مقالات | کانکس لند

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟ کانکس و کانتینر دو محصول کاملا متفاوت از یکدیگر هستند که در بسیاری از موارد با هم اشتباه گرفته و یا از نام یکی به‌جای دیگری استفاده می‌شود.

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس شرکت کانکس لند به صورت سه بعدی و دو بعدی یک محصول جدید و بررسی فاکتور های مهم برای ساخت بی عیب و نقص آن میباشد. برای این منظور تیمی متشکل از مهندسین معمار و طراح صنعتی شرکت کانکس لند با داشتن دانش فنی در امر پیش ساختگی را گرد هم آورده تا بتوانیم طراحی اختصاصی و منحصر بفردی از انواع کانکس و سازه های پیش ساخته را به مشتریان خود ارائه دهیم. در ادامه نکات اصلی و مراحل این کار به صورت کامل آورده شده و شما مشتریان عزیز میتوانید از آن استفاده فرمایید.

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس چیست؟ کانکس در اندازه های استاندارد ۲×۲، ۲×۲/۴۰، ۴×۲/۴۰، ۶×۲/۴۰، ۸×۲/۴۰، ۱۰×۲/۴۰، ۱۲×۲/۴۰، ۴×۳، ۶×۳، ۸×۳، ۱۰×۳، ۱۲×۳ و ابعاد سفارشی دیگر مانند: کانکس تیپ ممتاز، کانکس ساندویچ پانل طراحی و تولید و عرضه میگردد.

معایب کانکس

معایب کانکس

ما به معایب کانکس و سازه پیش ساخته صادقانه اشاره میکنیم. هیچ چیز به صورت مطلق نیست و همه چیز نسبی است. پس با در نظر گرفتن این موضوع در ارتباط با کانکس و خانه پیش ساخته نیز این چنین میباشد.

معماری کانکس

معماری کانکس

معماری کانکس یکی از اصول اصلی طراحی و ساخت در سازه های پیش ساخته است. با کانکس لند همراه باشید. در ادامه مطلب به معماری کانکس خواهیم پرداخت. چرا که هر سازه یا ساختمانی چه از نوع پیش ساخته و چه از نوع سنتی نیاز به یک معمار به عنوان مدیر طراحی دارد. تا با دانش و هنر خود بتواند اثر جدید و بی نقص پدید آورد. در هنر معماری توجه به زیبایی و کارآمدی جز مباحث اصلی و اصول پایه است. و هر کدام از این دو در جایگاه خود دارای توضیحات و زیر مجموعه هایی است. که به این امر معنی می دهد.

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس

دلایل استفاده از کانکس را برایتان شرح خواهیم داد. با کانکس لند همراه باشید. کانکس ها خانه های پیش ساخته و متحرکی هستند که بنابر نیاز مشتری طراحی و تولید میشوند. کانکس اداری و کانکس گارگاهی و کارگری از جمله مهمترین محصولاتی هستند که به دلیل درخواست های مکرر مشتریان، ساخته می شوند.

نمای داخلی کانکس

نمای داخلی کانکس

دکوراسیون و طراحی داخلی ساختمان ها از اهمیت بسیار بالایی دارد. طراحی داخلی کانکس یکی از اولویت های معماری و طراحی داخلی است. دکوراسیون و طراحی نمای داخلی کانکس ها به علت نوع کاربری آنها اهمیت زیادی دارد. چرا که آنها یکی از سازه های پیش ساخته ای هستند که برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. با به کارگیری بهترین متد و شیوه های طراحی داخلی میتوان بهترین و به روز ترین کانکس را مورد استفاده قرار داد.

نمای بیرونی کانکس

نمای بیرونی کانکس

انواع نمای بیرونی کانکس، کانکس با نمای سایدینگ، کانکس ویلایی با نمای چوب ترمووود، کانکس با نمای کامپوزیت، کانکس با نمای شیشه ای، کانکس با نمای ساندویچ پانل، کانکس با نمای دکوراتیو، کانکس با نمای فایبری. برای طراحی و تولید هر کانکس جهت اجرای نمای بیرونی کانکس و نمای داخلی آن، میتوان از ابزار و مصالح متفاوتی متناسب با نیاز هر مشتری استفاده نمود. برای ساخت انواع کانکس میتوان از مصالح متفاوتی همچون ساندویچ پانل، سایدینگ، نمای کامپوزیت، نمای چوب ترمووود، نمای دکوراتیو و… استفاده کرد.

