کانکس کترینگ فروشگاهی

کانکس کترینگ 

یکی دیگر از محصولات پرفروش گروه صنعتی کانکس لند کانکس کترینگ فروشگاهی است که شما شاید این سازه را در سطح شهر دیده باشید، مخصوصاً که این سازه امروزه مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته است. کانکس کترینگ فروشگاهی همانطور که از نام این محصول مشخص است جهت سرو و توزیع غذا می باشد و که از نظر نمای ظاهری و امکانات داخلی با انواع دیگر که جهت مسافرت ساخته شده کمی متفاوت می باشد که ما به آن میپردازیم.


کاربرد کانکس کترینگ فروشگاهی

کاربری این کانکس همانطور که مطالب بالا به استحضار شما رساندیم توزیع غذا برای مناطقی که در آن رستوران کم است یا افراد وقت کافی برای نشستن در رستوران ندارند و یا برای مهمانان یک مجموعه و یا یک مراسم که برایشان غذا تدارک دیده شده است که در آشپزخانه پخته شده و توسط کانکس کترینگ فروشگاهی به محل مورد نظر انتقال می یابد. مواردی دیده شده که مراکز طبخ غذا با سازمان ها و یا بیمارستان ها و یا هتل ها  قرارداد بسته و تهیه غذای آن ها را به عهده گرفته که روزانه بصورت انبوه غذا را در آشپزخانه طبخ کرده و به سالن غذا خوری این مجموعه ها برساند. در این هنگام غذا طبخ شده در آشپزخانه باید با کیفیت و با دمای مناسب قبل از سرد شدن به سالن و یا محل مرود نظر برسد که امروزه جهت جلوگیری از این موارد صاحبان آشپزخانه ها اقدام به تهیه کانکس کترینگ فروشگاهی میکنند. کانکس کتریگ فروشگاهی باید از کیفیت بالای برخوردار باشد تا بتوان دمای داخل را حفظ کند که گروه صنعنی کانکس لند در این خصوصاً اطلاعات فنی را به خدمتتان خواهد رساند.

قیمت کانکس کترینگ فروشگاهی

کانکس کترینگ فروشگاهی با ابعاد مختلف با قیمت های متفاوتی تولید میگردد، که آشپز خانه های مختلف معمولاً بصورت اختصاصی برای خود سفارش می دهند اما تعدادی از آنها با ابعاد ۲*۳ همواره در محل نمایشگاه محصولات کانکس شرکت کانکس لند وجود دارد که آنها نیز با یکدیگر از نظر مشخصات فنی و جزئیات کار متفاوت و دارای قیمت های متفاوتی نیز هستند و در صورتی که همین ابعاد را خریدار بخواهد در همان روز می تواند نسبت استعلام قیمت، خرید و انتقال آن به محل خود اقدام نماید.

مشخصات فنی کانکس کترینگ فروشگاهی

اصولاً کانکس کترینگ فروشگاهی را از جنس ساندویچ پانل می باشد تا بتواند دمای محیط داخلی را بصورت یکسان حفظ کند و از سرد شدن غذا ها جلوگیری کند. متریال ساندویچ پانل در این حالت کاملاً شبیه یک یخچال عمل کرده و عایق پلی یورتان داخل جداره های آن از تبادل حرارتی سازه با محیط بیرونی بطور کامل جلوگیری میکند. ضخامت این ساندویچ پانل ها حداقل ۴ سانتیمتر و حداکثر ۸ سانتیمتر برای ساخت کانکس کترینگ فروشگاهی مناسب می باشد. معمولاً بازشوهای این سازه نیز بصورت جک دار و از جنس بدنه سازه می باشد و در ساخت آن از پنجره شیشه دار برای جلوگیری از هدر رفتن گرما استفاده نمی کنند. این بازشو ها رو به بالا باز شده و توسط جک های نگهدارنده هیدرولیکی بالا می ماند و پس از توضیع غذا دوباره آن را می بندند. البته برای این بخش می توان از بازشوی کرکره ای استفاده نمود که هم بصورت برقی ریموت دار در صورت فراهم بودن برق کافی برای آن و در غیر این صورت از کرکره دستی استفاده می شود. خود کانکس نیز دارای دومحور چرخدار می باشد که به وسیله یک مالبند به یک خودرو وصل شده و جابجا می شود. حداکثر سرعت مجاز در هنگام حمل این سازه ۳۰ تا ۳۵ کیلومتر در ساعت می باشد و اگر با سرعت بیشتری حمل شود موجب ریخت غذا های داخل شده و از طرفی امکان خطر تصادف سازه با خودرو های عبوری در جاده پیش می آید. از این رو در هنگام حمل می بایست حتماً سرعت مجاز و نکات ایمنی حمل کانکس کترینگ فروشگاهی را رعایت کنید. برای جلوگیری از آسیب رسیدن و بالا بردن طول عمر مفید کانکس بهتر است فضایی به عنوان پارکینگ برای نگهداری آن در هنگام شب و مواقعی که با آن کاری نداریم در نظر بگیریم تا از برخورد با ماشین آلات و دیگر وسایل محفوظ بماند و این فضای پارکینگ باید در جایی باشد که هم دسترسی سریع برای زمانی که می خواهند غذا ها را داخل آن بگذارند داشته باشد و هم مزاحمتی برای کامیون و ماشین هایی که مواد اولیه غذا را برای آشپز خانه می آورند ایجاد نکند.