کانکس فروشگاهی باجه تنقلات

کانکس تنقلات چیست ؟

یکی دیگر از محصولات پر مخاطب شرکت کانکس لند کانکس تنقلات می باشد و همانطور که از نام این محصول پیداست جهت عرضه و فروش تنقلات به هموطنان عزیز ساخته می شود  که شما نیز این تیپ کانکس را در سطح شهر به وفور در میادین و مراکز پر تردد دیده اید. در اصل کانکس تنقلات همان کیوسک یا دکه فروش تنقلات است.

کانکس تنقلات نیز به چند دسته نیز تقسیم و قابل اجرا است اصولاً کانکس تنقلات نیز باید از نمای زیبایی برخوردار باشد و مطابق با اصول شهری ساخته شود تا بتواند در زیبایی شهر موثر واقع شود تا مخاطب ها با دیدن این کانکس جذب آن شوند، از طرفی نوع طراحی باید مطابق با نوع محصول باشد تا ذهنتی برای مخاطب ایجاد و مردم با دیدن این کانکس فروش تنقلات آگاه شوند که این کانکس جهت فروش تنقلات، پاستیل و خشک بار و.. می باشد. شرکت کانکس لند کانکس های تنقلات را به چند تیپ تقسیم بندی میکند از قبیل: کانکس تنقلات کامپوزیت ، کانکس تنقلات ترموود، کانکس تنقلات سمنت برد ، کانکس تنقلات ساده با نمای ورق ، کانکس تنقلات سایدینگ  و کانکس تنقلات سنتی که شما این محصول را همچنان در میداین و چهاراه ها میبینید که ما به دو نوع آن می پردازیم از همه پر مخاطب تراست.

کانکس تنقلات ساده با نمای ورق چیست ؟

شاید کلمه کیوسک تنقلات در ذهن شما نمای قدیمی از یک کانکس با نمای ورق را ایجاد کندد. درست است این همان کانکس تنقلات معمولی با نمای ورق است که ما در این بخض به نحوه اجرا و جزئیات آن می پردازیم. کانکس تنقلات ساده با نمای ورق از هزینه کمتری برخوردار هستند و مواد تشکیل دهنده آنها از جنس بدنه خارجی کانکس تنقلات معمولی از نوع ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای می باشد که توسط پیچ های سرمته ای به اسکلت سازه متصل می شوند.
شاسی آن از جنس تیر آهن IPE نمره ۱۴ تا ۸ بصورت کلاف دور یا موازی قابل اجرا بوده و بنا به سفارش نوع آن قابل انتخاب می باشد و اسکلت از پروفیل های آهنی ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰  به ضخامت ۲ میلیمتر بوده توسط جوش ممتد به یکدیگر متصل و در نهایت با ضد زنگ پوشش داده می شوند.
قسمت بازشوی بزرگ آن هم با پنجره دوجداره بازشو و هم با شیشه سکوریت بنا به سفارش قابل اجرا می باشد. برای حفاظت از سازه در برابر سرقت نیز هم حفاظ هایی بصورت نرده آهنی و هم صفحه هایی از ورق آهنی به ضخامت دو میلیمتر بصورت کشویی می توان برای آن در نظر گرفت.
کانکس تنقلات معمولی نیز دارای سیم کشی برق بصورت رو کار بوسیله داکت های استاندارد و قرار گیری کلید و پریز در محل های مورد نیازمی باشد و برای روشنایی سازه از داخل روی سقف آن چراغ مهتابی و از بیرون چراغ تونلی با حباب ضد آب نصب می گردد.

کانکس تنقلات کامپوزیت چیست و چگونه ساخته می شود؟

اصولاً نمای بیرونی این کانکس از کامپوزیت آلومینیومی است که ما در کانکس کامپوزیت این نوع محصول و مواد تشکیل دهنده آن را کاملاً توضیح دادیم. درب و پنجره کانکس تنقلات کامپوزیت از UPVC دوجداره با یرآق آلات استاندارد ایرانی درجه یک می باشد،  که تمام قسمت های باز شو جهت فروش محصول می تواند از کرکره برقی یا ساده استفاده گردد. اسکلت از پروفیل های رایج در بازار با مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ می باشد. شاسی تیرآهن از IPE نمره ۱۴ الی ۱۶ بر اساس متراژ کانکس متغییر است سیستم برق کشی کانکس تنقلات کامپوزیت بصورت روکار بوده که بخش اصلی آن از داخل قرنیز هایی که نقش داکت را نیز ایفا می کنند عبور کرده و توسط داکت های استاندارد به یک فیوز مینیاتوری جهت حفاظت از مدار متصل شده است. روشنایی توسط تایل مهتابی که بر روی سقف نصب گردیده تامین می شود و روشنایی بیرون توسط هالوژن های LED که بر روی تاج کانکس نصب شده تامین می گردد و نمای داخلی از PVC طرح چوب قابل شستشو که با زیر کوبی تخته جهت اتصال بهتر استفاده میگردد و عایق از پلی استایرن ۴ سانتیمتری با دانسیته مجاز می باشد و کف کانکس تنقلات کامپوزیت یا میتوان از تخته کف ۱۸ میل ضد آب مالزی رزین شده باشد یا میتوان از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان اجرا گردد.

ابعاد کانکس تنقلات کامپوزیت

اصولاً ابعاد کانکس کامپوزیت از ۲٫۴۰×۳ شروع می شود الی ۲٫۴۰×۶ که گاهاً دیده شده عرض کانکس کامپوزیت تا ۳ متر متغییر است و طراحی و تیپ این کانکس ها در شرکت کانکس لند انجام می پذیرد.