کانکس دست دوم

کانکس دست دوم، کانکسی است یک بهره بردار مانند پیمانکاران ساختمانی یا نفتی پس از اتمام پروژه به آن احتیاج ندارند. و تصمیم به فروش آن میگیرند. و خریدار این کانکس زیاد است به خصوص پیمانکاران ساختمانی که بدنبال کانکس ارزان هستند یا می خواهند مدت زمان کوتاهی از این کانکس استفاده کنند یا جهت کاهش هزینه های پروژه این نوع کانکس بهترین انتخاب جهت تجهیز کارگاه آن ها می باشد.

شرکت کانکس لند اولین مرجع فروش سازه دست دوم میباشد. ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر کانکس دست دومی جهت فروش دارید. برای فروش این کانکس با ما تماس گرفته عکس های سازه دست دوم خورد را برای ما ارسال کنید. تا کارشناسان ما پس کارشناسی کانکس شما با در نظر گرفتن ضریب سلامت سازه دست دوم شما قیمت پیشنهادی خود را به شما اعلام میدارند. که این قیمت بستگی به سلامت بود کانکس شما میباشد.

اصولاً سازه دست دوم متناسب با درخواست بهره برداران قبلی خریداری شده و بنا به احتیاج پروژه قبلی تنوع در این کانکس بسیار شاید نباشد و شاید نیز باشد. به این علت جهت خرید باید خریدار از کانکس های مذکور بازدید به عمل بیاورد تا از نوع امکانات و محدودیت های کانکس دست دوم فروشی مطلع گردد.

مزایا

بزرگترین مزیت سازه دست دوم کاهش هزینه و صرفه جویی در قیمت و مبلغ اولیه تجهیز کارگاه می باشد. ولی این مزیت اینجا به پایان نمی رسد. یکی دیگر از مزایای سازه دست دوم آماده بودن این کانکس است که جهت تحویل نیاز به اجرا و ساخت ندارد و به همین خاطر آماده تحویل است و پیمانکار به لحاظ زمانی جلو تر از زمان خود می باشد.

معایب 

اما کانکس دست دوم معایبی هم نیز دارد. یکی از معایب آن همانطور که از نامش پیداست، دست دوم بود آن است. که خریدار برای خرید باید از اطلاعات کافی برخوردار باشد. تا بتوان کالای باب دل خود را بیابد. زیرا که به خواست خریدار ساخته نشده پس خریدار هیچ شناختی نسبت به متریال و نوع ساخت آن ندارد. به همین علت خریدار قبل از خریداری باید از سلامت سازه دست دوم مطلع گردد.