چرا کانکس لند؟

چرا کانکس لند؟

دلیل انتخاب کانکس لند، ما مدعی به اول بون نیستیم ولی جزو بهترین ها در صنعت کانکس و سازه های پیش ساخته هستیم! به این دلیل دیگران جهت خرید کانکس ما را انتخاب میکنند. زیرا ما بستری امن و مطمئن برای تمام مشتریان و مخاطبان خود مهیا کردیم. زیرا هدف اصلی ما احساس آرامش و اعتماد مشتری میباشد. دلیل اصلی که مشتریان عزیز جهت خرید کانکس و سازه های پیش ساخته ما را انتخاب و معرفی میکنند به شرح ذیل میباشد:

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟

کانکس چیست؟ کانکس به زبان انگلیسی مفاهیم خاص و متفاوتی دارد که ما در اینجا به آن اشاره مینماییم. کانکس به زبان ساده به کیوب (مکعب) بزرگ که قابل حمل باشد گفته میشود. در واقع وجه تمایز یک بنای سنتی و کانکس، قابلیت حمل و جابجایی کانکس است که معمولاً در مکانهایی با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده میگردد.

ساخت کانکس

ساخت کانکس

ساخت کانکس و فرآیندی که طی آن یک سازه پیش ساخته تولید می گردد. روش ساخت آن ها تقریبا با هم یکسان بوده و مراحل خاص خود را دارد. برای مثال مراحل ساخت کانکس ویلایی با کانکس مسکونی تقریبا شبیه به هم می باشد. مهمترین موضوع در روش ساخت کانکس و تولید کانکس نظر مشتریان می باشد. در روش ساخت کانکس برای عایق بندی سقف و دیواره از ساندویچ پانل استفاده می کنند. فضای داخلی کانکس نیز متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان طراحی خواهد شد.

امکانات کانکس

امکانات کانکس

در این مقاله از کانکس لند قصد داریم شما عزیزان را با امکانات کانکس آشنا سازیم. با گسترش صنعت کانکس سازی کانکس ها دیگر محدود به کانکس‌ پلیس و کانکس مطبوعاتی یا کانکس گل فروشی که در کنار خیابان می بینید نمی شوند. در سال های اخیر ساخت کانکس‌ ویلایی و کانکس مسکونی پیشرفت چشمگیری داشته است. که حتی در بعضی از مناطق جایگزین ساختمان‌ ها شده اند. و کانکس نشینی بسیار رواج یافته است.

مشخصات فنی کانکس

مشخصات فنی کانکس

مشخصات فنی انواع کانکس و سازه های پیش ساخته تولیدی کانکس لند به شرح زیر است. استراکچر دیواره ها، کف و سقف کانکس‌ به صورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ به صورت مشبک.تعبیه ی هوکهای قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی کانکس‌ از میلگرد نمره ۱۸، ۲۰ و۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس‌.

تاسیسات کانکس

تاسیسات کانکس

تاسیسات کانکس دسته بندی های مختلفی دارد. این دسته بندی ها به دلیل مجزا بودن عملکرد هر کدام است و از نظر فنی نیز باید به صورت جدا گانه برسی و نقشه کشی شود. کانکس لند برای هر بخش از این تاسیسات محاسبات تخصصی انجام داده است. و بعد از طراحی نقشه های فنی توسط مهندس تاسیسات کانکس لند آن را برای اجرا در سازه های پیش ساخته به کار میگیرد. در ادامه توضیح مختصری درباره شیوه کار و تاسیسات کانکس میباشد.

انواع کانکس

انواع کانکس

انواع کانکس تولیدی شرکت کانکس لند از لحاظ ساختار و کاربری موضوع این مطلب ما خواهد بود. کانکس ها از جمله سازه های پیش ساخته به حساب می آیند. که توانسته اند در دنیای کنونی امروزی، مزایای بسیار زیادی را برای انسان ها فراهم آورند. آشنایی با انواع این بناهای پیش ساخته نیز میتواند جذابیت های خاصی را با خود به همراه داشته باشد. زیرا این سازه ها در حال حاضر در صنعت ساختمان توانسته اند جایگاه بسیار مهمی را به خود اختصاص دهند. این مسئله را نیز باید به خاطر داشته باشید که انواع مختلفی از این کانکس‌ ها طراحی و به بازار عرضه شده اند. که شرکت تولیدی کانکس لند در تلاش است تا آنها را در اختیار شما قرار دهد. و سازه ای متناسب با نیاز شما را برایتان فراهم آورد.

نصب کانکس

نصب کانکس

نصب کانکس در محل دارای شرایط و استانداردهای مختلفی می باشد. که خود از نکات مهمی می باشد. تا کانکس را در هنگام باد و طوفان های شدید در جای خود محکم نگاه دارد. به دلیل پرسش های زیادی که در رابطه با زیر سازی کانکس و نحوه صحیح نصب آن از طرف خریداران مطرح می شود. بنا بر آن شدیم تا در این مطلب به تشریح آن بپردازیم. با کانکس لند همراه باشید.

