کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی از پر فروش ترین محصولات کانکس لند میباشد. با توجه به شرایط اقتصادی و اشتغال زایی در میهن عزیزمان ایران، کیوسک فروشگاهی با استقبال موج عظیمی از هموطنان روبرو شده و نظر ایشان را جهت اشتغال در کسب و کار به کیوسک پیش ساخته فروشگاهی جلب نموده است.

کانکس فروشگاهی چیست؟

کانکس فروشگاهی اصولا به اتاقک های پیش ساخته ای گفته میشود که جهت ارائه محصول یا خدمات میباشد. که شما می توانید در سطح شهر آنها را به صورت المان شهری رویت کنید. در دنیا از این از نوع کانکس استقبال زیادی میشود.

در کشور ما نیز این امر در حال توسعه و استقبال میباشد. و میتوان از این کیوسک های کوچک به عنوان کانکس فست فود، کانکس کافی شاپ و هر محصول فروشگاهی استفاده کرد. شرکت کانکس لند در این خصوص کانکس های بسیاری طراحی و پروژه های زیادی را در این امر اجرا نموده است. که میتوان از پروژه دریاچه چیتگر یاد کرد. ما به جرات میتوانیم بگوییم اولین مرجع اجری کیوسک فروشگاهی در ایران هستیم. کیوسک های فروشگاهی طراحی شده در شرکت کانکس لند مطابق با قوانین وزارت بهداشت و شهرسازی میباشد. که خود از جزئیات منحصر به فردی برخوردار است. که ما شما را از این جزئیات مطلع میسازیم.

ما ۹۷ دستگاه پیش ساخته فروشگاهی در ظرف مدت دو ماه اجرا نموده ایم!

کاربرد کانکس فروشگاهی

موضوع حائز اهمیت کاربری کانکس فروشگاهی است. که اکثر خریداران درخواست کانکس فست فود، کانکس کافی شاپ، کانکس مطبوعاتی، کانکس اسنک، کانکس زیور آلات و کانکس بوفه را به ما میدهند. که به طور کل هر کانکس با نوع محصول مورد نظر، ساخته و کاربری آن مشخص میگردد. که هر کدام از خصوصیات و جزئیات خود برخوردار است. کیوسک فروشگاهی باید به نوعی ساخته شود که قابلیت مقاومت در برابر شرایط با هر نوع اقلیمی را داشته باشد.

عملاً  کیوسک فروشگاهی به لحاظ بصری و طراحی میبایست نسبت با کانکس های معمولی متفاوت تر باشد. و اندکی تغییر میتوان آنها را به یک کانکس زیبا و ویژه جهت جذب مخاطب و ایجاد یک المان شهری تبدیل کرد.

طراحی کانکس فروشگاهی

طراحی کانکس فروشگاهی میبایست منحصر به فرد و متناسب با نوع محصول و شرایط آب و هوای مورد نظر انجام گردد. طراحان مجرب (مهندسین آرشیتکت و طراحان صنعتی) در شرکت  کانکس لند با دانش روز هر محصولی را ویژه و متناسب با در نظر گرفتن نوع محصول سه بعدی کرده و پس از تایید خریدار محترم آن را اجرا میکنند.

عملا طراحی باید به صورتی باشد که بتوان خریدار را جلب و اعتماد وی را حاصل نمود. از طرفی کانکس طراحی شده میبایست با قوانین و مقررات شهر سازی بوده و در سطح شهر یک المان شهری ایجاد نماید. شرکت کانکس لند با در نظر گرفتن تمامی موارد بالا کانکس فروشگاهی را طراحی میکند.

مشخصات فنی

از طرفی موضوع دیگری که در کیوسک فروشگاهی از اهمیت ویژه برخوردار است مشخصات فنی میباشد. که میبایست متناسب با هر شرایط آب و هوایی مقاوم باشد. ابعاد کانکس مطابق با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی کشور است. و میتوان کانکس فروشگاهی را در طول ۱۳ و عرض ۳٫۳۰ اجرا نمود. ولی بنا به درخواست مشتری محترم چنانچه فضای بزرگتری را جهت ارائه محصول بخواهد. میتوان این کانکس را در ابعاد بزرگتری به صورت چند تکه (مدولار) ساخت.

