کانکس ویلایی مدرن

کانکس ویلایی مدرن دیگر محصولات قابل ارائه شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته ی کانکس لند  میباشد. کانکس ویلایی مدرن در ابعاد مختلف و طرح های روز و مدرن به صورت کانکس ویلای دوبلکس مدرن و تک مدرن قابل اجرا هستند ، از کانکس ویلایی مدرن میتوان به عنوان یک واحد شیک با نمای داخلی و بیرونی زیبا استفاده کرد. کانکس ویلایی مدرن قابل اجرا در تمام شرایط آب و هوایی هستند ، عایق بندی آنها به گونه ای انجام میپذیرد که امکان نفوذ هیچگونه صوت ، گرما ، سرما در آن وجود نخواهد داشت.

 

امکانات کانکس ویلایی مدرن چیست؟

کانکس ویلایی مدرن همانند همتایان سنتی خود  از همه ی امکانات بهره مندند.
امکاناتی نظیر اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، اتاق پذیرایی ، سرویس (های ) بهداشتی ، اتاق خواب مستر ، آشپزخانه ، حمام ، درب ضد سرقت ، کمد دیواری ، پنجره های دوجداره ، حفاظ ، تراس سقف صاف یا شیروانی ،یک شیب یا دوشیب ، سیستم هشدار آتش ،سیستم گرمایش و سرمایش ، لوله کشی آب و فاضلاب ، برق کشی و ….

لازم به ذکر است که کانکس ویلایی مدرن این مزیت را دارند که به صورت ثابت و نصب در محل هم طراحی شده و بصورت یک اقامتگاه دائم باشند.

 

آیا خرید کانکس ویلایی مدرن مقرون به صرفه و کار درستی است؟

به دلایل زیر خرید کانکس ویلایی مدرن قطعا به یقین به صرفه و کار درستی است.

۱-کانکس ویلایی مدرن با حداقل بودجه و در کمترین زمان ممکن قابل بهره برداری است.
۲-شما با کانکس ویلایی مدرن دردسرهای ساخت و ساز سنتی ، کندن پی و فنداسیون ندارید.
۳-نیاز به کچ و سیمان و آجر و ساماندهی کارگران را ندارید.
۴-سازه ی شما بسیار پاکیزه و مرتب در سر جای خود جایگذاری میشود و بلافاصله قابل سکونت است.
۵-شما با کمترین هزینه صاحب یک سازه ی ایمن شده اید ، کانکس ویلایی مدرن کاملا در برابر زلزله مقاومند و این مساله یک امتیاز بزرگ برای شمال کشور و دیگر مناطق زلزله خیز به حساب می آید و دلیل آن هم سبک بودن وزن سازهو متریال مصرفی آن است.
۶-رطوبت زیاد مناطق شمالی باعث فرسودن سازه های سنتی شده بطوری که همه این سازه ها نم داده و بعد از مدتی نیازبه بازسازی دارند ، اما در کانکس ویلایی مدرن شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته ی کانکس لند بعلت عایق بودن در برابر رطوبت این مشکلات وجود ندارد
۷- کانکس ویلایی مدرن علاوه بر عایق رطوبتی ، عایق صدا هم هستند و این دو مقاومت یکی از اهداف ساخت
کانکس ویلایی مدرن از ابتدا تا کنون بوده است.
۸-مزیت دیگر کانکس ویلایی مدرن شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته ی کانکس لند قابل بازیافت بودن متریال مصرفی آن است، نظیر پلاستیک و آهن وچوب و …

 

متریال کانکس ویلایی مدرن

متریال مصرفی در کانکس ویلایی مدرن می‌تواند از ساندویچ پنل، که ساندویچ پنل‌ها سه لایه دارند.لایه های بیرونی از هرطرف جنس فولاد گالوانیزه و لایه میانی از جنس عایق پلی یورتان است که به شدت عایق حرارتی و برودتی و صوت است واز اتلاف انرژی جلوگیری میکند و برای داخل از دیوار پوشهای طرحدار استفاده میشود.
از چوب ترمو برای نمای خارجی کانکس ویلایی مدرن استفاده می‌شود که فقط با توجه به چوبی بودن متریال کمتر مورد استفاده قرار میگیرد، که البته برای آن هم چاره اندیشیده شده و امروز به ترکیب همه ی این متریال با چوب ، کانکس ویلایی مدرن به مراتب زیباتری ساخته میشود.

اما باید به شما این مژده را بدهیم ویلای مدرن داشتن دیگر یک ارزو نیست و شما میتوانید فقط هزینه ملک را با پس اندازتان بپردازید