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس

کاربرد کانکس و کیوسک های پیش ساخته در زندگی امروزی محدود به یک کاربری خاص یا فضای خاص نبوده و طیف زیادی از انواع کاربری ها را شامل می شود. از مهمترین آنها به اسکان کارگاهی، کانکس پلیس، کانکس فروشگاهی و کانکس فست فود، سکونت موقت در هنگام زلزله، ایستگاه اورژانس و کاربری های امدادی، مسکونی و ویلایی، سرایداری، گیت عوارضی و بسیاری از کاربری های دیگر که می تواند در این لیست جای داده شود. با کانکس لند همراه باشید. در ادامه این مطلب به مهمترین آنها و شرایط هرکدام بصورت جداگانه خواهیم پرداخت.

مواد اولیه کانکس

مواد اولیه کانکس

مواد اولیه کانکس یا مصالح ضروری برای ساخت کانکس چیست؟ این سازه های پیش ساخته با چه متریالی ساخته می شوند؟ پاسخ به این پرسش ها موضوعی است. که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت و نحوه تولید سازه های پیش ساخته کانکس لند را شرح خواهیم داد. ابتدا انواع روش های تولید را توضیح می دهیم. زیرا روش های تولید بر اساس مصالح بکار رفته با یکدیگر متفاوت هستند. با برسی این روش ها انواع مواد مورد نیاز هرکدام نیز مشخص می گردد.

تعویض کانکس

تعویض کانکس

در برخی از موارد بنا به علت های مختلف، مصرف کننده کانکس نیاز به ایجاد تغییر در کانکس خود دارد. که این تغییرات ممکن است تعمیرات به دلیل تغییر ابعاد کانکس و یا فرسودگی کانکس و یا تغییر کاربری کانکس باشد. که انجام هرکدام از این عملیات ها نیازمند صرف زمان و هزینه  زیادی است. اما با خدمات تعویض کانکس شرکت تولیدی کانکس لند به راحتی می توان سازه های کارکرده و فرسوده را با صرف هزینه مختصر کانکس نمود.

عایق بندی کانکس

عایق بندی کانکس

عایق بندی کانکس و انواع سازه های پیش ساخته را برایتان شرح خواهیم داد. با کانکس لند همراه باشید. برای اینکه کانکس های تولیدی خود را در برابر رطوبت، هوای سرد و گرم مقاومت سازد، از عایق بندی استفاده مینمایم، البته عایق بندی سازه نسبت به سرو صدا نیز میتواند انجام گیرد.

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس جزئی از انواع کانکس بوده و کانکس لند در ساخت کانکس های خود از تجهیزات مختلفی استفاده می نماید. که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت.

تهویه کانکس

تهویه کانکس

برای اینکه هوای کانکس، هوای مطبوعی باشد راههای زیادی وجود دارد. برای این امر کانکس لند در ساخت کانکس های خود از تهویه کانکس استفاده میکند. اولین راه وجود پنجره در داخل کانکس باشد. یعنی تعداد پنجره های تعبیه شده در کانکس به تعداد کافی باشد هم چنین ابعاد این پنجره ها باید متناسب با اندازه و ابعاد کانکس باشد. پنجره ها در تهویه هوای کانکس نقش مهمی دارند.

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس

دمونتاژ کانکس یا برچیدن کانکس در واقع جدا کردن قطعات تشکیل دهنده یک سازه پیش ساخته از یکدیگر و تبدیل آن به قطعات کوچکتر است. که بطور مثال اعضای سقف از دیواره ها و دیواره ها از کف جدا شده تا بتوان آنها را در قطعات کوچکتر حمل نمود.

دانستنی های خرید کانکس

دانستنی های خرید کانکس

دانستنی های خرید کانکس دانستنی های خرید کانکس از شرکت کانکس لند آیا می دانید در خرید کانکس به چه چیزهایی باید دقت کنیم؟ ما به کانکس، در چه ابعاد و طرحی و با چه کیفیتی نیاز داریم؟ در خرید کانکس، ...

آخرین مقالات

طراحی 3D کانکس

طراحی 3D کانکس

ابعاد کانکس

ابعاد کانکس

معایب کانکس

معایب کانکس

معماری کانکس

معماری کانکس

دسته‌ها

آخرین پروژه ها

تفاوت کانتینر با کانکس چیست؟
طراحی 3D کانکس
ابعاد کانکس
معایب کانکس
معماری کانکس
دلایل استفاده از کانکس

برچسب‌ها

اطلاعات تماس

  • اهواز، کیان آباد ، خیابان 28 شرقی ، پلاک 12
  • 09032402999
  • info@themento.net