کانکس نگهبانی پانلی
کانکس نگهبانی پانلی

کانکس نگهبانی پانلی

کاربری این نوع کانکس جهت اسکان نگهبان در مناطق شرجی و بسیار سرد بوده و برای ثابت نگه داشتن دما و جلوگیری از بروز سرما و گرما از این متریال جهت ساخت آن استفاده میگردد. با توجه به اینکه ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان یکی از بهترین گزینه جهت ساخت کیوسک نگهبانی در مناطق سرد و بسیار گرم میباشد استفاده می گردد.

انواع کانکس نگهبانی پانلی شرکت کانکس لند

کانکس نگهبانی ۱٫۵۰×۱٫۵۰
کیوسک نگهبانی ۱٫۵۰×۲
کانکس حراست ۲×۲
کانکس نگهبانی کامپوزیت ۲٫۵۰×۲٫۵۰

مشخصات فنی کانکس نگهبانی پانلی

شاسی کف : از IPE نمره ۱۴ بصورت کلاف دور با تیرریزی داخلی از ناودانی نمره ۱۰ جهت استحکام کف کانکس استفاده می گردد.
اسکلت(structure ): کانکس از پروفیلهای استاندارد ۴۰×۴۰ ، ۸۰×۴۰ با ضخامت ۲ میل برای بدنه و کف کانکس و علاوه بر آن چهار عدد ناودانی آهنی نمره ۱۰ که بر روی شاسی جوش داده میشود که بتوان کانکس را با جرثقیل جابه جا نمود.

استراکچر: استراکچر فلزی و سقف از ورق های آهنی خم شده به ضخامت ۲ میلمتر با اجرای ضد زنگ (طوسی) با رنگ آمیزی کامل می باشد.
پوشش خارجی و داخلی کانکس نگهبانی پانلی : دیوارها و سقف از نوع ساندویچ پانل دو رو ورق آلوزینک به ضخامت ۵/. میلیمتر با عایق تزریقی پلی یورتان با ضخامت ۴ سانتی متر با دانسیته ۲±۴۰کلیوگرم در متر مکعب میباشد.

پوشش داخلی کف: کانکس از تخته های چند لایی با ضخامت ۱۸ میل واترپروف با مارک فارلین پلکس یا کریندو بهمراه کفپوش درج یک (وینی فلکس آلمانی) بهمراه قرنیز ۵ سانتیمتر می باشد.

درب های بیرونی و داخلی و پنجره ها کانکس نگهبانی پانلی : از نوع UPVC با مارک ویستا بست بهمراه یراق آلات درجه یک ترک با تزریق گاز آرگن اجرا می گردد.
تاسیسات برقی: با استفاده از مهتابی رفلکتوری دوقلو با مارک مازی نور یا هیوا ، داخل کانال های مخصوص هدایت سیم (داکت های پلاستیکی با مارک دودمان) ، کلید و پریزها ، کلید مینیاتوری و چراغ تونلی با مارک لگراند ، سیم ها و کابل ها جهت سیم کشی با نمره ۲،۴،۵ و ۶ بوده و برای سرمایش و گرمایش یک ورودی جدا بهمراه کلید مینیاتوری A 32 با کابل نمره ۶ اجرا خواهد شد.

فلاشینگ و گاتر آب: با استفاده از ورقهای خم شده به ضخامت ۵ سانتی متر ، از نوع پیش رنگ کوره ایی بهمراه لوله های پولیکا بهمراه زانویی جهت هدایت آب باران و برف می باشد.

رنگ آمیزی: اجرای رنگ آمیزی بدنه و سقف از نوع روغنی سریع و خشک طبق در خواست خریدار محترم اجرا می گردد.جهت خرید این نوع کانکس با مشاورین شرکت کانکس لند تماس حاصل فرمایید.