کانکس گل فروشی

محصولی پر فروش دیگر از شرکت کانکس لند  کانکس گل فروشی می باشد که عموماً در سطح شهر شما می توانید آنها را که در اشکال هندسی مختلف ببینید. و همانطور که از نام آنها پیداست جهت کاربری گل فروشی استفاده می گردد. اصولاً کانکس گل فروشی بخودی خود یک المان شهری می باشد که زیبایی خاصی به سطح شهر می بخشد و فضایی با لطافت ایجاد می کند. و همانطور که مستحضر هستید از فضای سبز شهری در معماری بسیار سخن گفته شده که ما با رعایت این مهم سعی به بهینه سازی سطح شهر با این سبک کانکس کرده ایم.

ابعاد کانکس گل فروشی

با توجه به محصول این نوع کانکس، اجرای کانکس گل فروشی می بایست متناسب با نوع محصول طراحی گردد. اصولاً کانکس گل فروشی را باید در متراژ حداقل ۱۶ الی ۱۸ متر مربع ساخت تا فضای مکفی برای فروش این محصول زیبا را محیا نمود. از طرفی چون کانکس گل فروشی در سطح شهر و در مسیر پر تردد و اماکن نصب می شود باید با رعایت مبلمان شهری طرحی زیبا متناسب با نوع محصول طراحی نمود تا بتوان مخاطب را جذب کرد. در بیشتر مواقع پیشنهاد شرکت کانکس لند برای کانکس گل فروشی استفاده از ترمو وود، کامپوزیت، دکوراتیو طرح سنگ و یا سایدینگ با شیشه های بزرگ می باشد. یا می توان بصورت تلفیقی کانکس گل فروشی را ساخت. در هر صورت هدف شرکت کانکس لند زیبایی مبلمان شهری و جذب مشتری جهت کانکس گل فروشی می باشد.

مشخصات کانکس گل فروشی

چند موضوع مهم در اجرای کانکس گل فروشی حائز اهمیت است. موضوع اول کف کانکس گل فروشی است که همانطور که می دانید در این صنف از آب و شستشو بسیار استفاده می گردد و اگر کف کانکس گل فروشی کاملاً عایق نباشد کانکس گل فروشی بسرعت تحلیل رفته و کف آن نیز دچار فرسایش زود می شود و از بین می رود پیشنهاد شرکت کانکس لند جهت کف کانکس گل فروشی سرامیک درجه یک و یا ورق آلومینیم آجدار می باشد با یک کف شور که قابلیت شستشو را در کانکس ایجاد نمود. موضوع دوم که باید به آن پرداخت اجرای پنجره های بزرگ و ذخیره دمای مطبوع داخل کانکس گل فروشی است زیرا گل محصولی است که باید دمای ثابت نگهداری شود و چنانچه بار دمای موجود کنترل نشود باعث خراب شدن آن می شود و برای فروشنده زیان مالی به همراه دارد از طرفی دیگر کانکس گل فروشی باد طوری طراحی شود که رهگذرها متوجه نوع محصول بشوند به همین علت باید پنجره های بزرگ در طراحی کانکس ایجاد شود تا محصول به سمع و بصر مشتری محترم برسد.

کانکس گل فروشی باید دارای لوله کشی و طی شور خانه باشند تا بهره بردار از کانکس گل فروشی به راحتی بتواند کار خود را انجام دهد از طرفی باید کل کانکس طبقه بندی گردد تا گلدان ها و دسته های گل چیدمان خود را داشته باشند و فضای کافی برای تردد مشتری ها رعایت شود.

مزیت کانکس گل فروشی

کانکس گل فروشی مزیت های زیادی دارد یکی از مزیت های کانکس گل فروشی ایجاد اشتغال برای افراد بیکار می باشد که با سرمایه کم می توان این حرفه را ترویج کرد از طرفی همانطور مستحضر هستید با به وجود آمدن دنیایی صنعتی و دور شدن از معنا با به وجود آوردن این شغل در سطح شهر ذهنیت مثبتی در ذهن مردم ایجاد کرده و آنها را به سمت صلح و دوستی سوق می دهد کخ راهی برای تولید عشق و معنا می باشد.