شاسی استفاده شده در کیوسک فروشگاهی از تیر آهن IPE نمره ۱۶ الی ۲۰ بر اساس متراژ کانکس میباشد که متغیر است. پروفیل های رایج استفاده شده در کانکس مقاطع از مقاطع ۴۰×۴۰ و ۴۰×۸۰ با ضخامت ۲ میل و تمام اتصالت از جوش های ممتد میباشد.

نمای داخل را هم میتوان از دیوار پوش دوجدار PVC طرح چوب قابل شستشو استفاده کرد. هم از استیل نگیر که مطابق تایید وزارت بهداشت باشد.

عایق از پلی استایرن دیرسوز یا پلی یورتان (ساندویچ پانل).

نمای بیرونی بر اساس طرحی تعیین میگردد. که میتوان از ترموود، کامپوزیت آلومینیومی و سمنت برد استفاده کرد.

کف سازه فروشگاهی میبایست قابل شستشو باشد. که بیشتر از سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی استفاده میشود. و تمام سیستم الکتریکال  کانکس مطابق استانداردهای روز اجرا میگردد.

درب و پنجره ها مطابق طراحی از جنس UPVC با شیشه های دوجداره و جهت حفاظت امنیت کانکس فروشگاهی از کرکره برقی ریموت دار میتوان استفاده کرد. که در هنگام اتمام فروش بتوان قسمت های باز شو را پوشش داد.

قیمت کانکس فروشگاهی

قیمت کانکس فروشگاهی بر اساس ابعاد و نوع طراحی و متریال به کار رفته در محصول فوق متفاوت است. لازم بذکر است کیوسک فروشگاهی تولید شرکت کانکس لند بسیار بود و قیمت ها میبایست از کارشناسان فروش شرکت لند گرفته شود. متخصصین ما در این امر راهنمای شما هستند به صورت رایگان.

اصولاً کانکس فروشگاهی ساخت شرکت کانکس لند بدون تجهزات داخلی میباشد. و خریدار میبایست تجهزات مورد نیاز خود را در داخل کیوسک فروشگاهی خود تهیه نماید. که از قبیل گاز، فر، دستگاه اسپرسو، کابینت و اعم… ولی مشاورین ما میتوانند در هنگام اجرا سازه فروشگاهی در خصوص چیدمان تجهیزات فوق، شما را راهنمایی کنند تا در خصوص فرنیچر دکه فروشگاهی خود بهترین حالت چیدمان را انتخاب کنید.

دلایل استقبال از کیوسک فروشگاهی

 • متقاضی میتواند با در نظر گرفتن شرایط محدود اقتصادی صاحب یک باب مغازه (دکان) در متراژ دلخواه شود.
 • در مدت زمانی کوتاه متقاضی به راحتی میتواند با گرفتن مجوز رسمی از از  کانکس بهره برداری کند.
 • متقاضی بدون هیچ واسطه و بدون هیچ پرداخت کمیسیونی میتواند خرید کیوسک فروشگاهی خود را به صورت مستقیم از شرکت کانکس  لند انجام دهد.
 • خریدار میتواند متناسب با محصولی که میخواهد ارائه دهد.  کانکس مغازه ای خود را طراحی (دیزاین) کند.
 • خریدار میتواند با دریافت مجوز از وزارت بهداشت و شهرداری محل استقرار فروشگاه خود را در هر منطقه خود انتخاب کند.
 • این کانکس را میتوان با مواد و متریال مختلف اجرا کرد. ولی نکته حایز اهمیت این است. که کیوسک های فروشگاهی باید به لحاظ بصری زیبا و دلنشین باشد. تا مخاطب را به خود جذب کند.

انواع کانکس فروشگاهی

اصولا کانکس فروشگاهی میبایست حکم یک المان شهری داشته باشد. تا زیبایی شهر با در نظر گرفتن اصول شهر سازی رعایت شود. طراحی کانکس فروشگاهی را میبایست با موادی اجرا کرد، که مقاوم و زیبا باشد.

بخشی از این مواد به شرح ذیل است:

 • فروشگاهی با نمای کامپوزیت.
 • فروشگاهی با نمای ترمو وود.
 • فروشگاهی با نمای سمنت برد.
 • فروشگاهی با نمای سایدینگ PVC طرح کانادایی.
 • فروشگاهی با نمای تلفیقی کامپوزیت آلومینیومی، ترمو و وود پلاست.
 • فروشگاهی با نمای ساندویچ پانل.
 • فروشگاهی با نمای ورق گالوانیزه رنگی.