کانکس دو قلو

در فضاهای بزرگتر از ابعاد روتین کانکس ها، گاهی نیاز به ساخت کانکس دو قلو یا کانکس چند قلو میباشد. پیش ساخته دو قلو سازه هایی هستند که به دلیل بزرگ بودن ابعاد در کارگاه ساخته میشوند. و توسط تریلی یا کامیون حمل شده و به محل پروژه انقال داده میشوند. در آنجا متخصصین کانکس لند این کانکس ها را به هم مونتاژ کرده و فضای اداری پیش ساخته شکل میگیرد.

کانکس لند با کادرفنی قوی و متخصص در امر ساخت کانکس با ابعاد بسیار بزرگ آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با ارگان های دولتی، سازمان های شهرداری، شرکت های ساختمانی و تمامی شرکت هایی که نیاز به فضای اداری پیش ساخته با ابعاد بزرگ دارند را اعلام میدارد. ما سازه دو قلو و چند قلو را به گونه ای مونتاژ میکنیم که کاملا در مقابل باران آب بندی شده و هیچ گونه فضایی برای عبور هوا بین درزها باقی نخواهد ماند.

جنس این نوع کانکس میتواند هم از نوع گالوانیزه با عایق پلی استایرن باشد. و هم میتواند به صورت ساندویچ پانل اجرا شود. کانکس های ساندویچ پانل (پانلی) دارای فواید زیادی هستند.

کاربرد کانکس دو قلو

  • کانکس دو قلو با کاربری مسکونی (میتوان در صورتی که ابعاد فضای مسکونی شما بزرگتر از حد استاندارد کانکس های قابل حمل می باشد از کانکس های چند قلو استفاده نموده و در محل طبقه نقشه و پلان مونتاژ گردند)
  • سازه دو قلوبا کاربری اداری کارگاهی
  • سازه دو قلو با کاربری خوابگاه مهندسی
  • سازه دو قلو با کاربری مدرسه یا کلاس درس پیش ساخته
  • سازه دو قلو با کاربری مخصوص جلسات و همایش ها و غیره

امکانات

در این نوع کانکس نیز مانند دیگر کانکس ها میتوان امکاناتی از قبیل سرویس بهداشتی، آشپزخانه و هر تعداد اتاق که مورد نیاز بود در نظر گرفت. در صورتی که با سوالات بیشتر مواجه بودید میتوانید با یک تماس راهنمایی مناسب را از کارشناسان کانکس لند دریافت نمایید.