار شاید نباشد و شاید نیز باشد. به این علت جهت خرید باید خریدار از کانکس های مذکور بازدید به عمل بیاورد تا از نوع امکانات و محدودیت های این کانکس فروشی مطلع گردد.

مزایا

بزرگترین مزیت سازه دست دوم کاهش هزینه و صرفه جویی در قیمت و مبلغ اولیه تجهیز کارگاه می باشد. ولی این مزیت اینجا به پایان نمی رسد. یکی دیگر از مزایای سازه دست دوم آماده بودن این کانکس است که جهت تحویل نیاز به اجرا و ساخت ندارد و به همین خاطر آماده تحویل است و پیمانکار به لحاظ زمانی جلو تر از زمان خود می باشد.

معایب 

اما این کانکس  معایبی هم نیز دارد. یکی از معایب آن همانطور که از نامش پیداست، دست دوم بود آن است. که خریدار برای خرید باید از اطلاعات کافی برخوردار باشد. تا بتوان کالای باب دل خود را بیابد. زیرا که به خواست خریدار ساخته نشده پس خریدار هیچ شناختی نسبت به متریال و نوع ساخت آن ندارد. به همین علت خریدار قبل از خریداری باید از سلامت سازه دست دوم مطلع گردد.

مشخصات مهمی که باید به ان توجه کرد

  1. برای جابه جایی و بارگیری کانکس از میلگرد های ۲۰ تا ۲۲ میلی متری و برای کانکس ها سنگین تر از میلگردهای ضخیم تر استفاده می شود.
  2. کلیه اتصالات کانکس های دست دوم، از جوش های محکم و ممتد در نقاط مختلف و مهم کانکس استفاده می شود.
  3. سلامت تخت کف و کفپوش که بیشتر از سایر اجزای کانکس در معرض فرسایش قرار دارد.
  4. نصب هوک های قوی روی ستون های اصلی
  5. جنس پوشش بدنه های خارجی و داخلی
  6. کف و سقف کانکس


کانکس دست دوم


کانکس دست دوم


کانکس دست دوم


کانکس دست دوم
آخرین مقالات

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

معایب کانکس

معایب کانکس

معماری کانکس

معماری کانکس

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟
طراحی 3D کانکس
ابعاد کانکس
معایب کانکس
معماری کانکس
دلایل استفاده از کانکس

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • تهران، اندیشه، فاز ۴، بازار سنتی نقش جهان، نقش جهان دوم، ورودی نظامی، طبقه اول، پلاک ۹۱
  • 09123721772
  • 09383721772