کانکس اداری ۴ متری

یکی از محصولات پر طرفدار شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته کانکس لند  کانکس اداری ۴ متری می باشد. همانطور که از نام این کانکس پیداست این کانکس در طول ۴ متر می باشد و عرض آن از ۲٫۴۰ الب ۳ متر متغیر است. کانکس اداری ۴ متری را می توان بنا به نوع بهره برداری با مواد و مصالح مختلف اجرا نمود از قبیل: کانکس اداری ۴ متری سایدینگ طرح کانادایی، کانکس اداری ۴ متری پانلی، کانکس اداری ۴ متری کامپوزیت آلومینیوم، کانکس اداری ۴ متری دکوراتیو و کانکس اداری ۴ متری سمنت برد می توان نام برد. ولی بیشتر کار فرمایان و پیمانکاران عزیز از کانکس اداری ۴ متری با نمای ورق جهت تجهیز کارگاه های خود استفاده می کنند، زیرا به لحاظ اقتصادی داری توجیه می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری ۴ متری

اجرای اسکلت کانکس اداری ۴ متری از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و متراژ متفاوت می باشد و شاسی این دسته از کانکس اصولاً به صورت اسکی موازی می باشد. در موارد خاص می توان بنا به درخواست مشتری شاسی کف کانکس اداری ۴ متری را بصورت دور کلاف اجرا نمود.
اصولا شاسی کانکس اداری ۴ متری از تیرآهن IPE نمره ۱۴ قابل اجرا است .
کلاف و پوشش کف کانکس اداری ۴ متری از پروفیل های رایج استاندارد با مقاطع ۴۰×۴۰ می باشد. که داخل کلاف اجرا شده جهت پوشش کف بصورت عرضی پروفیل های ۴۰×۴۰ به فواصل ۳۸ سانتی متری ( پوشش) تیر ریزی می گردد تا پوشش نهایی کف در برابر لرزش و بار وارده مقاوم گردد .
ستون ها بر اساس متراژ از پروفیل با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد که در قسمتهای اتصال ستون به کف و ستون به سقف تماماً با لچکی (۴۰ سانتی) با پروفیل ۴۰×۴۰ نصب می گردد تا در برابر نیروهای وارده بر سازه در هنگام جابجایی مقاوم و باعث عدم دفرمه شدن سازه گردد و سقف بصورت دور کلاف با پرلین های اجرا(پوشش سقف) در سقف بصورت شیبدار جهت هدایت بار برف و آب می باشد.
لازم بذکر است ضخامت پروفیل ها (Thickness) 2 میل یا ۳ میل می باشد.
و اسکلت ها کاملاً ضد زنگ می شوند و جوش ها کاملا ممتد طبق استاندارد جهانی زیر نظر مهندسین ناظر تست جوش بازبینی و نظرات می گردد.
نمای بیرونی از ورق فولادی گالوانیزه ۵%دهم پیش رنگ کوره ای ۸ خم می باشد.
سقف از نوع ورق فولادی گالوانیزه شده نمره ۵% دهم سینوسی با اورلب ۱۰ سانتیمتری جهت عدم نفوذ آب به داخل سازه می باشد.
نمای داخلی کانکس اداری ۴ متری از دیوار پوش PVC طرح چوب روکش دار می باشد یا می توان جهت کاهش قیمت از دیوار پوش PVC چاپی استفاده نمود.
کف کانکس اداری ۴ متری از تخته کف ۱۸ میل ضد آب چند لایی می باشد با پوشش نهایی کف پوش PV پشت نمدی درجه یک استاندارد ایرانی می باشد.
عایق کانکس اداری ۴ متری از جنس پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسته مجاز دیر سوز می باشد.
سیستم روشنایی و برق کانکس اداری ۴ متری بصورت روکار، از سیم نمره ۲×۲٫۵ بوده و داکت های PVC نمره ۲ به همراه کلید، پریز برق و تلفن و مینیاتوری ۱۶ آمپر به همراه روشنایی مهتابی دوقلو یا رفلکتوری با روشنایی و یک چراغ تونلی جهت روشنایی بیرون کانکس اداری ۴ متری و جهت سیستم گرمایش و سرمایش از کابل نمره ۴ و یک مینیاتوری ۳۲ آمپر جداگانه می باشد.