کانکس ترموود (با نمای چوب)

یکی دیگر از کانکس های پر مخاطب ما, کانکس ترموود (چوبی) است و محصولی دیگر از شرکت کانکس لند می باشد. ما به جرعت می توانیم بگوییم اولین تولید کننده این گونه کانکس در ایران بوده ایم. زیرا سال ۸۹ اولین پروژه کانکس ترموود را در منطقه ۲۲ تهران اجرا نمودیم.

در سال ۸۸ با متریال ترموود در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان آشنایی پیدا کردیم. شاید قبل از آن نیز کانکس چوبی با استفاده از چوب های متفرقه نیز در کانکس چوبی استفاده کرده بودیم. ولی به دلیل عدم مقاومت چوبهای روسی در برابر شرایط جوی و نگهداری پس از اجرا همیشه تمام شرایط را در نظر می گرفتیم تا کانکس چوبی بعد از اجرا به مشکل نخورد. ولی امروز با تکنولوژی جدید و مواد و مصالح مقاوم به راحتی می توانیم کانکس چوبی با نمای ترموود را به مخاطبان عزیز پیشنهاد کنیم. نحوه اجرا کانکس چوبی با استفاده از مواد ترموود می باشد. زیرا کانکس ترموود (چوبی) به لحاظ بصری یک المان شهری محسوب می شود و در سطح شهر با سیستم شهری بسیار هارمونی دارد.

در ضمن کانکس ترموود (چوبی) را می توان بصورت تلفیقی اجرا نمود تا یک اختلاف متریالی و یا یک ساختار شکنی در نما ایجاد نمود و به زیبایی آن اضافه نمود. که ما نیز این کار را در پروژه شیر پگاه انجام دادیم که اکنون این طراحی که توسط شرکت کانکس لند طراحی و اجرا گردید. برای این شرکت ثبت و حق اجرای این طرح تنها برای شرکت شیر پگاه می باشد که توسط شرکت کانکس لند اجرا گردیده می شود.

در نمونه کانکس ترموود (چوبی) گاهاً دیده شده که از مواد مصنوعی چون وود پلاست، سایدینگی فلزی طرح چوب و یا چوب های متفرقه استفاده گردیده که شاید بتواند نیاز مشتری را نیز برآورده کند. ولی تمامی این موارد نمی تواند جایگاه کانکس ترموود (چوبی) را بگیرد. زیرا چوب به لحاظ بصری نمای خود را دارد و هیچ چیز نمی تواند جایگزین چوب باشد. کانکس ترموود (چوبی) را بیشتر در فضاهای شهری استفاده می کنند. و بیشتر مخاطب های ما کسانی هستند که برای کانکس فروشگاهی از کانکس ترموود (چوبی) استفاده می کنند.

اجرای کانکس ترموود (چوبی) را مشابه کانکس های دیگر است. ولی با این تفاوت که نمای بیرونی آن از ترموود یا چوب روسی می باشد، که خود دلایل مختص خود را دارا می باشد. جهت عدم شکستگی چوب ترموود باید حتماً زیر کار آن توسط چوب اشباع انجام پذیرد بعد از انجام و اجرای چوب اشباع می توان ترموود ها را روی آن اجرا نمود. اما اکثراً به دلیل هزینه و مدت اجرا از این کار در  صرف نظر می کنند.

اگر به دنبال کانکس زیبا جهت جذب مشتری هستید می توانید در این امر از مشاورین ما در شرکت کانکس لند بهره مند شوید.