کانکس جنگلبانی

انواع کانکس جنگلبانی , قیمت , خرید و فروش کانکس جنگلبانی کانکس های جنگل بانی یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت کانکس لند است که اکثراً به پیشنهاد سازمان محیط زیست کشور طراحی و تولید شد. در کشورهایی که دارای منابع طبیعی اعم از جنگل ها و فضاهای سبز طبیعی هستند معمولاً این نوع از مناطق نیاز به حراست و نگهبانی دارند تا محیط زیست حفظ شود و هیچ گونه آسیبی به منابع طبیعی از طرف افراد سود جو وارد نشود. بنابراین برای نگهبانان و جنگل بانان باید فضایی محیا شود تا بتوانند هم از محیط محافظت کنند هم سرپناهی برای خود داشته باشند از این رو کانکس جنگلبانی به سفارش سازمان ها و ارگان های مختلف اعم از محیط زیست تولید شد تا بتواند جنگل بانان عزیز را از سرما و گرما حفظ کند. شرکت کانکس و خانه های پیش ساخته  کانکس لند ، مجری مشاور و طراح کانکس و خانه های پیش ساخته با بهرگیری از دانش فنی و متد روز دنیا در خصوص اجرای کانکس و خانه های پیش ساخته با بهترین مواد افتخار دارد که تولیدات خود را با بهترین و بالاترین کیفیت به شما بازدید کنندگان محترم عرضه نماید.
طراحان شرکت کانکس لند با به کارگیری متخصصین و مهندسین کار آزموده در طراحی انواع کانکس از جمله کانکس جنگلبانی،کانکس نگهبانی،کیوسک نگهبانی،برجک نگهبانی اقدام به تولید این دسته از سازه ها کرده اند و آن ها را در ابعاد و اندازه های مختلف بر طبق سفارش و نیاز ساخته می شوند و داری دوام و ماندگاری بالاتر و مهمتر از همه دارای ویژگی های و امکانات رفاهی و برودتی هستند . این نوع از سازه ها به دلیل کم هزینه بر بودن به نسبت ساختمان ها و روش های سنتی ساخت و ساز و مهمتر از همه قابل انتقال بودن از مکانی به مکان دیگر مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

انواع کانکس جنگلبانی

از لحاظ بعد و اندازه این نوع از سازه ها در ابعاد ۱۵ , ۱۸ و حداکثر اندازه ی آن ۲۴ متر است . جهت زیبا سازی فضای جنگل و به هم نخوردن زیبایی فضای طبیعی اکثرا سقف این دسته از کانکس ها به شکل کلبه طراحی می شوند . این نوع از سازه ها اکثرا در فضاهای طبیعی اعم از جنگل و فضای طبیعی نصب می شوند بنابراین به احتمال زیاد با مشکل کمبود آب مواجه می شویم برای حل این مشکل کانکس مجهز به مخزن آب پلیمری است که می تواند تقریبا ۵۰۰ لیتر آب را در خود ذخیره کند همچنین مجهز به باطری ذخیره سازی انرژی های برق و مجهز به سلول های خورشیدی است . بنا به درخواست و سفارش خریداران کانکس سرویس بهداشتی و آشپزخانه نیز داخل این سازه ها طراحی شده است.

خرید کانکس جنگلبانی

جنگل ها و منابع طبیعی متاسفانه برا اثر آتش سوزی , خشک سالی , قطع درختان توسط قاچاقچیان چوب و .. از بین می روند و این امر سبب هدر رفتن منابع طبیعی و مهمتر از همه سرمایه ی ملی یک کشور می شود برای این کار باید چاره ای اندیشید بنابراین شرکت کانکس لند با  سازمان نظام محیط زیست اقدام به نصب این نوع از سازه ها در جنگل ها کرده تا جنگلبانان عزیز بتوانند با خیالی آسوده از منابع طبیعی حفاظت کنند و از خطر حمله حیوانات و قاچاقچیان در امان باشد . این نوع از کانکس ها مجهز به پنجره های بازشو و درب و .. هستند در ضمن در طراحی آن ها باید به امنیت و ایمنی بودن آن دقت شوئد چرا که شاهد حمله ی قاچاقچیان چوب به جنگلبانان عزیز بوده ایم بنابراین این نوع از کانکس ها کانکس اداری نیستند بلکه یک سازه ی عملیاتی به شمار می روند. در ضمن این نوع از کانکس ها در دو نوع کانکس جنگلبانی ثابت و کانکس جنگلبانی سیار ساخته می شوند که نوع سیار آن به دلیل آسان بودن حمل و نقل طراحی شده است.
قیمت کانکس جنگلبانی همانگونه که در بالا نیز اشاره کردیم این دسته از سازه ها در دو نوع ساخته می شوند , ثابت و سیار بودن سازه نیز در قیمت کانکس تاثیر دارد و مهمتر از همه ابعاد و اندازه و در ضمن مواد به کار رفته در آن , مجهز بودن به سلول خورشیدی و مخزن آب همه و همه در قیمت کانکس جنگلبانی تاثیر دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره های لازم در خصوص انواع کانکس از جمله کانکس جنگلبانی , فروش کانکس جنگلبانی , قیمت کانکس جنگلبانی , کانکس دست دوم جنگلبانی و کانتینر .. با کارشناسان فروش مجموعه شرکت کانکس لند تماس با شماره های ۰۹۱۲۳۷۲۱۷۷۲-۰۹۱۲۸۴۶۳۸۹۲  تماس حاصل فرمائید و هر طرح و پیشنهادی که دارید را با کارشناسان ما در میان بگذارید. ما آهن را با هنر کیمیا کردیم.