کانکس بستنی فروشی

یکی دیگر از محصولات پر مخاطب شرکت کانکس لند کانکس بستنی فروشی است که با طرح ها و مدل های مختلف طراحی و اجرا می گردد. کانکس بستنی فروشی با ابعاد و اندازه های متفاوت طراحی و ساخته می شود. این نوع کانکس بستنی فروشی با نماهای متفاوت ازجمله نمای کامپوزیت و یا فایبرگلاس ساخته می شوند.

کانکس بستنی فروشی زیر مجموعه کانکس های فروشگاهی محسوب می شود که باید به لحاظ بصری از زیبای خاص برخوردار باشد. امروزه با گسترش صنعت و تکنولوژی دکه ها جای خود را به کانکس هایی مقاوم با ظاهری شیک و مدرن که دارای امکاناتی فراتر از یک فروشگاه معمولی هستند، داده اند. همچنین دیگر کانکس ها مختص کسب و کار مطبوعاتی نیستند و کسب و کارهایی نظیر کانکس فست فودی، کانکس تره باری، کانکس شیرینی فروشی، کانکس بستنی فروشی، کانکس کافی شاپ، کانکس برای کرایه دوچرخه، کانکس بلیط فروشی و… به وجود آمده اند که علاوه بر ظاهری زیبا و مشتری پسند مقرون به صرفه تر نیز می باشد و قابلیت حمل و نقل و جابه جایی از مکانی به مکان دیگر را دارا می باشند. راه اندازی کسب و کار بستنی فروشی در یک کانکس منحصر به فرد می باشد. در قرن ۲۱ و دوره تکنولوژی هر ایده و طرحی قابل اجرا می باشد، و شما می توانید کانکس خود را با ظاهری پیچیده طراحی و سفارش دهید. کانکس های امروزی از قالب مکعبی درآمده و به شکل های پیچیده و جذاب هندسی تبدیل شده اند. شما می توانید کانکسی با ظاهری مدرن برای بستنی فروشی خود سفارش دهید و کسب و کار بستنی فروشی خود را متفاوت شروع کنید.

سبک اجرای کانکس بستنی فروشی باید طوری باشد که خریدار براحتی بتواند محصول مورد نظر خود را سفارش  و خریداری کند. کانکس بستنی فروشی علاوه بر ظاهر و نمایی شکسته و مدرن می تواند دارای امکانات نورپردازی حساب شده، تابلو تبلیغاتی خیره کننده، سیستم تهویه هوای متبوع، قفسه بندی متفاوت، دوربین مداربسته، سلول های خورشیدی برای تولید برق، پیشخوان مناسب برای تعامل بهتر با مشتری، نمای مناسب برای هرچه بهتر دیده شدن محصولات، کفپوش،دیوار پوش و سقف از متریال های بروز به انتخاب مشتری ، عایق بندی سقف و بدنه ، درب برقی، پنجره یو پی وی سی و از همه مهم تر ظرافت طراحی و ساخت به گونه ای که اثری از جای جوش یا پیچ مهره هرگز دیده نمی شود.

شرکت کانکس لند با کادر مجرب و کارآمد هر طرح کانکس بستنی فروشی را بر اساس نیاز مشتریان و هر نوع طرح خارجی را از هر سایتی را برای خریداران محترم طراحی و تولید می نماید.