کانکس فست فود

یکی از مهم ترین محصولات شرکت کانکس لند که این روزها از طرفداران زیادی برخوردار است و در این روزها در نقاط توریستی مختلفی مشاهده می شود این محصول می باشد. دلیل تقاضا از این محصول پتانسل موجود در مناطق موجود و فضای شهری و ایجاد کارآفرینی و اشتغال زایی برای نیروی انسانی راکد در سطح جامعه می باشد. حال یکی دیگر از مزایای کانکس فست فود ایجاد مکان های تفریحی برای برای شهروندان عزیز می باشد که جهت پویایی شهر می باشد که خود شکلی جدید به رنگ و بوی شهر میبخشد، که با حضور و استقبال شهروندان معنا میشود. ما به جرأت میتوانیم بگوییم در خصوص کانکس فست فود که زیر شاخه کانکس فروشگاهی می شود اولین شرکت تولید کننده این تیپ کانکس بودیم که میتوانیم به پروژه ۹۶ دستگاه کانکس فست فود  دریاچه چیتگر،  کانکس فست فود کول کاپ،  کانکس فست فود هوم برگر ،کانکس فست فود برگر لند ، کانکس فست فود  تنورک و کانکس فست فود آپامه و … اشاره کرد و تمام این کانکس ها با نمایی بسیار زیبا و با رضایت مشتریان عزیز ساخته شده است.

 

کانکس فست فود انواع مختلفی دارد که ما آن را به دو دسته ثابت و متحرک تقسیم کرده ایم که اصولاً نمونه چرخدار دارای مالبند ، کورپی، اکسل ، ۲ عدد چرخ و محور و کمک فنر می باشد که توسط یک ماشین کشنده جابجا میشود. لازم به ذکر است کانکس فست فود سیار در ابعاد کوچکتری ساخته می شود زیرا قابلیت جابجایی با یک کشنده را داشته و از طرفی می بایست مطابق با قوانین راهنمایی و رانندگی باشد تا کانکس فست فود مذکور ترافیکی نباشد در این صورت غیر قابل جایجایی می باشد. در کانکس فست فود ثابت محدودیت در ابعاد نیست و طراحی آن بروز است و تنها محدودیت آن ثابت بود آن است که ما بیشتر به آن می پردازیم و توضیحاتی جامع در این خصوص خواهیم داد.

طراحی کانکس فست فود

کانکس فست فود را باید زیرکانه طراحی کرد و از نبوغ معماران در این خصوص بهره برد. با در نظر گرفتن رعایت مبلمان شهری طوری که مخاطب را نیز جذب و خود نیز به فضای شهری جان ببخشد. موضوعی خیلی مورد بحث در خصوص طراحی می باشد رضایت خریدار است که از آن استفاده میکند که این موضوع می بایست با حضور خریدار انجام شود .

مشخصات فنی کانکس فست فود به شرح ذیل می باشد

شاسی از تیر آهن نمره ۱۶ تا ۱۸ بصورت دورکلاف جهت پایداری سازه و نگهداری سازه در هنگام طوفان های شدید و بار های جانبی می باشد.
اسکلت از پروفیل های آهنی با مقاطع ۴۰ ×۴۰و ۴۰×۸۰ با ضخامت حداقل ۲ میلیمتر کاملاً ضد زنگ می باشد.
کف از نوع سرامیک درجه یک استاندارد ایرانی با اجرای ملات ماسه و سیمان می باشد.
نمای خارجی بصورت  ترکیبی از  چوب های ترمود و شیشه سکوریت با تلفیقی از ورق های کامپوزیتی آلومینومی درجه یک استاندارد رایج می باشد.
عایق ما بین دیوارها از پلی استایرن۴ سانتی متری با دانسیته مجاز دیر سوز می باشد.
نورپردازی خارجی از طریق هالوژن ها و نور مخفی های تعبیه شده در نقاط مختلف مطابق پلان نورپردازی و نصب تابو و لوگو با استفاده از چلنیوم با روشنایی اس ام دی می باشد.
استفاده از کرکره های برقی ریموت دار جهت محافظ در برابر سرقت.
پوشش داخلی دیواره ها و سقف از استیل نگیر جهت شستشو  می باشد.البته در ابعاد بزرگ استفاده از استیل به عنوان متریال قالب دیواره ها و سقف داخلی باعث افزایش بسیاز زیاد قیمت کانکس فست فود خواهد شد که در چنین شرایطی پیشنهاد می کنیم فقط قسمت پخت و پز را از استیل و مابقی جاها را از دیوار پوش هلی قابل شستشو استفاده کنید. البته دیوار پوش هایی که بتوان با مواد ضد عفونی کننده مورد شستشو قرار داد.
یکی از سوالاتی که بسیاری از خریداران در تماس های اولیه در باره کانکس فست فود می پرسند ، مسائل مربوط به کسب پروانه یا همان مجوز استفاده از آن در فضای شهری می باشد. در پاسخ به این مطلب باید گفت که این امر تا حد بسیار زیادی بستگی به محل استفاده از این کانکس داشته ، چرا که شما می بایست در محلی که می خواهید سازه را نصب کنید ، مانند یک منطقه توریستی و یا در کنار یک معبر پر رفت آمد در گوشه بازار ، می بایست به سازمان مربوط به همان منطقه جهت اجاره فضایی بصورت ماهانه یا قرار داد های دیگری بصورت سالانه اقدام نمائید و در برخی موارد نیز ممکن است سازمان مربوطه جهت رونق بخشیدن به مکان خاصی بدون دریافت هیچ هزینه ای مجوز قرار دادن کانکس فست فود را به شما برای مدت زمان مشخصی بدهند اما بطور قطع وقتی شما مجوز را برای محل خاصی دریافت می کنید ، نمی توانید در هر نقطه شهر که احساس کردید می تواند بازار خوبی داشته باشد سازه را مستقر کنید و از قبل حتما باید نسبت به کسب مجوز برای این منظور اقدام کرده باشید.
ابعاد کانکس فست فود فروشگاهی مختلف است کوچکرین آن ۳×۳ است اما محدودیتی در اجرای کانکس فست فود وجود ندارد اما این مساله با رعایت قوانین شهرداری ممکن می باشد .